[21 ABY] Czerwone światła

Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
Posty: 170
Rejestracja: 26 sie 2021, 20:37
Lokalizacja: pod Poznaniem

Znalazł opatrunki i wprawnymi ruchami zatamował krwawienie, ale przede wszystkim - pozwolił, by zawarta w nich bacta zaczęła już działać i powstrzymywać pogarszający się stan rannej. Wiedział, że są techniki Mocy pozwalające na leczenie nawet bardzo ciężkich obrażeń, ale jego pojęcie o nich kończyło się na tym, że medytacją potrafił uśmierzyć własnego kaca, ewentualnie zmobilizować własne midichloriany, by zmusiły strupek, by nie swędział. Kiedy w pobliżu pojawił się Gyar-Than Hadyyk, Peter odpowiedział, choć skupiony na tym, co robił, nie uraczył go nawet spojrzeniem.
-Było ich dwudziestu, ale reszta uciekła. Tamtych trzech nie żyje, ta zaraz nam nic nie powie, jeśli nie ogarnę tego burdelu, jaki narobiłem z bliska. Po twoim pytaniu wnoszę, że też miałeś ręce pełne roboty - dopiero teraz podniósł wzrok. - No, tobie, Mistrzu znacznie lepiej idzie łapanie świadków koronnych niż mi.
Covell skończył i opadł na tyłek siadając na chodniku obok ciężko rannej kobiety. Zamieszanie na pewno przyciągnie tu zaraz służby porządkowe, ale młody Jedi zastanawiał się czy nie poczekać na CorSec, pomachać legitymacją ze Świątyni i nie wywoływać jakiegoś skandalu. Cholera, rzadko myślał tak daleko, ale teraz był pieprzonym Rycerzem Jedi, więc musiał wziąć pod uwagę, że strzelanina w centrum miasta może narobić Zakonowi problemów wizerunkowych, jeśli nie zostanie odpowiednio szybko wytłumaczona miejscowej policji.
Z westchnieniem bólu wstał, pomógł Gyar-Thanowi ściągnąć z pleców nieprzytomnego i związanego napastnika, a następnie ułożyć go na ziemi. Kiedy nieprzyjaciel bezpiecznie leżał, Covell z całych sił kopnął go w żebra.
-Pobudka! - krzyknął, po czym dodał w stronę swojego Mistrza - Znaczy, tak sobie pomyślałem, że i tak powinniśmy poczekać na CorSec, żeby nie narobić dymu Zakonowi, bo nam Katarn jaja gardłami wyciągnie. Do tego czasu możemy porozmawiać z twoim gościem. Moja gościówka na razie nie da rady uczestniczyć w rozmowie.
Jason Covell - Karta Postaci
Tala Araluu - Karta Postaci

"Gotyckie odrzwia chylą się i skrzypiąc suną w bok
I biała pani płynie z nich w brylantowej mgle"


Discord: Peter Covell#0792
GG: 8933348
ODPOWIEDZ