Content

NPC

Kelen Starbringer

Postaci opętane przez MG.

Kelen Starbringer

Postprzez Kelan Navarr » 5 Sty 2016, o 19:16

1. Nazwa postaci:
Kelen Starbringer

2. Rasa:
Człowiek

3. Profesja:
Najemnik

4. Data i miejsce urodzenia:
34ABY Coruscant

5. Wygląd:
Średniego wzrostu mężczyzna, z którego postawy, kroku i zachowania można wywnioskować militarną przeszłość. Choć trudno byłoby mu stawać do wyścigu o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny na Coruscant, jest obiektem pożądania wielu kobiet. Trudno jednoznacznie określić konkretny powód. Same zainteresowane mówią o Kelenie, jako prawdziwym mężczyźnie, którego prawdopodobnie nigdy nie uda się usidlić na dłużej żadnej kobiecie, lub – z wyraźnym żalem –dupku, który mimo obietnic, nigdy nie nawiązał holopołączenia. W zależności od charakteru i oczekiwań danej przedstawicielki płci pięknej.
Ogorzała twarz jasnowłosego mężczyzny zazwyczaj pokryta jest kilkudniowym zarostem, który czasem przeradza się w krótką brodę. Z twardymi rysami twarzy doskonale koresponduje para niebieskich oczu, bacznie lustrujących otoczenie spod lekko przymrużonych powiek. Nieprzyjazne rysy twarzy ulegają jednak zdumiewającej metamorfozie i łagodnieją, gdy Kelen się uśmiecha.
Dotychczasowa kariera nadała jego ciału atletyczny wygląd, stanowiący idealny balans pomiędzy siłą i zwinnością. Skóra mężczyzny poznaczona jest licznymi bliznami, będącymi swego rodzaju kalendarium jego życia. Przeważnie ubrany w czarną, dopasowaną koszulkę z długim rękawem i militarne spodnie tego samego koloru. Jeśli zachodzi taka potrzeba, całość uzupełnia poprzecieraną, skórzaną kurtką.

6. Widoczny ekwipunek:
- Przypięty u boku blaster Glie 44

7. Plotki:
- Starbringer… co za facet. Jeśli go spotkasz, trzaśnij mu porządnie w twarz. Ale tak, żeby poczuł… i powiedz też, że Mira wciąż czeka na wiadomość…
Odpowiedź udzielana przez sporą liczbę kobiet, różni się imionami i życzeniami odnośnie kary cielesnej.

- Nie wiem jak się nazywał, ale był tu jakiś czas temu. Mówi się, że wytłukł całą grupę handlarzy niewolników, która niepokoiła miejscową ludność.
Mieszkaniec jednej z planet na Zewnętrznych Rubieżach

- Niestety, taka osoba nie figuruje w naszej bazie danych.
Agent imperialny

- Starbringer... Słyszałem, że jest poszukiwany przez Imperium za sprzeciwienie się rozkazom przełożonych.
Jeden z byłych zleceniodawców Kelena
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2308
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Wróć do NPC

cron