Nieobecność

Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
Posty: 170
Rejestracja: 26 sie 2021, 20:37
Lokalizacja: pod Poznaniem

Temat, który musiał się prędzej czy później pojawić, więc dobrym zwyczajem rozpocznę go ja :D

Nie będzie mnie online między 8 a 11 września, 12 tyle o ile, 13 żegnam żonę przed jej wyjazdem na 3 miesiące, więc jestem offline i tyle.
Jason Covell - Karta Postaci
Tala Araluu - Karta Postaci

"Gotyckie odrzwia chylą się i skrzypiąc suną w bok
I biała pani płynie z nich w brylantowej mgle"


Discord: Peter Covell#0792
GG: 8933348
Awatar użytkownika
Tau Isard
Gracz
Posty: 29
Rejestracja: 22 wrz 2021, 15:59

Rocznica Guya Fawkesa, później Covid, teraz trzydzieści dni Bożego Narodzenia i Sylwester. Q4 nie obfitował w posty, mam nadzieję to nadrobić w styczniu ;)

Wesołych Świąt.
Awatar użytkownika
Sskirt
Mistrz Gry
Posty: 58
Rejestracja: 31 sie 2021, 20:16

Od niedzieli (16.01) będzie brak jakiejkolwiek aktywności z mojej strony na okres 3 miesięcy, czyli do Wielkanocy.
Wobec tego grającym ze mną zostawiam swobodę zmiany MG...
Awatar użytkownika
Tau Isard
Gracz
Posty: 29
Rejestracja: 22 wrz 2021, 15:59

Jest i styczeń, można ponerdzić :D
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator
Posty: 133
Rejestracja: 26 sie 2021, 21:38

Dla Tau i kilku innych osób powinniśmy otworzyć temat "obecności" :D
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator
Posty: 133
Rejestracja: 26 sie 2021, 21:38

W razie czego nie będzie mnie do piątku 28.I. Z telefonu się mogę zalogować, ale na jakąkolwiek aktywność postowo-graficzną nie ma większych szans.
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
Posty: 170
Rejestracja: 26 sie 2021, 20:37
Lokalizacja: pod Poznaniem

Przerwy w dostawach prądu + migrena gigant = obsuwy z mojej strony, ale postaram się nadrabiać w wolnych chwilach.
Jason Covell - Karta Postaci
Tala Araluu - Karta Postaci

"Gotyckie odrzwia chylą się i skrzypiąc suną w bok
I biała pani płynie z nich w brylantowej mgle"


Discord: Peter Covell#0792
GG: 8933348
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
Posty: 170
Rejestracja: 26 sie 2021, 20:37
Lokalizacja: pod Poznaniem

Hej, nadal jestem w tunelu wszechogarniającego zapierdolu, ale powoli zaczynam widzieć światełko na jego końcu (i mam nadzieję, że nie jest to nadjeżdżająco pociąg), więc myślę, że niedługo wyjdę na czysto, ale i odzyskam płynność postową sprzed marca. Tymczasem, prosząc o jeszcze tydzień-dwa cierpliwości dla ociągania z mojej strony, przepraszam za obsuwy i ograniczony kontakt.
Jason Covell - Karta Postaci
Tala Araluu - Karta Postaci

"Gotyckie odrzwia chylą się i skrzypiąc suną w bok
I biała pani płynie z nich w brylantowej mgle"


Discord: Peter Covell#0792
GG: 8933348
Awatar użytkownika
BZHYDACK
Gracz
Posty: 35
Rejestracja: 01 wrz 2021, 16:52

Niestety, muszę na razie odroczyć moją działalność na Mgławicy.
Ale wrócę.
Awatar użytkownika
Sskirt
Mistrz Gry
Posty: 58
Rejestracja: 31 sie 2021, 20:16

Ostatecznie nadchodząca sesja i "atrakcje" przedsesyjne w połączeniu z zapaleniem gardła mnie pokonały. Nie będzie mnie pewnie z 3 tygodnie.
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
Posty: 170
Rejestracja: 26 sie 2021, 20:37
Lokalizacja: pod Poznaniem

Strach napisać. Ostatnio, gdy napisałem, że już jest dobrze i wracam, popieprzyło się jeszcze bardziej. Nie będę się już rozwodził w tym temacie, ale w każdym razie - na dniach powinienem być fizycznie zdolny do napisania postów (uważajcie na zabójcze sekatory, nawet jak nie lubicie swoich palców!).
Przepraszam za gigantyczną nieobecność. Wszystkim, którzy czekali, przy okazji, stawiam piwo. Albo dwa. Góra cztery.
Jason Covell - Karta Postaci
Tala Araluu - Karta Postaci

"Gotyckie odrzwia chylą się i skrzypiąc suną w bok
I biała pani płynie z nich w brylantowej mgle"


Discord: Peter Covell#0792
GG: 8933348
Awatar użytkownika
Sskirt
Mistrz Gry
Posty: 58
Rejestracja: 31 sie 2021, 20:16

Dobrze, sesja się skończyła i w przyszłym tygodniu powinienem już się ogarnąć na tyle, żeby zacząć w miarę normalnie odpisywać. Za zwłokę przepraszam.
Awatar użytkownika
Shin I'Gami
Gracz
Posty: 85
Rejestracja: 31 sie 2021, 18:43

Shin I'Gami pisze: 09 lip 2022, 12:26 Włączając w to dwa poprzednie i doliczając kolejne najbliższe cztery tygodnie - będę miał ciężkie w pracy. Proszę nie zabijać moich postaci. W miarę możliwości zajrzę i odpiszę.
Upadate:
Po odrobinę dłuższym czasie niż zakładany - powracam. Mam nadzieję, że rychły koniec lata ściągnie na powrót moich współgraczy i polecimy dalej z przygodami :D
Awatar użytkownika
dr Lilith
Gracz
Posty: 8
Rejestracja: 02 wrz 2021, 19:59

Cześć,
Po mojej ostatniej (nie)aktywności pewnie nikogo nie zaskoczy fakt ze proszę oficjalnie o tymczasowe zawieszenie mojego wątku.
Życie mnie nieco przerosło, więc nie ma specjalnie sensu by mój MG czekał na mnie z niecierpliwością, tym nie mniej z radością wrócę do gry gdy moja sytuacja się nieco unormuje.
ODPOWIEDZ