Czy ktoś w to jeszcze gra?

Cioldan
New One
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2022, 11:34

Jak w temacie. A jak nie to czy polecacie inne PBF?
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator
Posty: 133
Rejestracja: 26 sie 2021, 21:38

Cześć!
Trudno powiedzieć, bo codzienność dorosłego życia większość dawnych graczy wykruszyła. Niemniej dalej pojawia się grupa zapaleńców, która coś organizuje i pisze. Nie podpinałbym jednak obecnej MM do miana sprawnie działającego PBFa. Ja też zaglądam raczej z przyzwyczajenia i sympatii do ludzi, niż dla samej rozgrywki. Jeśli chcesz - kartę mogę Ci przyklepać i dogaduj się z aktywnymi.
Jak w ogóle tu trafiłeś w czasach posuchy?
Awatar użytkownika
Karen
Gracz
Posty: 44
Rejestracja: 30 mar 2022, 09:41

Raczej ktoś aktywny się znajdzie. Luźne pisanie bez kampanii i mistrza gry, który sędziuje na pewno będzie mieć szybsze tempo. Trochę wieje trupem, ale raczej znajdziesz graczy do pisania.
Awatar użytkownika
David Turoug
Gracz
Posty: 63
Rejestracja: 27 sie 2021, 01:09
Lokalizacja: Wroclavtooine

Cóż chyba trzeba wrócić do punktu, który osiągnęliśmy około 2 lata temu. Oto'reekh jakiś czas temu wspominał, że serwer kosztuje, a koszta rosną.
Peter, Hadyyk czy Vrath jak pojawili się z zapałem, tak szybko zniknęli. Myślę, że pewne rzeczy naprawdę trzeba przemyśleć.
Cioldan
New One
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2022, 11:34

Cześć, dzięki za odpowiedzi.
Szkoda, że ucichło tutaj. Miałem nadzieję, że serial z Disneya napędzi też ludzi na tego typu gry.
Ja po prostu chcę wykorzystać fakt, że pracuję już tylko zdalnie i przerwy w pracy mogę wykorzystać na hobby. Na sesję na żywo po pracy nie mam szans, a w PBF (bardziej PBEM) grałem za młodu i fajnie byłoby wrócić. Jednak AI Dungeon to nie to samo.
ODPOWIEDZ