Oto'reekh

Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
Posty: 57
Rejestracja: 26 sie 2021, 17:40

1. Nazwa postaci: Oto'reekh

2. Rasa: Gand

3. Profesja: Poszukiwacz

4. Data i miejsce urodzenia: 44 BBY / 25 BFE, Gand

5. Wygląd:
Humanoidalny owad o brązowej skórze czy raczej chitynowej warstwie zewnętrznej bądź egzoszkielecie. Głowa owalna z dość skomplikowaną teksturą, duże złożone oczy koloru srebrnego z tendencją do opalizacji. Dość niski i krępy, ciało pokrywa lekki pancerz or brązowy płaszcz-prochowiec, w kaburze widoczny ciężki blaster Power 5, na plecach zawieszona na pasie strzelba GRS-1, a na przegubie lewej ręki chronometr od Gorondin Chronometrics. Otwór gębowy, poza macierzystą planetą, zasłonięty przez aparat oddechowy z wbudowanym wokabulatorem.

6. Plotki:
- Podobno posiada specjalnie zmodyfikowaną piersiówkę, z której może korzystać z założonym aparatem oddechowym, a w ładowni statku ma ogromny zapas Vosha.
- Jego umiejętności pilotażu powodują wzmożony stres wśród kontrolerów ruchem kosmicznym.
- Świadkowie twierdzą, że potrafi dłonią przebić pancerz szturmowca.
- Nie dość, że gada w 3 osobie to podobno siedzi w jakiejś sekcie.


Trzmiel
Obrazek
Informacje ogólne

Właściciel: Gand Oto’reekh
Producent: Loronar
Model: B-7
Klasa: Lekki frachtowiec
Orientacyjna cena: 30.000 - 40.000
Opis: Trzmiel, a wcześniej statek o zwykłej nazwie kodowej, jest najzwyklejszą, standardową wersją lekkiego frachtowca. Przez wiele, wiele lat służył jako mały transportowiec, przenoszący niewielkie ilości towarów ze stacji handlowej na orbicie Ganda, na powierzchnię i vice versa. Frachtowiec został przekazany, gdy tylko władzom portu udało się rozpisać przetarg na unowocześnienie floty transportowej. Okoliczności przekazania nie są do końca jasne, ale wiążą się z profesją Poszukiwacza oraz lokalnym zwrotem Janwuine-jika.

Informacje techniczne

Wielkość: Długość: 19m
Napęd: Typ napędu: jonowy
Prędkość w atmosferze: 800 km/h
Hipernapęd: 3
Załoga (minimalna) 2 (1)
Pasażerowie: 8
Ładowność: 50 ton
Uzbrojenie i osłony:
- Działko laserowe, sztuk: 1

Informacje dodatkowe:

Stan techniczny: Wysłużony w dobrym stanie technicznym, posiada specjalną kabinę utrzymującą skład atmosfery charakterystyczną dla planety Gand. Wentylacja całego statku jest przystosowana do tłoczenia atmosfery tlenowej lub amoniakalnej (rozwiązanie dosć niepraktyczne poza Gandem).
Kody identyfikacyjne: Legalny z pozwoleniem na broń.
Ładunek:
- brak
ODPOWIEDZ