Mogg Belgas

Awatar użytkownika
Mogg Belgas
Gracz
Posty: 9
Rejestracja: 01 wrz 2021, 22:54

1. Nazwa postaci: Mogg Belgas

2. Rasa: Besalisk

3. Profesja: Złomiarz

4. Data i miejsce urodzenia:
42 BFE;
Nar Shadda;
Szpital korporacyjny, dystrykt przemysłowy DG-107;
Numer Id obywatela: KRD-889-009-213

5. Wygląd:
Jeśli jego rasa cechuje się solidną budową to ten Besalisk jest szczególnie rozbudowany i napakowany mięśniami, ukształtowanymi zahartowaniem i bojem, aniżeli pompowaniem protein w żyły. Ma masę licznych blizn: po strzałach, ogniu i ranach ciętych. Właściwie to jest też szczerbaty, a z jego ust czuć wyraźnie odór błagających o litość dziąseł. Brakuje mu dwóch „małych” palców u lewej górnej i lewej dolnej ręce.
Dłonie, a raczej imadła do wyrywania cudzych rąk, czy zrywania łańcuchów, wyglądają na wiecznie spracowane. Twarz ma raczej ponurą i nawykłą do wykrzykiwania rozkazów i gróźb, aniżeli do spokojnej mowy, co poniekąd da się zauważyć po jej wyrazie.
Ma kiepski gust jeśli chodzi o ubiór i potrafi niekiedy mieszać „niesmacznie” koncepty mody. Aparycją ogólnie nie zachęca.

6. Plotki:
- Jak się patrzy bydlak, recydywista i zbir! Pewnie pirat! Niech cię nie zmyli ten poroniony kapelusz.
- Przyjmuje zlecenia na pozyskanie złomu i holowanie statków!
- Podobno to on! Żywa legenda nieistniejących już piratów z Iridium! Grabieżca i nikczemnik!
- Ma świetne maniery i potrafi pomóc potrzebującym.

Pathfinder

Informacje ogólne:

Właściciel: Mogg Belgas
Producent: SoroSuub Corporation
Model: YT-1000
Klasa: Lekki frachtowiec
Orientacyjna cena: 40 000 na takie ślepe oko. Stan statku jest fatalny, ale lata, pod warunkiem że się go dobrze zna. Warty 5000??
Opis: Statek już wyróżnia się z odległości. Parę sekcji statku jest trwale wyjęte z użytku ze względu na nienaprawione uszkodzenia, to też widać dziury w kadłubie. Sprawnie może udawać wrak!
Ładunek należy przymocowywać do podłogi magazynu frachtowca. Nie można też z niego normalnie korzystać w trakcie lotów w próżni. Chyba, że w kombinezonie. Tak, wchodząc od zewnątrz.
Refresh room nie działa poprawnie. Można korzystać tylko w trakcie lotów w próżni, jeśli nie chce się znacząco usyfić statku – ostrożnie jednak wtedy na przeciągi. Kibel może wciągnąć małe luźne elementy w pomieszczeniu.

Informacje techniczne

28 metrów długości, o kształcie koła, wysoki na cztery i pół metra.
Napęd: Repulsorowy. Mocno skręca w lewo. Opornie w prawo.
Prędkość w atmosferze: 600km/h, wtedy ten zlepek metalowych części zwany silnikiem zaczyna dążyć do rozpadu przy stałym dopływie mocy.
Grozi pożarem.
Grozi utratą sterowności.
Grozi utratą stabilności pracy napędu.
Przy odpowiednim sterowaniu i zmiennym dopływie dodatkowej mocy, można utrzymać stabilność i rozpędzić go nawet do 800km/h!
Hipernapęd (zapasowy): 3 (16)
Pasażerowie:
Blorgor – Gamorreański osiłek. Weteran gladiatorski, były niewolnik. Alkoholik i degenerat, ale potrafi walczyć. Wraz z Moggiem stanowią siłę zbrojną tej jednostki.
Mexin – Squibski spec od rozbiórek i złomiarstwa oraz szeroko pojętej inżynierii kosmicznej. Bardzo szeroko pojętej, więcej w tym improwizacji i intuicji, aniżeli merytorycznej ugruntowanej wiedzy. Wielki Kolekcjoner Śmieci i główny wspólnik Mogga w materii znajdowania, zbierania i sprzedawania złomu. Stary wyjadacz jeśli chodzi o wciskanie na chama komuś towaru. To dzięki niemu ich działalność wskazuje jakiekolwiek zyski.
Gębuś – Frog-Dog, maskotka załogi. Lubi zgrywać zwierzątko domowe. Pomaga Blorgorowi przy warcie, jako że tamten pod tym względem jest praktycznie bezużyteczny.
Ładowność: 75 ton, 75 metrów sześciennych. Ograniczona do 25 ton metrycznych ze względu na stan techniczny i niedyspozycję jednego ze składów.
Uzbrojenie i osłony:
Wiązka ściągająca Squibskiej modyfikacji - „najpotężniejszy” element „uzbrojenia”, służący raczej do nawet precyzyjnego obierania celów i poruszania nimi. Można nią unieruchomić mniejszy statek lub nawet holować większe, acz nieruchome. Sterowana manualnie z dodatkowej pozycji [Lewa wieżyczka, tył][Modyfikacja]
Wyrzutnia rakiet – ręcznie sterowana przez pilota wyrzutnia pocisków kruszących. Posiada 8 strzałów [Prawa wieżyczka, przód][Modyfikacja]
Dwa działa laserowe – Jedno działa normalnie drugie się zacina[Front]

Informacje dodatkowe:

Stan techniczny: Uszkodzony, w pełni sprawny, wrak, zdatny do użytku, fabrycznie nowy.
Kody identyfikacyjne: Czy posiada legalne kody, czy jest legalny/poszukiwany, czy ma zezwolenie na broń.
Modyfikacje i moduły dodatkowe:
Wspomniane w uzbrojeniu
Dodatkowy, widoczny złomo-pancerz.

Ładunek, hangary i droidy:
10 ton „skarbów” Mexina – użyteczny i bezużyteczny wszelki złom. Rzuty kością co tam jest…

Zapasy żywnościowe i przetrwania.

Zapas wszelkiego rodzaju tytoniu i alkoholu. Szybko wyczerpująca się i szybko zapełniająca.

Ładowarka do ogniw.

Dwie skrzynie narzędzi – spawarki, klucze, wiertarki i tym podobne serwisowe i rozbiórkowe narzędzia.

Dwie skrzynie broni blasterowej.

Droid przemysłowy, Freed-103 – Duża czteronożna maszyna, wykonująca proste zadania ładunkowe i naprawcze. Modyfikowana przez Mexina, przez co potrafi zachowywać się nieprzewidywalnie.

Zwiadowczy ścigacz pustynny – uzbrojony w dwa ciężkie blastery na przodzie.
ODPOWIEDZ