Chętnego do Przygody szukam!

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Posty: 56
Rejestracja: 26 sie 2021, 21:59

Temat stworzony z myślą o tym, by łatwiej było znaleźć partnerów do rozgrywki na Mgławicy Mocy. Gracze mogą tutaj zamieszczać ogłoszenia o swojej dostępności do gry, jak również o tym, iż poszukują kogoś do uzupełnienia swojej drużyny. Zgłoszenie powinno zawierać link do Karty Postaci, krótką informację o tematyce/rodzaju przygód, w jakich chcemy wziąć udział, deklarowaną częstotliwość odpisów oraz rozmiar biustu.
Wiecie, taki mgławicowy temat randkowy.

Aktualizacja zasad obowiązujących w temacie

Po znalezieniu towarzystwa do rozgrywki, autor posta zobowiązany jest do jego edycji, poprzez dopisanie „NIEAKTUALNE” na samym początku treści. Ułatwi to mistrzom i administracji śledzenie grup graczy oraz zapobiegnie zbędnemu bałaganieniu tematu.

Wyczyszczono z nieaktualnych - 2021.11.02 - Peter Covell
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
Posty: 130
Rejestracja: 26 sie 2021, 20:37
Lokalizacja: pod Poznaniem

Uprzejmie informuję, że od 15.09 jestem w stanie jako MG wziąć pod siebie Graczy chcących grać z udziałem MG (umniejszonym do niezbędnego minimum):

1) Drużyny, które nie mają pomysłu na przygodę i potrzebują MG, który ogarnie im robotę, wyda questa i czasem się wtrąci
2) Graczy, którzy nadal będą czekać na KPki współtowarzyszy i mają ochotę na zabijacza czasu
3) Graczy, którym nie udało się jeszcze zebrać drużyny, a mają ochotę na krótką Przygodę 1 na 1.

Możemy też zacząć wcześniej, ale do 15.09 nie obiecuję żadnego tempa odpisów, może się okazać, że przez tydzień pojawią się dwa, o.
Jason Covell - Karta Postaci
Tala Araluu - Karta Postaci

"Gotyckie odrzwia chylą się i skrzypiąc suną w bok
I biała pani płynie z nich w brylantowej mgle"


Discord: Peter Covell#0792
GG: 8933348
Awatar użytkownika
Daesha'Rha
Mistrz Gry
Posty: 27
Rejestracja: 01 wrz 2021, 11:58

Ogłaszam wszem i wobec, iż mogę wziąć pod swoje skrzydła jakąś drużynę graczy. Z racji tego, że nie bardzo się orientuję, kto z kim się ostatnio poumawiał na grę, to chętnych proszę o pw albo wpis tutaj (coś w stylu: "hej, jest nas tylu i tylu, nazywamy się tak i tak"). Jeśli ktoś jeszcze nie skończył KP a chce dołączyć, to też niech się zgłasza, dostanie miejsce i uprzejmego kopa w tyłek jako motywację do szybszego pisania ;)
Chciałabym uniknąć w miarę możliwości wątków 1 MG x 1 Gracz, dlatego jeśli będą jakieś pojedyncze zgłoszenia, to postaram się połączyć postaci w drużynę (oczywiście za zgodą graczy).
Awatar użytkownika
Judge
Gracz
Posty: 13
Rejestracja: 01 lis 2021, 06:57

Hej, wpadłem na forum bez dużej znajomości lore, więc chętnie podłączę się pod jakąś drużynę, która nieco wprowadzi mnie w klimat fabuły. Moja postać jest ludzkim pilotem o specjalizacji zwiadowczej i wolnym strzelcem w podziemiu, ale nie będzie większego problemu, by wkręcić ją w bardziej zawiłe przygody
ODPOWIEDZ