Content

Pozostali

[Biografia] Rovra Mu

[Biografia] Rovra Mu

Postprzez Peter Covell » 23 Paź 2009, o 21:00

1. Nazwa postaci: Rovra Mu

2. Rasa: Togrutanka

3. Profesja: Poszukiwacz artefaktów

4. Data urodzenia: 3 BBY

5. Usposobienie: Rovra uwielbia odkrywać tajemnice przeszłości, zwiedzać nowe światy, poznawać ich historię i zwyczaje na nich panujące. Ta pogodna i radosna dziewczyna potrafi godzinami bawić się i żartować, zaś tygodniami mówić na tematy związane z jej zainteresowaniami. Choć za wszelką cenę stara się unikać kłopotów, te znajdują ją same, gdy tylko uda się na kolejną "przygodę", jak zwykła nazywać swoje wyprawy. Nienawidzi i brzydzi się przemocą, broni używa tylko w samoobronie i zawsze nastawionej na ogłuszanie - nigdy nikogo nie zabiła i nie ma najmniejszego zamiaru tego zmieniać.

6. Wygląd: Przeciętnego wzrostu, szczupła, czerwonoskóra przedstawicielka rasy Togrutan. Podobnie jak jej pobratymcy, posiada trzy prążkowane lekku, podobne do tych posiadanych przez twi'leków, oraz dwa rogi pozwalające na pasywną echolokację. Na twarzy, wokół oczu oraz nad czołem, Rovra ma biały wzór na skórze, będący również cechą charakterystyczną jej gatunku.
Na co dzień ubiera się raczej tak, by zaprezentować swoje, niewątpliwe, wdzięki. W czasie wypraw zaś dostosowuje swój ubiór do warunków klimatycznych, kulturowych tak, by był jak najbardziej praktyczny i odpowiedni do pracy.

7. Umiejętności: Rovra posiada olbrzymią wiedzę na temat historii, kultury i sztuki planet i ras, których nazw przeciętny człowiek nie jest w stanie nawet wymówić, a co dopiero zapamiętać. W czasie swoich studiów nad historią galaktyki nauczyła się podstaw co najmniej kilkunastu języków obcych, a także kilku starożytnych. Oczywistym jest fakt, że ilość informacji na temat artefaktów przez nią szukanych i odnajdywanych, jest wręcz przytłaczająca. Rovra potrafi strzelać z blastera i strzela całkiem celnie, aczkolwiek zawsze broń ma nastawioną na ogłuszanie. Potrafi też walczyć wibroostrzem, co jest wynikiem jej badań nad kulturą mieszkańców pewnej planety na Zewnętrznych Rubieżach.
Umiejętnością charakterystyczną dla przedstawicieli jej rasy jest zdolność echolokacji przedmiotów i wykrywania ruchu za pomocą rogów na czubku głowy.

8. Historia:
[Błąd wczytywania danych]
[Prawdopodobieństwo wykasowania bazy z zewnątrz - 96%. Pilnie powiadomić administratora]
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Gracz
 
Posty: 4202
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56

Wróć do Pozostali