Content

R.I.P.

Zorza

Postaci martwe.

Zorza

Postprzez Zorza » 17 Sty 2017, o 17:11

1. Nazwa postaci: Zorza

2. Rasa: Twi'lek

3. Profesja: tancerka i prostytutka w klubie nocnym "Beebleberry"

4. Data i miejsce urodzenia: 53 ABY, Ryloth

5. Wygląd:

Image


Zorza, jak przystało na Twi'lekankę, charakteryzuje się niekwestionowaną urodą i wrodzonym wdziękiem, jednak nawet wśród wysokich standardów swej rasy można określić ją jako wyjątkową piękność. Smukłe, nadzwyczaj proporcjonalne ciało Zorzy o subtelnych, kobiecych kształtach pokryte jest delikatną, gładką, bladoróżową skórą ciemniejącą na końcach lekku, upstrzoną na policzkach, nosie, ramionach, głowoogonach i łydkach jasnofioletowymi piegami dodającymi dziewczęcego uroku. Jej łagodna twarz, łabędzia szyja i wyraźnie zarysowany obojczyk stanowią obiekt pożądania artystów, zaś długie, zwykle wyeksponowane nogi przyciągną wzrok nawet najbardziej obojętnego na kobiece wdzięki mężczyzny.

Oczy Twi'lekanka ma duże, fiołkowe, podkreślone gęstymi długimi rzęsami i zwieńczone ciemnofioletowymi łukami brwi. Dziewczyna często sprawia wrażenie nieobecnej duchem, zamyślonej, co dodatkowo nadaje jej aurę kuszącej tajemniczości. Rzadko patrzy na kogoś konkretnego, ukrywając raczej wzrok pod wachlarzem rzęs, jeśli jednak zdecyduje się zaszczycić danego osobnika swoim spojrzeniem, nie może on oprzeć się wrażeniu niezwykłej głębi jej oczu, zaskakującej jak na dziewczę tej profesji.

6. Widoczny ekwipunek:
W klubie:
- zdobiona chusta zasłaniająca twarz poniżej oczu
- skąpe, piękne, kosztowne ubranie
- biżuteria
Poza klubem:
- płaszcz a kapturem pod którym można ukryć twarz
- zwyczajna, luźna, jasna szata do kostek i nadgarstków, bez dekoltu
- pasek
- brązowe buty do kolan
- poręczna torba na ramię, częściowo schowana pod płaszczem

7. Plotki:
- Jest tancerką w "Beebleberry", ale daje tylko najbogatszym. Nie wiadomo komu dokładnie bo jest bardzo dyskretna, ale ponoć klub zarabia na niej rekordowe sumy. Pracuje głównie na poziomie VIP, czasem na drugim, na najniższym niemal nigdy się nie pojawia, dlatego z pospolitych klientów mało kto wie o jej istnieniu.

- Ponoć swoje wdzięki odsłania częściej niż twarz, którą widzieli (podobno) tylko ci, z którymi spędza noce. Prawdopodobnie w stroju codziennym i bez intensywnego makijażu byłaby nie do rozpoznania, ale nikt nie miał szansy tego sprawdzić.

- Nie wiadomo skąd się wzięła, dwa lata temu zawitała w progach Beebleberry i już tam została. Nie zawiera bliższych przyjaźni, prócz jednej Trogutanki, ale ta pewnego razu przedawkowała prochy i przeniosła się na tamten świat. Ostatnio dość często można ją spotkać w towarzystwie nautolańskiego ochroniarza, jednak nic nie wskazuje na to, by była to jakaś głębsza znajomość umocniona czymś więcej niż wzajemną sympatią.

- Niektórym tancerkom Beebleberry zdarza się spojrzeć na nią zazdrosnym okiem, ale to rzadkość. Większość współpracowników darzy ją szacunkiem, bo nigdy nikogo nie wsypała, choć nie ulega wątpliwości, że miała ku temu niejedna okazję. Jest oczkiem w głowie władz klubu, bo jest źródłem olbrzymich dochodów, dlatego przymykają oko na niektóre jej dziwactwa takie jak niechęć do obsługiwania męskich przedstawicieli swojej rasy.

- Często odwiedza ją najemnik imieniem Dorien. Krążą plotki o gorącym romansie między tą dwójką, okraszonym szczerym, głębokim uczuciem, jednak nikt nie przypomina sobie, by Zorza cieszyła się na widok tego mężczyzny. Ostatnio pojawiły się bardziej już prawdopodobne teorie, że dziewczyna jest u niego zadłużona o końce lekku.
Awatar użytkownika
Zorza
Gracz
 
Posty: 26
Rejestracja: 11 Sty 2017, o 18:46

Re: Zorza

Postprzez Quorn » 3 Wrz 2017, o 12:15

Pojmana przez służby podczas spotkania,
trafiła do pierdla bo nie pisała.
Tam chyba zgnije, lecz któż to wie?
Z łap ISB nie wychodzi się! Raczej.
Awatar użytkownika
Quorn
Administrator
 
Posty: 1028
Rejestracja: 2 Lis 2015, o 17:50
Miejscowość: Zakupane

Re: Zorza

Postprzez Quorn » 17 Lis 2017, o 14:27

ISB wypuściło Zorzę z pierdla. Zorza nie lubi parówek :)

Raz wywinęłaś się śmierci. Drugiej szansy nie będzie. Muaahahahahaha. :twisted:
Awatar użytkownika
Quorn
Administrator
 
Posty: 1028
Rejestracja: 2 Lis 2015, o 17:50
Miejscowość: Zakupane

Re: Zorza

Postprzez Nicciterra » 13 Cze 2019, o 12:00

Postać w wyniku działań ISB żyje aktualnie nie swoim życiem. Jej pamięć została wymazana. Nieświadoma faktu, że posiada implant w mózgu śledzący jej poczynania, żyje jako przeciętna kobieta na Nar Shadda. Szpiegując przy okazji dla Imperium.

Postać permanentnie NPC.
Image
Awatar użytkownika
Nicciterra
Gracz
 
Posty: 526
Rejestracja: 18 Paź 2016, o 11:39

Re: Zorza

Postprzez Nicciterra » 17 Paź 2019, o 22:26

Postać zmarła w wyniku powikłań spowodowanych implantem. W skutku uśmiercił ją wylewu mózgu, podczas prysznicu.

Biedny Fett opłakuje ją po kres swojego życia.
Image
Awatar użytkownika
Nicciterra
Gracz
 
Posty: 526
Rejestracja: 18 Paź 2016, o 11:39


Wróć do R.I.P.

cron