Miya Kamari

Awatar użytkownika
Kara Kamari
Gracz
Posty: 35
Rejestracja: 02 wrz 2021, 10:21
Lokalizacja: pod Kołobrzegiem
Kontakt:

1. Nazwa postaci: Miya Kamari

2. Rasa: Chiss

3. Profesja: Najemnik

4. Data i miejsce urodzenia: 40BBY – Nar Shadda

5. Wygląd:
Ze względu na swoją profesję, chisska jest wysportowana a także lekko umięśniona. Nosi na ciele kilka ledwo widocznych blizn, pamiątki po swoich początkach w tym fachu. Rzadko się uśmiecha, gdyż niewiele rzeczy w życiu sprawia jej radość, a szczególnie to w jaki sposób zarabia na życie – ma jednak przyjemną w odbiorze twarz, szczególnie kiedy przywdzieje sukienkę, wtedy zmienia się w niebieskoskórą piękność.
Najczęściej jednak posiada na sobie lekki pancerz, a w czasie wykonywania zleceń także hełm. Przykłada dużą wagę do swojego wyglądu, dlatego wyróżnia się na tle mniej „eleganckich” najemników i łowców nagród.6. Plotki:
- Jest chwalona w różnych kręgach za skuteczność, szczególnie, że stara się unikać rozlewu krwi o ile takie jest życzenie klienta.
- Już roboczo może się podobać, ale zobacz ją w sukience a dopiero wyjdą ci gały na wierzch…o ile uda ci się ją tak zobaczyć.
- Potrafi trafić w cel z odległości większych niż najlepsi snajperzy jakich znam. Więc do takich robót polecam.
- Nikomu nie pozwala dotknąć swojego karabinu, pilnuje go jak oka w głowie, chociaż wygląda jak kawał złomu. Chyba z sentymentu, nie widzę innego powodu.
ODPOWIEDZ