Kelan La Varr

Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2021, 21:38


1. Nazwa postaci: Kelan La Varr

2. Rasa: Człowiek

3. Profesja: Płatny zabójca

4. Data i miejsce urodzenia: 52 BBY, Coruscant

5. Wygląd:
Średniego wzrostu mężczyzna, z którego postawy, kroku i zachowania można wywnioskować militarną przeszłość. Choć trudno byłoby mu stawać do wyścigu o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny na Coruscant, jest obiektem pożądania wielu kobiet. Trudno jednoznacznie określić konkretny powód. Same zainteresowane mówią o Kelanie, jako prawdziwym mężczyźnie, którego prawdopodobnie nigdy nie uda się usidlić na dłużej żadnej kobiecie, lub – z wyraźnym żalem –dupku, który mimo obietnic, nigdy nie nawiązał holopołączenia. W zależności od charakteru i oczekiwań danej przedstawicielki płci pięknej.
Ogorzałą twarz jasnowłosego mężczyzny zazwyczaj częściowo skrywa krótko przystrzyżona broda. Z twardymi rysami twarzy doskonale koresponduje para niebieskich oczu, bacznie lustrujących otoczenie spod lekko przymrużonych powiek. Nieprzyjazne rysy twarzy ulegają jednak zdumiewającej metamorfozie i łagodnieją, gdy Kelan się uśmiecha. Nie zdarza się to jednak zbyt często.
Dotychczasowa kariera nadała jego ciału atletyczny wygląd, stanowiący idealny balans pomiędzy siłą i zwinnością. Skóra mężczyzny poznaczona jest licznymi bliznami, będącymi swego rodzaju kalendarium jego życia. Przeważnie ubrany w czarną, dopasowaną koszulkę z długim rękawem i militarne spodnie tego samego koloru. Jeśli zachodzi taka potrzeba, całość uzupełnia poprzecieraną, skórzaną kurtką.

6. Plotki:
Pojawia się i znika, nie zostawiając za sobą śladów.
ODPOWIEDZ