Content

Pozostali

[Biografia] Sebastian Gallia

[Biografia] Sebastian Gallia

Postprzez Peter Covell » 8 Gru 2008, o 11:29

1. Rodzaj Postaci: Bohater Niezależny

2. Lokalizacja: stacja "Zordo's Haven"

3. Imię Postaci: Sebastian Gallia

4. Rasa: Człowiek

5. Profesja: Kolekcjoner artefaktów

6. Data urodzenia: 37 BBY

7. Usposobienie: Do każdego, kto nie jest jego wrogiem jest przyjaźnie nastawionym, choć momentami zrzędliwym mężczyzną, który nie ma pojęcia co to ustępliwość wobec innych. Negocjacje z nim są niemożliwe i bezowocne, bo gotów jest zerwać umowę niż zgodzić się na ustępstwa. Nie cofa się przed nielegalną działalnością, ale tylko "przez pośredników" i z reguły są to kradzieże artefaktów i dzieł sztuki lub wymuszenia.

8. Wygląd: Siwe, sięgające ramion włosy zaczesuje do tyłu, przez co ma bardzo wysokie czoło. Wokół brązowych, wiecznie opuchniętych, oczu utworzyło się wiele zmarszczek, pod dużym nosem Sebastian wyhodował pokaźnego wąsa. Ubiera się najczęściej w płócienne tuniki o stonowanych kolorach.

9. Umiejętności: Posiada olbrzymią wiedzę na temat sztuki oraz jej historii. Całkiem nieźle strzela z broni laserowej, dobrze walczy wręcz. W młodości uodpornił się na sztuczki oszukania umysłu przez Jedi.

10. Ekwipunek: Mały pistolet blasterowy, płytki kredytowe, komunikator, zdjęcie córki

11. Inne: Chętnie nawiązuje znajomości z pilotami.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Gracz
 
Posty: 4202
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56

Wróć do Pozostali