15?

Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator
Posty: 133
Rejestracja: 26 sie 2021, 21:38

Latem po czterech latach zamknięcia w Chinach zdołałem dotrzeć wreszcie do ojczyzny. Naturalną sprawą było spotkanie się w starym, zielonym gronie, co udało się nam w trakcie wakacji nawet dwukrotnie. Tym razem nie planowaliśmy już podboju świata, czy rewolucji forumowych. Może przychodzi to z wiekiem i natłokiem codziennych obowiązków, ale zgodziliśmy się w kilku kwestiach - bez Mgławicy nie siedzielibyśmy wspólnie w Poznaniu i we Wrocławiu, podobnie jak nie wydarzyłoby się wiele innych rzeczy. Z całego tego natłoku przemyśleń natury egzystencjalnej wyłoniła się myśl - fajnie byłoby rozegrać jakąś przygodę.

Zbliża się akurat 15 rocznica istnienia Mgławicy i mogę z tej okazji przygotować znów jakąś sesję specjalną. Poprzednie cieszyły się chyba dobrą opinią, więc może i tutaj uda się złożyć coś fajnego. Pytanie zasadnicze brzmi jednak: KTO MIAŁBY OCHOTĘ W TAKOWEJ PRZYGODZIE WZIĄĆ UDZIAŁ? W przeciwieństwie do poprzedniej przygody jubileuszowej, tutaj potrzebował będę dokładną liczbę graczy, by nakreślić ramy fabuły.

Na zgłoszenia czekam do końca niedzieli 10 września. Chętnie bym napisał zarys historii, ale wciąż nad nim myślę. Znana liczba graczy z pewnością proces ten nieco ułatwi, także wszystkich chętnych zapraszam. Możecie śmiało zakładać, że nie zniknę w trakcie zabawy i całość zostanie doprowadzona do końca :)
Awatar użytkownika
David Turoug
Gracz
Posty: 63
Rejestracja: 27 sie 2021, 01:09
Lokalizacja: Wroclavtooine

Niezależnie od czasów zgłaszam się - użytkownik Mocy, preferowany Jedi, ale na potrzeby fabuły dostosuję się.
Awatar użytkownika
Nantel Grimisdal
Mistrz Gry
Posty: 109
Rejestracja: 31 sie 2021, 22:22

Powiedziałem, że zagram, to i jestem :)
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
Posty: 169
Rejestracja: 26 sie 2021, 20:37
Lokalizacja: pod Poznaniem

Ja też.
Ale nie chcę teraz ginąć jako pierwszy :(
Jason Covell - Karta Postaci
Tala Araluu - Karta Postaci

"Gotyckie odrzwia chylą się i skrzypiąc suną w bok
I biała pani płynie z nich w brylantowej mgle"


Discord: Peter Covell#0792
GG: 8933348
Awatar użytkownika
Jack Clincher
Gracz
Posty: 32
Rejestracja: 19 lip 2022, 17:03

Zgłaszam się.
Awatar użytkownika
BZHYDACK
Gracz
Posty: 35
Rejestracja: 01 wrz 2021, 16:52

A co mi tam. Mogę zagrać :D
Rzecz jasna rezerwuję blaszaka :lol:
Awatar użytkownika
Vacandder
Gracz
Posty: 19
Rejestracja: 29 sty 2022, 12:10

Ja też się zgłaszam
ODPOWIEDZ