Content

Opowieści z Mgławicy Mocy

Dalsza rozgrywka

Image

Dalsza rozgrywka

Postprzez David Turoug » 12 Gru 2020, o 15:17

Z uwagi na ostatnie okoliczności jakie wystąpiły i ogólną nieciekawą sytuację jaka panuje na Mgławicy Mocy, ale chyba też ogólnie na scenie PBF, chciałem zapytać aktywnych użytkowników czy mają chęć brać aktywny udział w dalszej rozgrywce. Na tą chwilę nie interesuje mnie w jakiej formie, w jaki sposób itp. Napiszę wprost, chcę poznać liczbę osób, jaka jest/byłaby zaangażowana w dalsze istnienie forum i czy jest to dostateczna ilość by podejmować dalsze decyzje. Jeżeli tak będzie, to z Podziemiem przedstawimy pewne propozycje.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator

Re: Dalsza rozgrywka

Postprzez BZHYDACK » 12 Gru 2020, o 15:44

Jak najbardziej jestem chętny. Niekoniecznie bardzo aktywny, ale regularnie zaglądam i nie zamierzam tego zmieniać.
Awatar użytkownika
BZHYDACK
Gracz

Postprzez Sskirt » 12 Gru 2020, o 15:58

Odpisuje ostatnio w miarę regularnie, a nawet planowałem zostać MG Lilith(w przypadku nie powrócenia Zaahra). O ile forum będzie, będę tu trwał.
Image
This user in the most of time can't write on chat and see archive of chat
Awatar użytkownika
Sskirt
Mistrz Gry

Miejscowość: Kraków

Postprzez Lilith Blindshoter » 12 Gru 2020, o 17:45

Chętna, zwarta, gotowa.
Image

Image
Awatar użytkownika
Lilith Blindshoter
Gracz

Postprzez Zulrok » 12 Gru 2020, o 19:38

Skopiuję to co napisałem na czacie:

Chciałbym by forum działało bo tu zacząłem przygodę z pbfami. I lubię tu pisać o nowinkach z poletka SW. Niestety wiem że na razie do gry bym nie wrócił. Że może np za 2 msc. a może za 4 msc. Ale to może,chyba, nic pewnego. Urodziłem się na MM w kwestii świata pbf i szkoda patrzeć jak statek odpływa na emeryturę.

EDIT: Także ogólnie na razie fabularnie nie dam rady (ile będzię trwało to "na razie" niestety nie wiem), ale w przyszłości tak, jak najbardziej. W roli graczo-mg jakby było komu to kiedyś też.
Awatar użytkownika
Zulrok
Gracz

Miejscowość: k. Lublina

Postprzez Kittani Levfith » 12 Gru 2020, o 20:04

Niczego nie obiecuję ale zwyczajnie szkoda mi naszego wspólnego wysiłku i całej Mgławicy. Nadrobię zaległości i postaram się wrócić na tory, chociaż z mniejszą częstotliwością.
Image
Awatar użytkownika
Kittani Levfith
Gracz

Miejscowość: P-ń

Postprzez Vestibor Rothal » 12 Gru 2020, o 20:30

Potwierdzam chęć aktywnego uczestnictwa. To był/jest mój pierwszy pbf w jaki się zaangażowałem nieco poważniej i samo forum przyczyniło się do zwiększenia mojej miłości do gwiezdnych wojen. W zdecydowanej większości forum zarówno w kontekście grających tutaj, jak i samego prowadzenia wątków oceniam bardzo wysoko.

I mimo, że tak niesamowicie rozbawiło to parę osób na sb, powtarzam -- wszystko będzie w porządku.
Życzę administracji cierpliwości i aktywności użytkowników, a wszystkim dużo szczęścia i radości z forum i życia.

Ps. Polecam bardzo zrobienie discorda (moge zrobić i oddać właściciela serwera, to chyba nie jest jakieś skomplikowane) - byłby to taki lepszy shoutbox + kanały głosowe, gdyby była taka potrzeba.
Awatar użytkownika
Vestibor Rothal
Gracz

Postprzez Saine Kela » 12 Gru 2020, o 20:46

Oczywiście, że chce pisać! I staram się pisać, o!
Image

Image

GG: 6687478
Awatar użytkownika
Saine Kela
Gracz

Miejscowość: Pandarium/Ruda Śląska

Postprzez Jack Welles » 12 Gru 2020, o 21:22

Ja również zgłaszam gotowość do pisania - może w leniwym tempie, ale w miarę regularnym ;-)
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz

Miejscowość: Olsztyn

Postprzez Astad Bat'rai » 13 Gru 2020, o 00:17

Również chcę i będę grał. Bez żadnych ale.
Image

Mhi draar baati meg'parjii se
Kote lo'shebs'ul narit
Awatar użytkownika
Astad Bat'rai
Gracz

Postprzez Alice » 13 Gru 2020, o 01:15

Dobry wieczór,

Zaglądam tu od czasu pojawienia się nowego Mando. Widzę zarówno osóbki, które znalałam wcześniej jak i zupełnie mi nieznane. Z Mgławicą mam bardzo miłe wspomnienia dotyczące gry na pbfach. Od kilku lat jednak nie jestem już zaangażowana w rozgrywki, ponieważ .. no cóż dorosłe życie :) lubię jednak pisać z Wami na SB, wreszcie też obejrzałam Star Warsy* (po prawie 8 latach posiadania konta tutaj :D). Lubię to miejsce, bo mogę pogadać z kimś o SW. Jako, że moja wiedza póki co jest niewielka z chęcią będę się uczyła od bardziej zaangażowanych fanów SW

*gwiazdka dlatego, że nie umiem się przekonać do nowej trylogii i w sumie nie obejrzałam wszystkich filmów, więc trochę nakłamałam w tym zdaniu :P
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz

Postprzez Kelan Navarr » 13 Gru 2020, o 06:40

Kiedyś na pewno chciałbym w formie zwykłego gracza o ograniczonych mocach przerobowych wrócić. Może nawet w formie gracza-mg dla jednej, niezbyt wymagającej osoby.

Mgławica ma ciągle gigantyczny potencjał, potrzebni są "jedynie" naprawdę zaangażowani użytkownicy.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz

Postprzez Daesha'Rha » 13 Gru 2020, o 13:45

Ja bardzo chętnie dalej bym pisała w roli gracza i Mistrza :)
Image
Awatar użytkownika
Daesha'Rha
Mistrz Gry

Postprzez Nantel Grimisdal » 13 Gru 2020, o 17:13

Ja również chciałbym dalej grać i bawić się historią Nantela i jego ekipy. Mistrzuję dalej, choć jak widzę, został mi jeden wierny gracz w postaci Bzhydacka, a reszta znowu gdzieś zniknęła. Ale może wrócą :)
Image

Piękno tkwi w oku patrzącego. Strach też...
00
+++++ ++++
Awatar użytkownika
Nantel Grimisdal
Mistrz Gry

Miejscowość: Koszalin

Postprzez Caleb Quade » 13 Gru 2020, o 22:05

Jak mnie nie zabijecie to postaram się wrócić chociaż na kilka postów :D
Ps. Chudy, wiem, że gdzieś się czaisz i chcesz mnie zabić!
Image
Image
Awatar użytkownika
Caleb Quade
Gracz

Miejscowość: Kielce

Postprzez Kira Redan » 13 Gru 2020, o 22:59

Jeśli rzeczywiście będzie taki ruch graczy jak w tym temacie, to chętnie dalej będę kontynuował rozgrywkę :)
Awatar użytkownika
Kira Redan
Gracz

Miejscowość: k. Kołobrzegu

Postprzez Nicciterra » 13 Gru 2020, o 23:30

Heja.

Zrobiłem sobie przerwę i przysłużyła mi się.
Co nabluzgałem to zapomniałem, co mi się nie podobało to mi przeszło, a forum widzę stoi. Relikt jak relikt, ale hula jeszcze. Coś z pewnością się nauczyłem, może trochę kosztem tutejszych.
Chętnie coś popiszę.
Image
Awatar użytkownika
Nicciterra
Mistrz Gry

Postprzez Elena Fox » 14 Gru 2020, o 09:43

Ogólnie, w miarę możliwości chciałbym grać dalej, niezależnie czy tą czy inną postacią. Co prawda życie mnie nie rozpieszcza i moje ostatnie opóźnienia wynikają mocno z kwestii prywatnych i zawodowych niż forum. Nie mniej nie chcę by MM umarło / zostało zamknięte, wiążę z forum fajną przeszłość i wspomnienia, atmosfera zawsze zachęcała i zawsze byli ludzie, z którymi dało się pograć. Chcę grać dalej, jednak teraz muszę odkopać się z własnego życia (bo Piekło niemal dosłownie zwaliło mi się na łeb)

Nie mniej suma sumarum, forum żyje, chcę by żyło i chcę grać!
Awatar użytkownika
Elena Fox
Gracz

Postprzez Trouble » 14 Gru 2020, o 12:31

No hej. Wróciłem jakiś czasu temu, ale dostałem informację że forum jest póki co w pewnej próżni i sobie tak siedzę i czekam co z tego wyniknie. Ja również jestem chętny do dalszej rozgrywki.
Image
Dwukrotnie odznaczony za męstwo w boju...

Wyrazy sympatii od forumowego kupotocza - Quorn Image
Awatar użytkownika
Trouble
Gracz

Postprzez Zulrok » 19 Gru 2020, o 20:55

Część II
Na podstawie tego ogloszenia ale i postępującej stabilizacji czasu wolnego, po nowym roku wraz z ustaleniami co i jak będę może wiedział co dalej typowo z grą. Bo poza grą będę na pewno aktywny.
Awatar użytkownika
Zulrok
Gracz

Miejscowość: k. Lublina

Następna

Wróć do Opowieści z Mgławicy Mocy