Content

Przyjaciele w Mocy

Konkursy i eventy Star Wars

Dział poświęconym zaprzyjaźnionym stronom, z którymi Mgławica Mocy nawiązała bliższą współpracę. Ich senatorowie mogą zamieszczać informacje, newsy oraz ogłoszenia.

Konkursy i eventy Star Wars

Postprzez Kelan Navarr » 12 Lis 2015, o 18:07

Temat ten utworzyłem, by promować wszelkie inicjatywy i konkursy związane z Gwiezdnymi Wojnami, które pojawiają się w polskiej sieci. Często wygrać można naprawdę ciekawe nagrody, bądź czerpać frajdę z samego uczestnictwa. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa, a jeśli traficie na jakieś wydarzenie, którego tu nie zareklamowaliśmy - również dajcie znać.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator
 
Posty: 2242
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Konkursy i eventy Star Wars

Postprzez Kelan Navarr » 12 Lis 2015, o 18:13

Image


MIESIĄC BATTLEFRONTA

Do końca listopada


Miesiąc Battlefronta, który przygotowujemy dla Was wspólnie z redakcją portalu gamedot.pl, trwa w najlepsze. Teraz nadszedł czas abyście to Wy włączyli się do naszej zabawy i wzięli udział w konkursie, w którym do wygrania są gwiezdnowojenne nagrody!
Oto co musicie zrobić aby wziąć w nim udział :

Przygotujcie prace na maksymalnie dwa z trzech podanych tematów:

-Wybrana bitwa ze Star Wars Battlefront.
-"Bohaterowie okiem szeregowca" -przedstaw moment pojawienia się na polu bitwy postaci specjalnej, z perspektywy zwykłego żołnierza.
-Plakat propagandowy zachęcający do walki po stronie Imperium lub Sojuszu Rebeliantów.

W przypadku zwycięstwa, nagrodzona zostanie tylko jedna z prac danego uczestnika.
Technika wykonania pracy jest dowolna, czekamy więc na ciekawe rysunki, obrazy , grafiki komputerowe, wideo i wszystko co przyjdzie wam do głowy!
Na zgłoszenia czekamy Do końca listopada.
Prace przesyłajcie na adres: redakcja@gwiezdne-wojny.pl
Trzy najlepsze prace zostaną nagrodone modelami X-Winga od firmy Hasbro.

Image
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator
 
Posty: 2242
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Konkursy i eventy Star Wars

Postprzez Kelan Navarr » 12 Lis 2015, o 18:18

Image

KONKURS NA NAJLEPSZY MEM

Do 18 listopada


Jak zapewne doskonale wiecie, dwa miesiące temu wydawnictwo Uroboros, wchodzące w skład Grupy Wydawniczej Foksal, ogłosiło przejęcie licencji na wydawanie polskich tłumaczeń najnowszych książek Star Wars. Z tej okazji, jak i też faktu, że wkrótce do sprzedaży trafi trzecia ze wspomnianych powieści, Koniec i początek, przygotowaliśmy dla Was konkurs, który wytęży Waszą kreatywność do granic możliwości - konkurs na najlepszy mem!

Zadanie jest proste i przyjemne: zrobić internetowy mem związany z Przebudzeniem Mocy. Ostatnio dostaliśmy dwa trailery i jeden nowy spot, tak więc materiałów na oryginalny, humorystyczny, ironiczny, czy złośliwy mem jest aż nadto. Ogranicza Was tylko wyobraźnia i, oczywiście, czas, gdyż swoją pracę musicie nam przysłać do 18 listopada włącznie. Pamiętajcie, musi to być zupełnie nowy mem, nigdy wcześniej niepublikowany w sieci.

W konkursie mamy do rozdania nagrody dla dwóch osób. Zwycięzca otrzyma wszystkie dotychczas wydane w Polsce książki Star Wars z nowego kanonu, czyli Tarkina i Lordów Sithów plus premierowy Koniec i początek. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma z kolei dwie pozycje - Tarkina i Koniec i początek. Nagrody ufundowało wydawnictwo Uroboros.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem konkursu i informacją, jak można wziąć w nim udział. Wszystkim uczestnikom życzymy szczęścia, dobrej zabawy i... niech Moc będzie z Wami!

Image
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator
 
Posty: 2242
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Konkursy i eventy Star Wars

Postprzez Kelan Navarr » 22 Lis 2015, o 18:36

Image


KONKURS NA BLURB KSIĄŻKOWY

Do 27 listopada


Bastion Polskich Fanów Star Wars wraz z firmą Virtualo.pl ma okazję zaprosić Was do udziału w kolejnym konkursie, którym można wygrać e-booki najnowszych książek z uniwersum Gwiezdnych Wojen: Tarkin, Lordowie Sithów, Koniec i Początek.

Zadaniem konkursowym dla Was jest wymyślenie "blurbu książkowego" swojej wymarzonej powieści w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nie ważny nowy czy stary kanon - wasz opis ma nas zaciekawić tak, abyśmy po jego przeczytaniu chcieli taką książkę kupić od razu. Dla osób, które nie wiedzą czym jest blurb już śpieszymy z wytłumaczeniem. Otóż jest to rekomendacja lub krótkie streszczenie utworu, umieszczane najczęściej na tylnej stronie okładki książki. Proste, prawda?

Wśród nadesłanych prac wybierzemy najlepsze, które otrzymają łącznie 10 e-booków od Virtualo.pl:

I miejsce - trzy e-booki
II - dwa wybrane e-booki
oraz 5 wyróżnień, które dostaną jeden wybrany tytuł

Miło nam jest również poinformować, że e-book powieści Koniec i Początek jest dostępny wyłącznie w ofercie Virtualo.pl do 25. listopada w promocji.

Na prace konkursowe czekamy do 27. listopada do godziny 23:59.

Sponsorem nagród jest Virtualo.pl, która jest nowoczesną księgarnią internetową specjalizującą się w sprzedaży ebooków i audiobooków.

Image
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator
 
Posty: 2242
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Konkursy i eventy Star Wars

Postprzez Kelan Navarr » 27 Lis 2015, o 18:36

Image


KONKURS NA BLURB KSIĄŻKOWY

Do niedzieli 29 listopada


No dobrze. Konkurs. Do wygrania trzy książki z serii "W oczekiwaniu na Przebudzenie Mocy" od Egmont (Przygody Luke'a Skywalkera, Ucieczka Szmuglerów i Ruchomy Cel). Macie czas do niedzieli. W komentarzach do tego wpisu zamieście zrobiony przez siebie MEM którego bohaterem będzie BB-8.
Emotikon smile
Poza tym, możecie lajkować te, które Wam się najbardziej spodobają. Wybierzemy jeden, który najbardziej nam się spodoba. Rozwiązanie i prezentacja Memów - na filmiku na YouTube. Najważniejsze - Memy muszą by zrobione przez Was, a nie znalezione w sieci!

Konkurs odbywa się na facebookowej stronie Ossusa:
https://www.facebook.com/Ossus/?fref=nf

ImageImageImage
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator
 
Posty: 2242
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Konkursy i eventy Star Wars

Postprzez Kelan Navarr » 8 Gru 2015, o 15:19

Image

PODWÓJNY KONKURS WIEDZOWY

Czwartek 11 grudnia i piątek 12 grudnia


Powoli (zbyt powoli!) odliczamy dni i godziny do najbardziej oczekiwanego filmu ostatniej dekady, jeśli nie XXI wieku, toteż, aby umilić Wam czekanie, przygotowaliśmy dla Was specjalny, podwójny konkurs wiedzowy! Dlaczego podwójny? Nie tylko dlatego, że św. Mikołaj jest w tym roku dla nas hojny, ale także z tego powodu, że nie wypada do jednego worka wrzucać dwóch kanonów. Stąd zapraszamy na:

Konkurs wiedzowy z Legend

czwartek 10 grudnia, start o godzinie 20:00

oraz

Konkurs wiedzowy z nowego kanonu

piątek 11 grudnia, start o godzinie 20:00


Jak sami widzicie, konkursy będą nietypowe. Odbędą się niejako „na żywo”, za pomocą systemu komentarzy. Zaczynając od godziny 20:00, dokładnie co 2 minuty będziemy zamieszczać na portalu newsa z jednym pytaniem. Ten, kto z pomocą komentarza jako pierwszy poprawnie odpowie na pytanie - bardzo ważne, by podać pełną odpowiedź, niezawierającą żadnych błędów, nawet literówki - otrzyma 1 punkt. Pytań-newsów będzie łącznie 10, a zwycięzcą danego konkursu zostanie osoba, która zgromadzi najwięcej punktów. W razie remisu, wygranym będzie ten z graczy, który wcześniej zgromadził wszystkie swoje punkty. Liczy się więc wiedza połączona z refleksem.

Przygotujcie się dobrze na konkurs. Po pierwsze i najważniejsze - należy być obowiązkowo zarejestrowanym i zalogowanym. Nie będziemy brać pod uwagę odpowiedzi osób, które się nie zalogują. Po drugie, po 20:00 w czwartek często odświeżajcie naszą stronę, by jak najszybciej ujrzeć nowe pytania i tym samym jak najszybciej na nie odpowiedzieć.

A co w zamian za cały ten trud? Zwycięzcy konkursów (uwaga - zwycięzca pierwszego konkursu nie może brać udziału w drugim) mogą sobie wybrać jako nagrodę jeden z Epizodów Gwiezdnej Sagi z ekskluzywnego, steelbookowego wydania na Blu-ray.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziecie pod tym linkiem. Zachęcamy do śledzenia facebookowej strony naszego portalu, na której parokrotnie przypomnimy o obu konkursach i godzinach ich startów.

Jeśli nie będziecie mieli szczęścia w podwójnym konkursie, bez obaw, będzie jeszcze jedna na wygranie gwiezdnego steelbooka. Obserwujcie naszego fanpage’a w przyszłym tygodniu - na pewno nie pożałujecie!

Przygotujcie swoje alarmy na czwartek, zarejestrujcie się, a jak jesteście już zarejestrowani, to upewnijcie się co najmniej kilka godzin wcześniej, że możecie się zalogować. Nie zapomnijcie też wyłączyć wszelkie programy, które mogą wpłynąć na szybkość działania Waszej przeglądarki. W razie pytań lub problemów - dajcie znać. Powodzenia i, obowiązkowo, niech Moc będzie z Wami!

Image
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator
 
Posty: 2242
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Konkursy i eventy Star Wars

Postprzez Kelan Navarr » 15 Gru 2015, o 12:41

Image

PRZEBUDZENIOWY KONKURS FACEBOOKOWY

do końca 16 grudnia


To już ostatnia prosta przed premierą Przebudzenia Mocy, toteż, zgodnie z naszą obietnicą, ruszamy dziś z kolejnym, już ostatnim przedpremierowym konkursem. Tym razem konkurs odbędzie się w pełni na Facebooku, a jurorami będziecie Wy - fani Star Wars.

Zadanie jest adekwatne do sytuacji, w jakiej się znajdujemy, należy bowiem w maksymalnie 40 słowach wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do Przebudzenia Mocy. Oczekiwania należy wpisać w komentarzu do facebookowego posta na naszym profilu, który rozpoczyna ten konkurs. Zwycięży wpis, który uzyska najwięcej „lajków”.

Czasu na wzięcie udziału w zabawie i głosowanie jest tyle samo - konkurs kończy się 16 grudnia o północy. Ten, kto wówczas będzie miał najwięcej głosów, zostanie zwycięzcą. Dlatego też zachęcamy do jak najszybszego wpisywania swoich oczekiwań, by móc na czas uzbierać wystarczająco dużo „lajków”.

Podobnie, jak w przypadku podwójnego konkursu wiedzowego, zwycięzca będzie mógł sobie wybrać jako nagrodę jeden z Epizodów Gwiezdnej Sagi z ekskluzywnego, steelbookowego wydania na Blu-ray.

Image
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator
 
Posty: 2242
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Konkursy i eventy Star Wars

Postprzez Kelan Navarr » 15 Sie 2016, o 14:40

Image


LOGO DLA STARGAMERA

Do środy 31 sierpnia


Cztery dni temu swoje dziesięciolecie obchodziła Biblioteka Ossus, czyli największa polska encyklopedia Star Wars oparta o mechanizm Wiki. To od nich wszystko się zaczęło. I kanał na YouTube i transmisje na Twitchu i… Star Gamer. Z tej okazji właśnie na tej stronie startuje konkurs!

Ossus oficjalnie wystartował 11 sierpnia 2006 roku podczas konwentu CorusCon. Od tamtej pory nieprzerwanie rośnie. rozwija się i przyczynia do szerzenia wiedzy na temat Gwiezdnych wojen w Polsce. Super!

Jak zauważyliście, Star Gamer nie doczekał się logotypu / nagłówka. I tutaj zadanie dla Was. Czy jakiś grafik byłby w stanie zaprojektować logotyp dla strony stargamer.pl? Logo powinno spełniać następujące kryteria:

Być „color independent” – czyli bardziej operować kształtami, a nie kolorami tak, aby w wersji czarno-białej także było rozpoznawalne i czytelne
Powinno być dostarczone duże. Super by było, jakby był to plik wektorowy (aby później móc je wykorzystać np. na koszulkę),
Powinno być prostokątne.

I to w zasadzie wszystkie kryteria.

Pewnie interesuje Was co jest do wygrania. Zwycięzca dostanie kodzik na grę Star Wars Battlefront na PC! ufundowany przez EA Polska :). To chyba nieźle, co?

Na przysyłanie swoich prac macie czas DO KOŃCA SIERPNIA 2016 roku. Powinniście wysłać pliki na adres mailowy yako@ossus.pl. Czekamy na nowe logo do Star Gamera!

OGŁOSZENIE KONKURSOWE ZNAJDZIECIE POD TYM ADRESEM:
http://stargamer.pl/sto-dla-biblioteki-ossus-konkurs/
Image
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator
 
Posty: 2242
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Konkursy i eventy Star Wars

Postprzez Kelan Navarr » 14 Gru 2016, o 15:48

Image


UTRACONE GWIAZDY

26 grudzień


Jeśli sięgniecie pamięcią do 6 grudnia zeszłego roku przypomnicie sobie, że z okazji Mikołajek mieliśmy dla Was kilka fajnych konkursów. Było to bardzo fajne, dlatego też postanowiliśmy uczynić z tego tradycję i także w tym roku przygotowaliśmy dla Was kilka(naście) prezentów!

Pierwszym z nich jest konkurs, w którym nagrody zawdzięczamy wydawnictwu Uroboros, a są to egzemplarze ich najnowszej powieści z nowego kanonu Star Wars, czyli:
Image

Przy tej okazji tradycyjnie już urządzamy małe wybory. Tym razem chcemy, byście wskazali, która z dotychczas wydanych w Polsce, samodzielnych (stąd brak Koniec i Początek, będącej częścią trylogii) powieści podobała Wam się najbardziej.

Głosy należy oddać za pośrednictwem Facebooka w taki sposób:
1. Polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją (Like – Tarkin, Love – Lordowie Sithów, HaHa – Nowy Świt, Wow – Kompania Zmierzch, Sad – Dziedzic Jedi, Angry – Mroczny Uczeń);
2. Na początku komentarza, napisać wybrany przez siebie tytuł,
3. A następnie swą odpowiedź krótko uzasadnić.

OGŁOSZENIE KONKURSOWE ZNAJDZIECIE POD TYM ADRESEM:
http://starwars.pl/2016/12/konkurs-utracone-gwiazdy/
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator
 
Posty: 2242
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Konkursy i eventy Star Wars

Postprzez Kelan Navarr » 14 Gru 2016, o 15:59

Image


OBUDOWA NA TELEFON OD CASEABLE.PL

25 grudzień


Tym razem do wygrania jest coś, czego jeszcze u nas nie było, a mianowicie świetna obudowa na telefon z oferty Caseable.pl. Zwycięzca będzie mógł wybrać jeden z poniższych wzorów:
Image

A oto ze szczegółami, co należy zrobić:

1. Polubić wskazany post na Facebooku, odpowiednią emotikoną/reakcją wybierając obudowę, która podoba Wam się najbardziej (Like –Grafika zbiorcza, Love – Chewie, HaHa – Yoda, Wow – C-3PO);
2. W komentarzu napisać, jakiej postaci z uniwersum Star Wars najchętniej zrobilibyście prezent mikołajkowy i co by to było.

OGŁOSZENIE KONKURSOWE ZNAJDZIECIE POD TYM ADRESEM:
http://starwars.pl/2016/12/konkurs-caseable-star-wars/
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator
 
Posty: 2242
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Konkursy i eventy Star Wars

Postprzez Kelan Navarr » 14 Gru 2016, o 16:08

Image


BIOGRAFIA GEAORGE'A LUCASA

31 grudzień


Mieliśmy krótką przerwę w naszych konkursach, ale nie sposób było takiego dnia, jak dziś uświetnić rozdawaniem kolejnych nagród! Tym razem ufundowało je wydawnictwo Wielka Litera, a są nimi takie oto wspaniałe książki:

Image

est to pozycja obowiązkowa dla każdego fana Gwiezdnych Wojen (którą niedługo będziemy recenzować), dlatego z tym większą przyjemnością dajmy Was okazję do wygrana aż trzech egzemplarzy. By to zrobić, musicie jednak zapomnieć wszytko co wiecie i znacie odnośnie Gwiezdnych Wojen i wyobrazić sobie, że to nie George Lucas tworzy nasz ukochany film, a ktoś zupełnie inny.

I tutaj dochodzimy do sedna – czyje (reżyser) Gwiezdne Wojny najchętniej byście zobaczyli? Zagłosujcie i uzasadnijcie, a być może nagroda powędruje właśnie do Was:

OGŁOSZENIE KONKURSOWE ZNAJDZIECIE POD TYM ADRESEM:
http://starwars.pl/2016/12/konkurs-wielka-litera/
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator
 
Posty: 2242
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13


Wróć do Przyjaciele w Mocy

cron