Piękna i Hutt - Mgławicowe Walentynki 2022

Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
Posty: 169
Rejestracja: 26 sie 2021, 20:37
Lokalizacja: pod Poznaniem

Obrazek


Księżniczka Chiame zniknęła!
Monarcha planety Zeltros, Yov Gaallo, jest pogrążony w rozpaczy, bowiem jego jedyna córka, Chiame, została uprowadzona z królewskiego pałacu. Nadworna kancelaria rozesłała prośbę o pomoc skierowaną do galaktycznych awanturników, gotowych zyskać wieczną sławę, bogactwo i przychylność całej rasy Zeltronów; wszystko, co muszą zrobić, to odbić porwaną dziewczynę z rąk Hutta Artaaka. Ze względu na widmo wojny z Klanami, planetarne siły specjalne nie mogą naruszyć Przestrzeni Huttów, a tym samym włączyć się do akcji ratunkowej.
Najemnicy, łowcy nagród i przemytnicy z całej galaktyki wyruszyli na Zeltros, by wziąć udział w tej ryzykownej operacji, lecz z setek chętnych wybrana została jedynie garstka, a wśród nich - Wy, żądni przygód i pełni nadziei na powodzenie misji.

*****

Do Walentynkowej Sesji Specjalnej zgłosić się może każdy Gracz, który nadeśle Kartę Postaci do poniedziałku, 14 lutego 2022. Wśród Waszych bohaterów mogą znaleźć się łowcy nagród, przemytnicy, najemnicy, gangsterzy, hazardziści i inni, którzy gotowi są rozpętać awanturę w Przestrzeni Huttów, by zyskać przychylność króla planety Zeltros i uratować księżniczkę Chiamę z rąk Artaaka.
Dopuszczalne jest zgłaszanie istniejących już postaci bez rezygnacji z dotychczasowych ich gier (multilokacja) pod warunkiem, że mają one fabularne możliwości dowiedzenia się o aferze i podróży na planetę Zeltronów.
Każdy Gracz, którego nowo stworzona postać przeżyje tę, pełną uniesień, misję będzie miał możliwość dodania jej do Bazy Danych i dalszej zabawy fabularnej - z zachowaniem wszystkich materialnych i niematerialnych korzyści z udziału w tym przedsięwzięciu. Start sesji planowany jest mniej więcej na 21.02.2022.
Wszelkie pytania i komentarze można postować w niniejszym temacie.

*****

Wzór KP - wypełnione wysłać do Peter Covell. W przypadku istniejących postaci wystarczy wysłanie PW z informacją, który bohater ma wziąć udział w Sesji Specjalnej.
W przypadku pól usposobienie i historia, wystarczy 1-2 zdania, które nadadzą postaci jakiekolwiek tło fabularne ;)

Kod: Zaznacz cały

[b]1. Nazwa postaci:[/b]

[b]2. Rasa:[/b]

[b]3. Profesja:[/b]

[b]4. Data i miejsce urodzenia:[/b]

[b]5. Usposobienie (ukryte przed resztą graczy):[/b]

[b]6. Wygląd:[/b]

[b]7. Umiejętności (ukryte przed resztą graczy):[/b]

[b]8. Majątek i ekwipunek (ukryte przed resztą graczy):[/b]

[b]9. Historia (ukryte przed resztą graczy):[/b]

[b]10. Plotki:[/b]

[b]11. Inne: (ukryte przed resztą graczy)[/b]
Jason Covell - Karta Postaci
Tala Araluu - Karta Postaci

"Gotyckie odrzwia chylą się i skrzypiąc suną w bok
I biała pani płynie z nich w brylantowej mgle"


Discord: Peter Covell#0792
GG: 8933348
ODPOWIEDZ