Durneh Viir

Awatar użytkownika
Durneh Viir
Gracz
Posty: 8
Rejestracja: 02 wrz 2021, 19:43

1. Nazwa Postaci: Durneh Viir

2. Rasa: Kel Dor

3. Profesja: Były Komandos

4. Data i miejsce urodzenia: 46 BBY (27 BFE)

5. Wygląd: Jasnobrązowy kolor twarzy z ciemnoczerwonymi elementami. Nosi jasnoszarą, charakterystyczną dla swojej rasy maskę oraz starą wojskową zbroję keldorskiej armii z oznakowaniem Republiki, a także długi skórzany płaszcz.

6. Plotki:
-Chodzą plotki że we wczesnym okresie służby razem z odziałem trafił na Dantooine. Mieli tam stłumić bunt mieszkańców, którzy stacjonowali w małej wiosce. Normalnie poczekaliby, aż wybije ich głód, ale że były to ich pierwsze miesiące służby, to od razu porwali się na wioskę z blasterami. Udało im się wybić buntowników, ale ci wcześniej podłożyli ładunki wybuchowe pod domy, przez co zostały one wysadzone wraz z nacierającym oddziałem. Od tamtej pory ludzie mówili że komandosi wysadzili całą wioskę w celu likwidacji buntu.
-Mówią, że kiedyś byli w trakcie jednej misji, gdy w przestrzeni kosmicznej ich frachtowiec przejęli separatyści i próbowali się do niego dostać. Durneh razem ze swoimi ludźmi opuścił swój statek zanim separatyści do niego weszli i wysadzili go razem z brzękaczami w środku. Misję dalej kontynuowali przejętym przez nich statku separatystów.
-W całym Dorin odział Durneha znany jest z bezlitosnych, szybkich oraz skutecznych akcji, dlatego też mieszkańcy planety nazywają ich „Żołnierzami Pustki”.ARC-170 Aggressive Reconnaissance Starfighter

Obrazek

Informacje ogólne: Zbudowany w zupełnie odmiennej filozofii, niż maszyny KSE produkowane dla Jedi, ARC-170 to ciężki myśliwiec szturmowy i przewagi powietrznej. Maszyna ta, stworzona przez Incom i Subpro dla regularnych sił kosmicznych Starej Republiki, posiada bardzo solidną konstrukcję, wyposażona jest w silny pancerz i osłony, a jej załoga składa się z dwóch pilotów (z których drugi jest równocześnie operatorem uzbrojenia) oraz tylnego strzelca, który ma za zadanie usuwać wszelkie zagrożenia, jakie mogą grozić z tamtego kierunku temu niezbyt zwrotnemu myśliwcowi.

Właściciel: Durneh Viir
Producent: Incom Industries/Subpro Corporation
Model: 170
Klasa: Starfighter
Orientacyjna cena: (nowy):155 000 kr
używany:70 000 kr

Opis: Myśliwiec Aggressive ReConnaissance-170, znany również po prostu jako myśliwiec ARC-170, był ciężkim modelem myśliwca używanym przez Republikę Galaktyczną podczas Wojen Klonów i był uważany za najnowszy w technologii myśliwców. Wspólnie wyprodukowany przez Incom Corporation i Subpro, nadal był używany do panowania Imperium Galaktycznego, ale ostatecznie został wycofany przez nowszą linię TIE, chociaż niektóre trafiły w ręce Sojuszu, aby przywrócić republikę.

Informacje techniczne

Długość 12,71m, wysokość 3,81m, szerokość 19.85m.
Napęd: 1.5
Prędkość w atmosferze: 1050 km/h
Hipernapęd (zapasowy): nie ma
Pasażerowie: 3 (w tym strzelcy: 1)
Ładowność: 0.11 t
Uzbrojenie i osłony:
uzbrojenie:
2 działka laserowe (sprzężone) o mocy 180
2 działka laserowe (tył, sprzężone) o mocy 150
2 wyrzutnie torped protonowych (6 pocisków) o mocy 270
osłony:50


Informacje dodatkowe:

Stan techniczny: zdatny do użytku Uszkodzony, w pełni sprawny, wrak, zdatny do użytku, fabrycznie nowy.
Kody identyfikacyjne: Legalne kody (republikańskie), ma zezwolenie na broń Czy posiada legalne kody, czy jest legalny/poszukiwany, czy ma zezwolenie na broń.
Modyfikacje i moduły dodatkowe:

Ładunek, hangary i droidy: 1 astromech
ODPOWIEDZ