The Old Republic

Awatar użytkownika
David Turoug
Gracz
Posty: 63
Rejestracja: 27 sie 2021, 01:09
Lokalizacja: Wroclavtooine

Czy ktoś jeszcze gra w The Old Republic? Powiem szczerze, że kilka dni temu zainstalowałem i dowiedziałem się, że ostatni raz grałem w 2017 roku (albo przynajmniej logowałem się do gry).
Powrót do gry w pierwszych chwilach był ciężki, wiele rzeczy zapomniałem, ale po tych kilku dniach już jest git. Zdążyłem nawet wskoczyć z 50 lvl na 53. Przy okazji, wtedy skończyłem grać w The Old Republic, z uwagi na dobicie do "pięćdziesiątki" i porażki w kolejnych bitwach/walkach. A że grałem (i teraz też) free to play, nie miałem możliwości osiągnąć wyższego poziomu.

Co ciekawe, w znajomych dalej mam Larrisę (szkoda, że kontakt się urwał, gdy odeszła z Mgławicy) i Zowip'a (czyli BEERa).
Awatar użytkownika
Miya Kamari
Gracz
Posty: 48
Rejestracja: 14 wrz 2021, 00:52
Lokalizacja: pod Kołobrzegiem
Kontakt:

Fajna giera, też trochę grałem, ale bez znajomych do wspólnej gry zaczęła mi się nudzić i przestałem w nią pykać. Ale wracam do niej na chwilę co 1-2 lata, tak z ciekawości, ale zwykle na kilka dni góra xD

Nawet próbowałem w gildii RP, ale słaba to gildia była RP, bardziej PvP i PvE nastawiona.
Awatar użytkownika
Nantel Grimisdal
Mistrz Gry
Posty: 109
Rejestracja: 31 sie 2021, 22:22

Też grałem swego czasu w darmową wersję, żeby poznać fabułę i było naprawdę spoko. Tylko samemu grać było całkiem ciężko i komp wtedy trchę nie domagał. Niestety wrócić do gry, raczej nie wrócę, bo mam sesje Star Warsów na żywo teraz :)
Awatar użytkownika
David Turoug
Gracz
Posty: 63
Rejestracja: 27 sie 2021, 01:09
Lokalizacja: Wroclavtooine

Faktycznie, żeby w pełni korzystać z TORa, praktycznie niezbędna jest jakaś kompania do robienia heroiców, flashpointów itp.
Nie mniej fabuła jest naprawdę spoko i po paru dniach grania, jakoś się wdrożyłem ponownie. Widać kilka usprawnień i uproszczeń.
ODPOWIEDZ