Mgławica Mocy - Cienie Imperium

Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
Posty: 158
Rejestracja: 26 sie 2021, 20:37
Lokalizacja: pod Poznaniem

Jeśli to czytacie to znaczy, że wszystko działa jak powinno.

Mamy niezwykłą przyjemność przedstawić Wam nową, trzecią już, odsłonę Mgławicy Mocy - tym razem restart fabularny przenosi akcję gry do roku 16 przed Bitwą o Yavin lub 3 po Powstaniu Imperium Galaktycznego. To mroczne czasy, w których galaktyka skryta jest cieniem Imperatora Palpatine'a oraz jego zbrojnego ramienia i ucznia - Lorda Vadera. Republika przestała istnieć, zaś Jedi zostali niemal całkowicie wybici przed samym końcem Wojen Klonów. Więcej dowiecie się czytając Tło Fabularne.

Restart tym razem przyniósł ze sobą konieczność ponownej rejestracji, ale dotychczasowy dorobek Graczy Mgławicy Mocy tworzących jej fabułę przez niemal trzynaście lat nie zniknął - został on zarchiwizowany dla pokoleń. Na stronie głównej forum znajdziecie odpowiednie odnośniki.

Przed nami wiele pracy, ale najważniejszą jest wypełnienie historii galaktyki przygodami Waszych bohaterów. Zanim wyślecie nową Kartę Postaci, zapoznajcie się z Zasadami Gry. Potem nie pozostaje nic innego jak zebrać drużynę i wyruszyć w drogę po gwiezdnowojennym uniwersum.

Niektóre rozwiązania na forum (szczególnie techniczne) nie są jeszcze rozwiązaniami ostatecznymi i w nadchodzących tygodniach będziemy je usprawniać. Nie chcieliśmy jednak dłużej czekać, lecz jak najszybciej zaprosić Was do wspólnej gry. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie albo zauważyliście błąd, nie wahajcie się dać znać w tym temacie.

Miłej zabawy i do zobaczenia w Odległej Galaktyce!
Administracja
Jason Covell - Karta Postaci
Tala Araluu - Karta Postaci

"Gotyckie odrzwia chylą się i skrzypiąc suną w bok
I biała pani płynie z nich w brylantowej mgle"


Discord: Peter Covell#0792
GG: 8933348
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator
Posty: 124
Rejestracja: 26 sie 2021, 21:38

ODPOWIEDZ