Content

NPC

Astarith Rauss

Postaci opętane przez MG.

Astarith Rauss

Postprzez Renno Tresta » 30 Gru 2015, o 17:29

1. Nazwa postaci:

Astarith Rauss. Rith

2. Rasa:

Mieszanka ludzko-zeltrońska

3. Profesja:

Najemniczka, łowczyni nagród, tym podobne

4. Data i miejsce urodzenia:

Taris, 45 ABY

5. Wygląd:

Trochę powyżej metra osiemdziesiąt wzrostu. Budowa ciała raczej smukła, ale przy tym mocna i dobrze wyrzeźbiona, z tkaniną naprężonych mięśni zarysowujących się pod gładką, bladą skórą. Pobieżnie zaczesane, kasztanowo-rudawe włosy, z krótkim, chudym warkoczem opadającym zazwyczaj na lewy obojczyk.
Facjata przyjemna, na urodę kobiety zdecydowanie wpłynęły zeltrońskie geny. Oczy niebieskie, bystre, choć być może trochę nadmiernie ożywione; zęby proste i perliście wręcz białe; nadto, ledwo zauważalna blizna w postaci wątłej linii biegnącej przez prawy policzek.
[Niestety, à propos tej właśnie blizny, wspomnieć należy, iż na skutek wzięcia udziału w kilku hucznych burdach na Nar Shaddaa (#1, #2, #3) oraz następnie zapominalskim zaniechaniu pielęgnacji obrażeń odpowiednimi akcesoriami kosmetycznymi, uprzednio mikra linia przerodziła się już w znacznie bardziej zauważalną rysę. Również po drugiej stronie lica kobiety, na sąsiadującym policzku, pojawiła się solidna, podobnego sznytu pamiątką po gwałtownie zaparkowanej tamże Noghri-pięści, a uroczą niegdyś gardziel najemniczki, łabędzią, ktoś by rzekł, zeszpeciła blada szrama po furiackim, acz przy tym nieskładnym cięciu - i to jej własnym, skradzionym przez wroga wibroostrzem.]
Z radością dała również pokreślić się znaczną liczbą krzykliwych, wielobarwnych tatuaży, z których najbardziej rażą: czerwona róża, o kolczastej łodydze wijącej się nieskładnie po całym jej podbrzuszu; szara czaszka, goszcząca na lewym ramieniu i buchającą po nim, od barku do nadgarstka, fioletowymi płomieniami; oraz, na karku łowczyni, rozpostarte do lotu stalowe skrzydełka.
Ubiera się podobnie jak inni zuchwali rozbójnicy z Rubieży. Często więc ciężkie buciory, świetnie nadające się na śnieg, słotę czy do przygniatania gardeł. Spodnie wygodne, ale nie nazbyt ciasne. Wytarte podkoszulki z logami popularnych rockowych kapel i narzucane na grzbiet skórzane kurtki, pod którymi wygodnie podpina się kaburę. O bieliźnie dopiero, kiedy lepiej się poznamy.

6. Widoczny ekwipunek:

– stary blaster podręczny DC-15s, z zapasową baterią;
– DL-44, zapasowa bateria;
– bojowy wibronóż o ostrzu mierzącym sześć i pół cala;
– lekka kamizelka pod kurtką, dobra na ataki bronią wręcz, powinna wytrzymać ze dwa bolty;
– gogle wiszące zazwyczaj na szyi, doskonałe na złe warunki pogodowe;
– na dłuższe wypady zabiera ze sobą plecak.

7. Plotki:

– Starożytna przepowiednia głosi, iż jej zniewalające łono, przy akuratnej koniunkcji gwiazd, wyzwoli niespożyte ilości energii, które pofruną użyźnić jałowe ziemie Mandalory i rychło doprowadzą planetę do ładu. Wtedy także rozbite klany zjednoczą się pod jej imieniem.
– Plotkuje się, że nieroztropnie byłoby dla niej pokazywać się w pewnych rejonach Księżyca Przemytników w związku z jakimś niezbyt klarownym incydentem. Szepcze się coś o zdradach, łowcach niewolników, Huttach.
– Podobno kiedyś wgryzła się atakującemu ją Sakiyaninowi w policzek, wyrwała mu język i rozgniotła butem trzy palce, po czym zorientowała się, że facet po prostu wpadł na nią w pijackim stuporze, kiedy wychodził w baru, a zamiast pistoletu trzymał w dłoni specyficznego kształtu butelkę.

Lista questów, w których Rauss brała udział:

71 ABY:
- [Światy Jądra] Cona
- [Zewnętrzne Rubieże] 0 dni bez wypadku
- [Nar Shaddaa] Partnerzy z przypadku
Image
Postać archiwalna:
Renno Tresta
Awatar użytkownika
Renno Tresta
Gracz
 
Posty: 575
Rejestracja: 3 Kwi 2010, o 14:30

Re: Astarith Rauss

Postprzez Nicciterra » 17 Paź 2019, o 21:28

Ostatni post - tutaj

Możliwość powrotu do gry - TAK

Odnośnik dla MG - tutaj -
Image
Awatar użytkownika
Nicciterra
Mistrz Gry
 
Posty: 561
Rejestracja: 18 Paź 2016, o 11:39


Wróć do NPC

cron