Błędy i uwagi

Awatar użytkownika
Kara Kamari
Gracz
Posty: 35
Rejestracja: 02 wrz 2021, 10:21
Lokalizacja: pod Kołobrzegiem
Kontakt:

Mam propozycję, aby do sidebara wprowadzić taki plugin. Bardzo fajna sprawa, pokazuje z szybkimi odnośnikami, ostatnio nieprzeczytane posty. Dzięki temu ułatwia to szybkie nadrabianie czytania w wątkach które nas interesują, bez potrzeby ich obserwowania i sprawdzania w kategoriach czy pojawiły się nowe posty :) Mogę pomóc w jego dostosowaniu do waszego layoutu, bo nie obsługuje on templatek premium, ale robiłem już to nie raz.

https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... _topics_2/
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
Posty: 57
Rejestracja: 26 sie 2021, 17:40

Nieprzeczytane posty lub inne widoki można sobie swobodnie wyklikać w nagłówku (headerze) w zakładce "więcej"
Awatar użytkownika
Dexon Krir
Gracz
Posty: 38
Rejestracja: 06 wrz 2021, 10:57

Propozycja dla zielonych co by nie myśleli, że mało roboty mają xD

Może stworzyć coś na zasadzie "Shadownet" gdzie Mistrzowie Gry mogliby wrzucać zlecenia, kontrakty z krótką specyfikacją zadania + kwota i czas na realizację. . Do tego typu portalu mieliby dostęp Ci, którzy zajmują się "brudną robotą - czyli najemnicy, łowcy nagród.
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
Posty: 170
Rejestracja: 26 sie 2021, 20:37
Lokalizacja: pod Poznaniem

Pracujemy nad rozwiązaniem tego tematu.
Jason Covell - Karta Postaci
Tala Araluu - Karta Postaci

"Gotyckie odrzwia chylą się i skrzypiąc suną w bok
I biała pani płynie z nich w brylantowej mgle"


Discord: Peter Covell#0792
GG: 8933348
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator
Posty: 133
Rejestracja: 26 sie 2021, 21:38

Na starym praktycznie nikt z tego nie korzystał, podobnie jak z samego Holo, które ładnie wyglądało, ludzie pisali do niego teksty, ale nie były wykorzystywane do rozwoju fabularnego.
Shadownet nie wiem, czy w ogóle w ciągu wszystkich lat istnienia został choć raz zaktualizowany.
Awatar użytkownika
Sskirt
Mistrz Gry
Posty: 58
Rejestracja: 31 sie 2021, 20:16

Dexon Krir pisze: 15 wrz 2021, 11:29 Propozycja dla zielonych co by nie myśleli, że mało roboty mają xD

Może stworzyć coś na zasadzie "Shadownet" gdzie Mistrzowie Gry mogliby wrzucać zlecenia, kontrakty z krótką specyfikacją zadania + kwota i czas na realizację. . Do tego typu portalu mieliby dostęp Ci, którzy zajmują się "brudną robotą - czyli najemnicy, łowcy nagród.
Panie, już coś takiego mieliśmy i nie cieszyło się szczególnym zainteresowaniem...
Awatar użytkownika
Kara Kamari
Gracz
Posty: 35
Rejestracja: 02 wrz 2021, 10:21
Lokalizacja: pod Kołobrzegiem
Kontakt:

Grając teraz dwoma postaciami zauważyłem pewną niedogodność. Niechcący odpisałem Lee z konta Kary zamiast Miyi, teraz nie mam możliwości tego zmienić. Nie mogę ani usunąć własnego posta, ani zmienić autora (to drugie jest zrozumiałe). Może dajcie możliwość usuwania własnych postów? :)
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
Posty: 170
Rejestracja: 26 sie 2021, 20:37
Lokalizacja: pod Poznaniem

Brak możliwości usuwania własnych postów jest celowy, bo mogłoby to strasznie rozwalić archiwum przygód, gdyby ktoś kiedyś wziął i się obraził ;) W takiej sytuacji najlepiej napisać do kogoś z Podziemia z prośbą o zmianę autora.
Jason Covell - Karta Postaci
Tala Araluu - Karta Postaci

"Gotyckie odrzwia chylą się i skrzypiąc suną w bok
I biała pani płynie z nich w brylantowej mgle"


Discord: Peter Covell#0792
GG: 8933348
Awatar użytkownika
Tau Isard
Gracz
Posty: 29
Rejestracja: 22 wrz 2021, 15:59

Zgłaszam wniosek formalny o kalendarium uwzględniające lata 19BBY-16BBY.

Uzasadnienie: przydałoby się coś dodatkowego do Tła fabularnego, co pomogłoby hipernerdom poukładać sobie w głowie sytuację w Galaktyce, byłoby źródłem fajnych zahaczek fabularnych (tak do KP, jak do gry), miałoby punkty i myślniki. Lubię punkty i myślniki.
Awatar użytkownika
Shin I'Gami
Gracz
Posty: 85
Rejestracja: 31 sie 2021, 18:43

Nie wiem czy to odosobniony przypadek, ale wchodząc w Archiwum z MM 1.0 i próbując wejść w podfora planet wywala mi błąd. Czyżby coś się posypało w starej MM?
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
Posty: 170
Rejestracja: 26 sie 2021, 20:37
Lokalizacja: pod Poznaniem

Problem jest w linkowaniu, częściowo już poprawiłem. Klikaj w nazwę subforum, a nie obrazek.
A problem to linkowanie do www.mglawicamocy.pl/cośtam zamiast www.archiwum.mglawicamocy.pl/cośtam ;)
Jason Covell - Karta Postaci
Tala Araluu - Karta Postaci

"Gotyckie odrzwia chylą się i skrzypiąc suną w bok
I biała pani płynie z nich w brylantowej mgle"


Discord: Peter Covell#0792
GG: 8933348
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
Posty: 57
Rejestracja: 26 sie 2021, 17:40

Wersja PhpBB została podniesiona do 3.3.5 - jeśli znajdziecie jakieś błędy dawajcie znać, to spróbujemy naprawić/cofnąć się do poprzedniej.
Awatar użytkownika
Tau Isard
Gracz
Posty: 29
Rejestracja: 22 wrz 2021, 15:59

Na wersji 3.3.5 nie mam żadnego fabularnego posta dla postaci głównej. Postaci pobocznych nie mam, więc wam nie przetestuję.

Na poprzedniej wersji też nie miałem. Nie wiem, czy to błąd, czy jak. Zgłaszam ;)

Acha, jeszcze może się przydać: patrzę na Chromie, nie używam Firefoksa.
Awatar użytkownika
Kara Kamari
Gracz
Posty: 35
Rejestracja: 02 wrz 2021, 10:21
Lokalizacja: pod Kołobrzegiem
Kontakt:

Propozycja:
Dla najpopularniejszych planet wprowadzić poddziały (już mogą być bez obrazków, serio xD), aby nie było zbytniego syfu i łatwiej było się odnaleźć w tematach, które gdzieś mogą zalegać, a będą tworzone niepotrzebnie identyczne miejscówki - tutaj mówię już przykładowo o Zewnętrznych Rubieżach, gdzie jest kilkanaście tematów Nar Shaddaa i Tatooine.
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
Posty: 170
Rejestracja: 26 sie 2021, 20:37
Lokalizacja: pod Poznaniem

Dla najpopularniejszych planet wprowadzić poddziały (już mogą być bez obrazków, serio xD), aby nie było zbytniego syfu i łatwiej było się odnaleźć w tematach, które gdzieś mogą zalegać, a będą tworzone niepotrzebnie identyczne miejscówki - tutaj mówię już przykładowo o Zewnętrznych Rubieżach, gdzie jest kilkanaście tematów Nar Shaddaa i Tatooine.
Na pewno będą powstawać, gdy zrobi się większy bałagan :) Zwyczajem MM1 będziemy działy dla planet dodawać, gdy będzie tego naprawdę dużo.

@Tau: Jak mówiłem, se go napisz.
Jason Covell - Karta Postaci
Tala Araluu - Karta Postaci

"Gotyckie odrzwia chylą się i skrzypiąc suną w bok
I biała pani płynie z nich w brylantowej mgle"


Discord: Peter Covell#0792
GG: 8933348
Awatar użytkownika
Tau Isard
Gracz
Posty: 29
Rejestracja: 22 wrz 2021, 15:59

Kiedy będzie można grać kanonami?
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
Posty: 170
Rejestracja: 26 sie 2021, 20:37
Lokalizacja: pod Poznaniem

Po dołączeniu do grona Mistrzów Gry.
Jason Covell - Karta Postaci
Tala Araluu - Karta Postaci

"Gotyckie odrzwia chylą się i skrzypiąc suną w bok
I biała pani płynie z nich w brylantowej mgle"


Discord: Peter Covell#0792
GG: 8933348
ODPOWIEDZ