Content

Pozostali

[Biografia] The Nubile Viper

[Biografia] The Nubile Viper

Postprzez Peter Covell » 7 Lis 2009, o 22:32

1. Nazwa postaci: "The Nubile Viper"

2. Lokalizacja: Klub nocny Beebleberry na Coruscant

3. Rasa: Człowiek

4. Profesja: Prostytutka

5. Data urodzenia: 2BBY

6. Usposobienie: Jeśli chodzi o tą kobietę, ciężko powiedzieć, by kierowała się jakimikolwiek zasadami moralnymi, czego najlepszym dowodem jest to, że sprzedaje swoje ciało każdemu, kogo stać na jej "usługi". "Ponętna Żmija" jest nimfomanką z krwi i kości, więc praca nie tylko, że przynosi jej niemały dochód, ale jeszcze pozwala na chwile rozkoszy, a im dla niej im seks jest bardziej bezpruderyjny, tym większą jest przyjemnością. Jednocześnie jest to kobieta wyjątkowo zdradliwa - wyciąga z klientów ich sekrety, które później sprzedaje zainteresowanym osobom. Generalnie jest jedną z najlepiej poinformowanych osób w dolnej części Coruscant i jej reputacja "źródła" jest doskonale znana.

7. Wygląd: Słowo "ponętna" nie znalazło się w jej pseudonimie przypadkowo. Jej ciało przyciąga spojrzenia wszystkich samców wokół i powoduje u nich gwałtowne i nieopanowane sztywnienie pewnych części ciała. "Nubile Viper" stara się wyglądać jak najbardziej wyzywająco, czy wręcz zapraszająco, co jest związane zarówno z jej zawodem jak i podejściem do seksualności. Z reguły odsłania znacznie więcej niż potrzeba, by rozbudzić wyobraźnię, ukazując swoje kobiece, niemal idealne, kształty.

8. Umiejętności: Wspominanie o tym, że "Nubile Viper" doskonale zna się na sztuce uprawiania miłości nie jest
potrzebne - wystarczy zaznaczyć, że jej wiedza i pasja, przede wszystkim pasja, sprawiają, że mężczyźni przez długi czas nie mogą zapomnieć o czasie spędzonym w jej towarzystwie. Poza tym, poprzez rozmowę i zadawanie z pozoru niewinnych pytań, potrafi wyciągnąć od klienta niemal każdą informację, jaką on posiada, bez względu jak bardzo nie chciałby jej nikomu zdradzać.

9. Historia: Tak naprawdę jej historia nie różni się wiele od życia innych dziewczyn, które skończyły jako prostytutki. Urodziła się na Coruscant w biednej, patologicznej rodzinie, w której miłość była towarem deficytowym, zaś dziecko jedynie ciężarem dla rodziców. Od najmłodszych lat przypatrywała się jak matka faszeruje się narkotykami do nieprzytomności, zaś ojciec klei się do obcych kobiet, niejednokrotnie sprowadzając je do własnej sypialni - w końcu jego żona i tak nie była w stanie określić co się wokół niej dzieje.
W wieku piętnastu lat uciekła z domu, co dla rodziców prawdopodobnie było jedynie ulgą - o ile w ogóle w jakiś sposób odczuli brak córki. Od razu popadła w "złe towarzystwo" i zaczęła przygodę z prochami, alkoholem i seksem. Szczególnie to ostatnie przypadło jej do gustu, a ponieważ dzięki niemu szło zarobić na używki, szybko zaczęła uprawiać go za pieniądze. Mając dwadzieścia lat trafiła na przymusowy odwyk, a gdy go zakończyła rozpoczęła pracę w klubie nocnym Beebleberry, gdzie szybko zyskała odpowiednią renomę - również doskonałej informatorki. Od tego czasu jej życie polega na ciągłym sprzedawaniu swojego ciała, suto zakrapianych imprezach, a od czasu do czasu "przyjmowaniu działki"...
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Gracz
 
Posty: 4202
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56

Wróć do Pozostali