Content

Nar Shaddaa

[Nar Shaddaa] Ważne miejsca i postaci

Image

[Nar Shaddaa] Ważne miejsca i postaci

Postprzez Peter Covell » 31 Sty 2010, o 21:56

Ważne miejsca

Lokalizacje:
Sektor Koreliański - Jest to dzielnica zdominowana przez Korelian, a także przez koreliańską architekturę i restauracje serwujące jedzenie z Korelii. Wielu uchodźców umykających przed izolacjonizmem tego świata znalazło swój nowy dom właśnie w Sektorze na Nar Shaddaa. Jest to ogólnie ulubiona dzielnica wszystkich ludzi, którzy trafili na Księżyc Przemytników, a zwłaszcza ludzkich przemytników, którzy uważali ją za swój drugi, po ich własnych statkach, dom.
[źródło - Biblioteka Osssus]

Hangary - Na Księżycu Przemytników nie brakuje miejsca, gdzie można wylądować swoim statkiem kosmicznym, jednak otwarte lądowiska nie gwarantują takiego bezpieczeństwa i anonimowości jak, odrobinę droższe, hangary. Dysponując odpowiednio dużą ilością gotówki można hangar, nie tylko wynająć, ale również kupić na własność.

Bary, kantyny, kluby i inne lokale:
Kantyna "Błyskotka" - Dość popularny lokal na Księżycu Przemytników, do wieczora raczej pusty, ale kiedy robi się ciemno - przybywa w nim klienteli. Nie jest to miejsce dla osób z wyższych sfer, ale też daleko mu do zwykłej mordowni. Ot, typowa kantyna, w której można znaleźć kilku przemytników, hazardzistów czy innych cwaniaczków i awanturników.

Kantyna "Uśmiechnięty Szmugler" - Lokal umiejscowiony w Sektorze Koreliańskim przyciągający przede wszystkim przemytników - stąd jego nazwa (wcześniejsza: "Pod Zielonym Groszkiem"). Z tego powodu nie ma najmniejszego problemu ze znalezieniem tutaj "niezależnego przewoźnika", dobrego pilota czy też jakieś pracy dla wyżej wymienionych. Barman znany jest z dobrej pamięci, którą jednak trzeba wspierać za pomocą kredytów jeśli chce się wycisnąć z niego przydatne informacje.

Dom publiczny "Kosmiczne Rozkosze" - Pracują tutaj prostytutki najwyższej klasy, a nie zwykłe, barowe dziwki za dwadzieścia kredytów. Niezapomniane wrażenia, piękne, zadbane dziewczyny, niemal luksusowe warunki i pełna anonimowość oraz dyskrecja gwarantowane. Poza tym, każdy ścigany przez służby porządkowe, wie że można tutaj wynająć pokój, by przeczekać obławę w ukryciu.

Syndykat zbrodni:
Biuro Terry'ego "Blade'a" Sta'akena - "Kwatera Główna" syndykatu zbrodni stworzonego i kontrolowanego przez Terry'ego "Blade'a" Sta'akena - jednego z najpotężniejszych przestępczych lordów w galaktyce. Tutaj należy się udać, by odebrać nagrodę za wykonanie pracy zleconej przez niego lub dobić z nim interesu.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Gracz
 
Posty: 4202
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56

Wróć do Nar Shaddaa

cron