Satine Sedaris

Awatar użytkownika
Satine Sedaris
Gracz
Posty: 18
Rejestracja: 09 kwie 2022, 22:19

1. Nazwa postaci: Satine Sedaris

2. Rasa: Człowiek

3. Profesja: Brak; Chętnie chwyta się drobnych zajęć

4. Data i miejsce urodzenia: 44 BBY/25 BFE, Nar Shaddaa

5. Wygląd:
Satine była kobietą wysoką, dobrze zbudowaną i uznawaną za atrakcyjną przez przedstawicieli swojej rasy. Włosy miała koloru blond, proste i długie. Zebrane były w bardzo charakterystyczny sposób – po bokach związane w kilka małych kłosów biegnących do tyłu, gdzie wspólnie splatały się wokół ciasno związanych włosów z czubka głowy. Oczywiście nie zawsze miała czas i fantazję na wiązanie ich w tak skomplikowany sposób, więc też można było ją zobaczyć w zwykłym, klasycznym koku. Przyglądając się uważniej dało się zauważyć jej ciemnobrązowe oczy. Kolorystycznie całkowicie zwyczajne, ale było w nich coś więcej. Sposób patrzenia wyrażał inteligencję, pewną mądrość i pewność siebie. Pewność ta wyrażona była także w jej postawie i sposobie chodu – ruchy miała spokojne i wyważone, na myśl przywodzącą osobę dobrze wyszkoloną i świetnie nad sobą panującą.

Ze stroju nie wyglądała wcale szczególnie. Charakterystycznym elementem jej ubioru było duże ponczo w szarej kolorystyce, które dobrze skrywało jej sylwetkę i prawie wszystko od pasa w górę przez co nie było widać czy nosiła przy sobie jakąkolwiek broń, uzbrojenie ochronne czy inne przedmioty. Osoby lepiej obeznane z tematem mogły jednak zauważyć, że ponczo należało do porządnej firmy, prawdopodobnie od Ayelixe Krongbing Textiles, a niezasłonięte przez nie nogi sugerowały, że na co dzień nosiła na sobie lekki, solidny kombinezon wykonany z mocnych tworzyw sztucznych i prawdopodobnie z mnóstwem kieszeni, rzepów i przegródek, gdzie można było schować naprawdę dużo rzeczy.

6. Plotki:
- Kto? Nie, nie słyszałem… Kim ona jest?
- Hmm? A tak… Ciągle szuka jakiegoś zajęcia. Nie, nie wiem gdzie jest.
- Szukaj ją na złomowisku albo w tych starych, opuszczonych magazynach. Ciągle szuka jakiegoś złomu i części zamiennych.
- Przez jakiś czas pracowała jako mechanik. Widziałem lepszych od niej, ale jakby popracowała u starego Bena kilka lat, to by się pewnie wyrobiła. Musieli się jednak nie polubić. Szkoda. Miała całkiem ładne kształty… Nie to co Ben.
- Niby jest z Nar Shaddaa, ale jej akcent i sposób mówienia taki jakiś nietutejszy…

Arcturus

Informacje ogólne:

Właściciel: Satine Sedaris; Poprzedni właściciel nieznany
Producent: Corellian Engineering Corporation
Model: YT-1300p2
Klasa: Lekki frachtowiec
Orientacyjna cena: 10000 kredytów
Opis: Ikoniczny, lekki frachtowiec koreliański w wersji pasażerskiej z kokpitem umiejscowionym między charakterystycznymi widłami z przodu okrętu. Satine weszła w jego posiadanie na krótko po przybyciu na Nar Shadda. Dosłownie wyciągnęła go ze złomowiska gdzie powinien zostać przerobiony na żyletki i części zamienne. Nie mogąc sobie pozwolić na nic lepszego przez niemal rok przywracała go do stanu używalności.
Aktualnie okręt był… możliwy do eksploatacji. Mógł się on pochwalić kilkoma modyfikacjami, które nie znajdowały się w standardowym modelu YT-1300, ale miał też i pewne braki, a co najgorsze, daleko było mu do pełnej sprawności. Okablowania często walały się po ziemi w grubych wiązkach sklejonych ze sobą na taśmę, winda towarowa wciąż nie działała, wewnętrznego poszycia w kilku miejscach brakowało, a zewnętrzne w paru miejscach trzymało się chyba na słowo honoru. Ale najgorsze były braki mocy. Prędkość teoretyczna była ograniczona do 600 km/h w atmosferze, a jeśli wszystkie systemy obronne miały działać jednocześnie, to chyba doszłoby do zwarcia obwodów i pożaru na okręcie.

Informacje techniczne

Długość, wysokość, szerokość:
- 34,75 metra długości;
- 25,61 metra szerokości;
- 7,8 metra wysokości;
Napęd: Jonowy
Prędkość w atmosferze: 600 km/h
Hipernapęd (zapasowy): 4 (10)
Załoga (minimalna): 2 (1) + Strzelcy
Pasażerowie: 6
Ładowność: 50 ton metrycznych
Uzbrojenie i osłony:
- Działko laserowe na górnej wieżyczce.
- Działko laserowe na dolnej wieżyczce.
- Działko laserowe pod kokpitem.
- Słabe osłony

Informacje dodatkowe:

Stan techniczny: Zdatny do użytku
Kody identyfikacyjne: Legalne kody identyfikacyjne z pozwoleniem na broń
Modyfikacje i moduły dodatkowe:
- Działko laserowe na dolnej wieżyczce
- Działko laserowe pod kokpitem
- Słabe osłony
- Jedna z trzech kajut pasażerskich została przerobiona na pokój medyczny z odpowiednim wyposażeniem.
- Zawiera kilka ukrytych skrytek przemytniczych.

Ładunek, hangary i droidy:
- Astromech serii R3
- Droid medyczny 2-1B
- Kilka dużych skrzyń różnorakiego złomu, kabli, części zamiennych i narzędzi
ODPOWIEDZ