Content

Opowieści Tom II

Nikt nie żyje wiecznie - sesja specjalna

Image

Re: Nikt nie żyje wiecznie - sesja specjalna

Postprzez Nicciterra » 13 Mar 2018, o 23:33

Tym razem facet źle przyjął ponowną utratę świadomości. Łeb go bolał niemiłosiernie, musiał w coś przyrżnąć solidnie. Wszyscy już stali kiedy ten zbierał zadek z podłogi. Błędnik mu szalał i zatoczył się jakby był po kilku głębszych
- ja cieszzz kurw... - nie zdołał dokończyć swojej i tak krótkiej wypowiedzi, kiedy wrota rozsunęły się nagle, zagłuszając jego i tak zbędny komentarz. Wszyscy mieli to na twarzy, nie wiedzieli o co chodzi, ale gdy zobaczył imperialnego droida rozejrzał już miał drzeć się, by wszyscy się kryli. Jednak zdołał zrobić tylko jeden raptowny krok, kiedy rozpoznał, że to protokolarny droid. Tymczasowe zawroty głowy przyćmiły mu jego spostrzegawczość.

- ja ciesz kurwie! - dokończył kiedy usłyszał pierwsze zdania maszyny. Popatrzył się na resztę
- Co jest? Komendant nam załatwił święta czy co? Jakiś ostatni event dla zbiegów? - Marcello wzruszył tylko ramionami, Redolz poszedł za nim. Przez chwilę miał wrażenie, że za mocno przywalił głową i mu się pieprzy przed oczami. Szczególnie jak zobaczył wystawną ucztę
- Tyrmeli!!! - zawołał do nieobecnej małżonki. To musiał być jej jakiś posrany pomysł na romantyczną kolację i po cholerę zapraszała jego znajomych z więzienia... Przecież uciekli... no tak... a potem... No tak nie uciekli, ale musiał spróbować tego żarcia, bo miał wciąż wrażenie, że śni. Po jednym kęsie wybornego czerwonego mięsa i popiciu kielichem półwytrawnego czerwonego wina, ewidentnie z wyższej półki, zmysły mu zwariowały. Zaczął wszystko chłonąć, jakby był głodzony przez lata. W sumie by się zgadzało, dawno nie miał niczego sensownego w gębie, oj bardzo dawno. Nawet nie zorientował się, że zgubił wszystkie maniery po drodze. Przestał dopiero kiedy poczuł moment w żołądku, że jest dobrze.

- O w mordę... - chciał już soczyście zakląć z aprobatą, kiedy podniósł kielich ponownie do ust. Humor mu się poprawił i głowa przestała boleć. Przerwał mu zaś nagle holoprojektor, który to wypluł postać zakapturzonej postaci. Słuchał uważnie i ledwo powstrzymał się od prychnięcia.

- jeśli wiesz kim jestem... - po zaistniałej ciszy odezwał się pierwszy Redolz. Musiał przetrawić zaistniałą sytuację. Szczerząc zęby oficera z Kessel mówił dalej - to wiesz, że całe te zabezpieczenia w moim przypadku były zbędne, chyba, że chcesz mnie na stałe, albo nie chcesz mi zapłacić za zlecenie... nie ładnie... - uniósł brew wyzywająco
- kobieto... nie wiem nawet jak Cię nazywać, ale wiedz, że za darmo pracować nie będę. Dobrze jesteś poinformowana, że jestem najlepszy w swoim fachu i do tego kryję swoje kontrakty. Nie muszę znać Twojej tożsamości, brudna robota? Spoko. Chcesz mnie na stałe zatrudnić, na wyłączność? Oznacza to, że pracuję tylko dla Ciebie. To będzie Cię kosztować - wskazał na nią palcem
- sądząc, po całej szopce odstawionej na Kessel bardzo Ci zależy na wykonaniu roboty. Tajny projekt Imperium?! Nie potraficie wyszkolić własnych ludzi, to sięgacie po specjalistów co?! - zaśmiał się kpiąco na głos. Interesy. Dobre żarcie. Brakowało tylko czegoś miłego w dotyku pod ręką i byłby komplet. Wskoczył w swój żywioł. Groźba zabicia go była duża. Najprawdopodobniej jest to wyprawa w jedną stronę. Ile już takich zadań przyjął... i wygrywał. Uwielbiał wygrywać. Uwielbiał też trudne zadania. Tęsknił za żoną i dziećmi, ale to ich jeszcze odwiedzi przecież. Trzeba kasę zarobić pierw. Nie wróci jak obdartus, a co!

- dwieście milionów kredytów za zadanie dla każdego z naszej piątki i nowe tożsamości dla nich, mi nie trzeba, heh. To tak na osłodę obiecanej wolności i chętnie usłyszę Twoją propozycję stałego kontraktu na osobności. Skoro jesteś w stanie wyciągnąć mnie z pudła, to współpraca długoterminowa byłaby nawet dla nas wskazana. Nie trzeba mnie zabijać. Moją reputację wśród Huttów na pewno znasz. Dla Imperium też zabijałem. Jestem profesjonalistą. Wiem co robię i nie potrzebuję smyczy na karku - powiedział pretensjonalnie, po czym popatrzył na resztę osób z grupy, licząc, że nie są idiotami. Mirt do interesów się nie nadawał. Nerwy i pieniądze nie idą razem w parze. Po drodze się go pozbędzie. Mniej do podziału.
Image
Awatar użytkownika
Nicciterra
Mistrz Gry
 
Posty: 218
Rejestracja: 18 Paź 2016, o 11:39

Re: Nikt nie żyje wiecznie - sesja specjalna

Postprzez Nantel Grimisdal » 14 Mar 2018, o 18:23

Nie za bardzo wiedział, gdzie się znaleźli i kto im zafundował takie atrakcje. Widok imperialnego droida wprowadził jeszcze większy zamęt w jego głowie. Co to wszystko miało znaczyć? Na szczęście droid okazał się tylko zaproszeniem a nie kolejną pułapką. To jednak nie wyjaśniało jego wątpliwości. Noldo wiedziałby, co robić...
Kiedy droid zaprowadził ich do stołu zjedzeniem, poczuł, że jego wątpliwości schodzą na drugi plan. Od dawna nie jadł niczego lepszego poza więzienną strawą, więc pszepyszne zapachy niemal zwaliły go z nóg z wrażenia. Od razu rzucił się do jedzenia, nie zważając na swoich towarzyszy czy to, co działo się dookoła. Dopiero w połowie pustoszenia talerza, gdy zaspokoił pierwszy głód, zaczął się zastanawiać. Jedzenie było ciepłe. Ciekawe, czy przygotował je droid, czy ktoś żywy opuścił statek tuż przed tym, jak się obudzili.
Wtedy pokazała się zakapturzona postać na hologramie. Jej rewelacje i propozycja była kolejną niespodzianką tego dnia. Jakoś nie chciało mu się wierzyć, że nie mieli lepszego pilota, którego nie trzeba było wyciągać z pierdla. Do tego tak gruba akcja... Żeby powierzać ją byłym więźniom zebranych w drużynę samobójców? Na pewno musieli mieć lepszych ochotników. A on sam przecież zajmował się tylko przemytem co jakiś czas...
Ta groźba... Na myśl o wszczepie chciał podrapać się po całym ciele. Co jednak miał do wyboru? Widok sali, w której się obudzili sugerował, że groźba nie była bezpodstawna.
- Taaa, kolega ma rację. I jakieś szczegóły by się przydały. I co za sprzęt byśmy mieli do wyboru? Gołymi rękami niszczyciela nie wysadzimy.
Image

00000
++
Awatar użytkownika
Nantel Grimisdal
Mistrz Gry
 
Posty: 206
Rejestracja: 26 Kwi 2016, o 19:55
Miejscowość: Koszalin

Re: Nikt nie żyje wiecznie - sesja specjalna

Postprzez Saine Kela » 14 Mar 2018, o 18:48

Miejsce, w którym się znaleźli było bardzo tajemnicze, a droid, który po nich wyszedł wcale niczego nie wyjaśniał. Był imperialny? Może kiedyś, ale nie wyglądał na takiego. Trisha uznała, że musiał przejść czyszczenie i kalibrację oprogramowania. Była przerażona tym, co się działo wokół, głównie dlatego, że nie miała pojęcia, w co się wpakowali, kto ich porwał i czego chciał, ale odpowiedzi na te pytania, a przynajmniej część z nich mieli poznać wkrótce. Chcąc nie chcąc wraz z towarzyszami została zaprowadzona pomieszczenia, gdzie czekał ich posiłek. Po drodze kobieta obserwowała wszystko, co mijali, ale nie dało jej to żadnych odpowiedzi. Za to na jedzenie rzuciła się równie zajadle jak pozostali. Dawno już nie miała w ustach niczego sensownego.
Wreszcie jednak przyszedł czas na odpowiedzi i wyjaśnienia. Hologram kobiety niewiele jej mówił, za to słowa, które zaczęły płynąć z jej ust wiele wyjaśniały. Od początku wiedziała, że stał za tym ktoś trzeci, tylko aż do tej pory nie miała pojęcia, jak i kto. Właściwie nadal nie wiedzieli, ponieważ ich rozmówczyni się nie przedstawiła. Musieli mieć jednak spore wtyki, bo dostać się na Kessel i sabotować je od środka nie jest łatwo, nie każdy by się na zdecydował, nie mówiąc już o powodzeniu tak ryzykownego planu. Oczywiście podziwiała fakt, że udało im się włamać i sabotować system więzienny - to musiał być majstersztyk. Nadal jednak nie wiedziała jak im się udało wydostać właśnie ich, a konkretnie ją - o ile czwórkę mężczyzn rozumiała, w końcu sami mówili, że jakimś cudem ich cele się otwarły (już wiedzieli jak), to co ona miałą do tego? Tamten oficer mógł wziąć kogokolwiek innego, zamiast nie, a gdyby nie, to co? też otworzyliby jej celę? A może była przypadkowa? No i kobieta wiedziała o szturmowcu - ten musiał pewnie poinformować ich o jej obecności.
Wszystko układało się w miarę logiczną całość, choć największa bomba została zrzucona na sam koniec. Trisha aż pobladła. wpatrywała się w hologram ogromnej gwiezdnej jednostki. Byłą zadziwiająco spokojna, przynajmniej na zewnątrz, w środku wszystko w niej aż krzyczało. To musiała być pomyłka! Potem odezwał się jeszcze Reldoz, a jego słowa sprawiły, że Trisha spojrzała na niego ostro. gdyby jej wzrok mógł zabijać, mężczyzna byłby już kupką popiołu. Czy on zwariował? Nie byli w pozycji do wysuwania żądań. Kobieta uznała, że musi interweniować na swój sposób i przysunęła się bliżej hologramu spychając mężczyznę na bok. Mógł mieć sobie najlepszą reputację wśród największych szumowin Galaktyki, ale tu chodziło też o jej życie.
- Czy ja dobrze zrozumiałam? - odezwała się po chwili - Mamy włamać się na super tajny statek i go zniszczyć? W piątkę? To przecież samobójstwo! A ja nie jestem żołnierzem, moja ucieczka z więzienia była przypadkowa. Nie mam nic do stracenia? Mam, własne życie, które będę musiała ofiarować nie wiedzieć nawet po co i dla kogo. - mówiła spokojnie, choć miała ochotę krzyczeć. - Imperium odebrało mi wolność, choć niczego złego nie zrobiłam, a przynajmniej nie na tyle, by trafić na Kessel, odpłata im się należy, ale chyba za wiele od nas wymagacie. Jeżeli chcesz mnie zapytać, czy byłabym w stanie sabotować system statku i doprowadzić do reakcji łańcuchowej, albo wedrzeć się tam niepostrzeżenie przełamując zabezpieczenia, odpowiem, że tak, prawdopodobnie byłabym do tego zdolna... Ale wymagasz od nas wiele, a skoro udało się wam wedrzeć na Kessel i zaaranżować wszystko tak skrupulatnie, wnioskuję, że macie dość dobre znajomości i duże możliwości działania, zapewne też grupę dobrze wyszkolonych specjalistów gotowych na ryzyko. Nawet jeżeli, powtarzam, JEŻELI nam się uda, to co dalej? Uwolnisz nas i co? Ja na Coruscant już nie wrócę, a każdy z nas zapewne jest już na wszystkich listach gończych Imperium.
Jej zapewnienia były mgliste. Do tego jeszcze te czipy, które im wszczepili. Musiała przyznać, że postarali się i być może byli zdesperowani. Czyżby ich możliwości nie były aż tak szerokie? Ale skoro zdarli się na tak dobrze chroniony teren jak Kessel, to dlaczego nie daliby radę i imperialnym statkiem? Brakowało im ludzi? Kim oni byli? Mózg Trishy zaczął wszystko analizować, szukając luk i pozornych wyjaśnień. Ona, z całej ich piątki zdawała się najmniej pasować do tej misji, choć jej zdolności owszem mogłyby okazać się przydatne, to jednak brakowało jej umiejętności bojowych, mówiąc krótko - mogłaby być ciężarem w razie sytuacji kryzysowej. No i nie miała pojęcia o tym, że informacje o ucieczce więźniów już się pojawiły, jednak mówiły one o czwórce uciekinierów, a nie piątce. Imperium o niej nie wiedziało. Jeszcze.
Image

Image

GG: 6687478
Awatar użytkownika
Saine Kela
Gracz
 
Posty: 552
Rejestracja: 18 Cze 2013, o 13:04
Miejscowość: Pandarium/Ruda Śląska

Re: Nikt nie żyje wiecznie - sesja specjalna

Postprzez Kelan Navarr » 17 Mar 2018, o 10:08

- Cieszy mnie odrobina rozsądku, którą wprowadziła do grupy pani Corse. Moc najwyraźniej postanowiła skrzyżować nasze ścieżki z konkretnego powodu. W jednym założeniu popełniacie jednak wszyscy fundamentalny błąd. Nie ryzykujecie życia, a jedynie otrzymujecie szansę, by je odzyskać. Śmiem wątpić, czy perspektywa spędzenia reszty waszych - zważywszy na miejsce, w którym was umieszczono - krótkich żywotów, była zachęcająca. Jedynie faktowi, że wciąż możecie być oszołomieni, wasz zmiennokształtny przyjaciel zawdzięcza życie. Mój limit cierpliwości został jednak wyczerpany. Ustalmy raz na zawsze to, co zauważyła najwyraźniej pani Corse. Nie jesteście w pozycji do jakichkolwiek negocjacji. Robicie to, czego od was oczekuję, nie zadając zbędnych pytań i nasza współpraca przebiega gładko. W przeciwnym wypadku... - kobieta wzruszyła ramionami - Cóż... nie przebiega.
Z pod kaptura potoczyła wzrokiem po zebranych robiąc krótką pauzę, jakby chciała podkreślić wagę swych słów. Chwilowo nikt nie miał nic do dodania.
- Podejrzewamy - podjęła - że z imperialnej placówki na Jedha, na okręty transportowane są kryształy kyber.
- Bzdura - zaoponował Mirt. - Wszyscy wiedzą, że zasoby planety zostały wyczerpane, a placówka porzucona.
- Znane zasoby. Ponoć rok temu imperialni naukowcy natrafili na nowe, bogate złoże, a baza pamiętająca jeszcze czasy sprzed powstania Nowej Republiki, została błyskawicznie przywrócona do służby. Próba dostania się na pokład celu z powierzchni planety wydaje się najsensowniejszym pomysłem, lecz sposób na wykonanie zadania jest w pełni zależny od was. Podobnie jak dobór ekwipunku. Sporządźcie listę, a w miarę możliwości postaramy się spełnić wasze życzenia.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator
 
Posty: 2242
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Nikt nie żyje wiecznie - sesja specjalna

Postprzez Nicciterra » 17 Mar 2018, o 11:47

- niech Ci będzie... PA-ni - odezwał się na zrozumiałe żądanie pozbawione kompromisu. Oparł się mocniej na fotelu, zakładając ręce za głowę. Ledwo powstrzymał poirytowanie i obdarował zakapturzoną fałszywym uśmiechem. Dłońmi dotknął karku mimo woli. Traktowani jak niewolnicy. Kpina jakich mało. Jeszcze jakieś pierdolenie o mocy. Po wszystkim ich po prostu zabiją. Świat kręci się w okół kredytów, a nie słowa honoru. Jeśli nie jest chętna zapłacić, ani go nająć na dłużej, to proste jak dwa plus dwa, że umrą tak czy siak. Misja dla samobójców, albo próba zadania ich kosztem jak największych strat ich wrogowi. Kim oni byli i dlaczego im tak zależało na zadanie takiego ciosu Imperium? To było ciekawe pytanie. Imperium dałoby bardzo wiele za takie informacje... a w sumie nie wiedzieli kogo wpakowali na Kessel. Powołać się na stare relacje? Brzmi jak z deszczu pod rynnę...

Póki co musiał grać w dane mu karty. Gdyby tylko mógł skontaktować się z Zordo... Musiał się nieco zastanowić. Tym razem ostatni się odezwie. Jego sprzęt był banalny. Broń krótka i długa, tarcze energetyczne, kilka strojów na przebranie, które byłyby dostosowane do planu akcji. Datapady i holokomunikator, nieco gotówki i kilka prostych rekwizytów, takich jak papierosy i alkohol. To zwykle mu wystarczało by zinfiltrować niemalże każdą placówkę, by przybrać każdą postać.
Image
Awatar użytkownika
Nicciterra
Mistrz Gry
 
Posty: 218
Rejestracja: 18 Paź 2016, o 11:39

Re: Nikt nie żyje wiecznie - sesja specjalna

Postprzez Saine Kela » 17 Mar 2018, o 18:21

Hologramy mają to do siebie, że są bardzo ubogie w szczegóły, a to niestety utrudniało jakąkolwiek identyfikację. Wystarczyło zarzucić kaptur i można było rozmawiać dosłownie z kimkolwiek. Kobieta nie chciała się przedstawić i nie chciała, by widzieli jej twarz w pełni, wyglądało to więc bardzo tajemniczo i niepokojąco. Mogli się tylko domyślać kto za tym stoi, a skoro chcieli dokopać Imperium... Trisha miała niejasne przypuszczenie, kto mógł ich wyrwać z więzienia, ale to nie byłby powód do tego, by tak bardzo się przed nimi ukrywać. Nie podobało jej się to, jak zostali potraktowani - jakby byli zwykłymi narzędziami do wykorzystania, a fakt, że byli więźniami na Kessel działał na korzyść ich porywaczy. Wszystko przemyśleli, choć nie mogła tego uznać za sprawiedliwe i słuszne. Niestety świat był okrutny. Do tego powołanie się na Moc. Miała ochotę prychnąć.
- Włamanie się na strzeżoną super tajną broń Imperium to duże ryzyko. Jak nas dorwą nie będzie odsyłania na Kessel, tylko egzekucja na miejscu.
Owszem mogliby ich złapać i być może przesłuchać... tu przyszło jej na myśl, że właśnie dlatego ich tajemnicza rozmówczyni niczego nie zdradza, w razie wpadki oni niczego nie wypaplają, bo zwyczajnie nie będą niczego wiedzieć. A domysły to co innego, niż wiedza.
- Mamy się więc dostać do ściśle strzeżonej placówki badawczej - zaczęła wymieniać. - Stamtąd na orbitę na statek, a na końcu go wysadzić i jeszcze zwiać? - pokręciła głową.
Im dłużej nad tym myślała, tym bardziej absurdalne i niewykonalne się to zdawało. Jak mieli tego dokonać? Tajemnicza grupa mogła ich zaopatrzyć we wszystko, czego chcieli i spełnić zachcianki, które umożliwią im wykonanie samobójczej misji? Mogliby sami to zrobić, ale teraz nie było sensu się o to wykłócać. Spojrzała na towarzyszy, może będą mieli jakiś sensowny pomysł, bo ona w tym momencie praktycznie na starcie odpadała. Była hakerką, nie najemnikiem czy żołnierzem. Na pewno będzie potrzebny plan, transport, broń, przebranie i sensowna historia. Tajniacko się tam nie przedostaną. Czego ona by potrzebowała? W jej przypadku pewnie wchodziłaby jakaś prosta broń i rzecz jasna jakiś podręczny komputer. Bez tego się nigdzie nie ruszy.
Image

Image

GG: 6687478
Awatar użytkownika
Saine Kela
Gracz
 
Posty: 552
Rejestracja: 18 Cze 2013, o 13:04
Miejscowość: Pandarium/Ruda Śląska

Re: Nikt nie żyje wiecznie - sesja specjalna

Postprzez Nantel Grimisdal » 18 Mar 2018, o 14:40

Jednak nic nie udało się ugrać. Nie pierwszy raz ktoś próbował go wykorzystać, tylko tym razem niestety nie miał żadnych atutów, które mógłby wykorzystać. Tym razem musiał zrobić to, co mu każą. Wciąż po głowie chodziły mu myśli, kim do cholery jest ta postać. Posiadała tak duże wpływy i tak duże środki, że sama mogłaby zorganizować do zadania swoją grupę. Po cholerę byli jej do tego więźniowie? Na pewno miałaby ochotników do tego zadania wśród swoich ludzi. A może, gdyby to zadanie im się usało... Może to miał być jakiś test, który jeśli zdadzą, to dostaną coś więcej niż wolność? Jako zbieg, był poszukiwany przez całe Imperium, więc nie byłoby głupie przyłączyć się do jakiejś grupy, która potrafiła się ukryć.
- No dobra, dobra. Ale pierwszą rzeczą, jaką chce na misje to porg. Nie mogę bez niego pracować.
Na chwilę przerwał, patrząc jaką reakcję wywołała jego nietypowa prośba. Właściwie nie do końca wiedział, po co o to poprosił, ale czuł, że z jakiegoś powodu właśnie tego potrzebował. Miewał już wcześniej takie dziwne przeczucia. Najczęściej wszystkie kończyły się sytuacjami, przez które później nazywano go dziwakiem. Ale wszystkie też później pozwalały mu jakimś sposobem zrobić coś, czego by się po sobie nie spodziewał. Po chwili konsternacji, którą wywołał, przeszedł do tego, o czym mówiła zakapturzona postać. Trzeba było jakoś ten wielki burdel w Imperium zrobić.
- Plan dostania się z powierzchni nie jest zły, chyba... Możemy robić na przykład za górników z transportem. Mamy w tym doświadczenie... - przerwał na chwilę, nawet jego na wspomnienie kopalni na Kessel przeszedł dreszcz. - Potem, na okręcie moglibyśmy się przebrać a z naszym zmiennokształtnym kumplem łatwiej dostalibyśmy się gdzie trzeba. To chyba będzie generator na okręcie. Trzeba by go wysadzić czy coś. Będzie nam więc potrzebny jakiś imperialny statek, odpowiednie stroje i zbroje żołnierzy, ich broń i sprzęt. Może też ubrania typowe dla imperialnej obsługi, mechaników. No i materiały wybuchowe.
Image

00000
++
Awatar użytkownika
Nantel Grimisdal
Mistrz Gry
 
Posty: 206
Rejestracja: 26 Kwi 2016, o 19:55
Miejscowość: Koszalin

Re: Nikt nie żyje wiecznie - sesja specjalna

Postprzez Opliko » Wczoraj, o 20:06

- Samo wysadzenie może nie być specjalnie trudne. Jeśli przez te kilka lat nie zmienił się protokół i te giganty są przygotowane zgodnie z tym dla Niszczycieli Gwiezdnych, to powinno się dać uruchomić mechanizm autodestrukcji w reaktorze. Nie powinno być wówczas też możliwe zatrzymanie go, bo uruchomienie z wewnątrz maszynowni jest przedostatnią rzeczą jaką należy próbować gdy istnieje realne zagrożenie przejęcia jednostki przez wroga i używa się tego protokołu tylko gdy brakuje kodów do zainicjowania standardowego samozniszczenia. Ostatnią jest zamknięcie mostka i skierowanie jednostki na kurs kolizyjny z najbliższym ciałem niebieskim, jakby kogoś to interesowało. I to wszystko ładnie opisane w długim na jakieś 642 strony dokumencie.
Umbaranin się uśmiechnął przypominając sobie czasy gdy specjalnie czytał Imperialne protokoły niemal wyłącznie po to, by sprawić jak najlepsze wrażenie na spotykanych oficerach... No cóż, udało się w pewnym sensie. Ale dość szybko okazało się, że ładunki wybuchowe załatwiają awans znacznie szybciej i mają znacznie krótsze instrukcje. Ale że jeszcze to wszystko pamiętał...
- Jednak ładunki wybuchowe i tak się z pewnością przydadzą. Kilka, może kilkanaście odpowiednio rozmieszczonych detonatorów klasy A powinno dać radę zniszczyć nawet coś tak dużego. Oczywiście najpierw musimy je dobrze rozmieścić.

To wydawało się trochę nierealne, ale jednak ich pracodawczyni miała rację - nie miał nic do stracenia. Teraz nawet nie mogli wracać na Kessel. O ile Trisha nie była naprawdę genialna, to zrezygnowanie skończyłoby się śmiercią. A więc zniszczenie okrętu dawało im największe prawdopodobieństwo przeżycia...
Image
Ilość eksplozji przetrwanych przez postać:
Ilość przetrwanych rzutów o ścianę:
Ilość zdrad:
"There is no escape. Don't make me destroy you." ~Darth Vader
Awatar użytkownika
Opliko
Gracz
 
Posty: 159
Rejestracja: 22 Cze 2016, o 13:59

Re: Nikt nie żyje wiecznie - sesja specjalna

Postprzez Kelan Navarr » Dzisiaj, o 13:54

- Wreszcie doszliśmy do jakichś konkretów. Jako transport musi wystarczyć wam jednostka na której się znajdujecie. Całą resztę wyposażenia znajdziecie w tym punkcie.
Obok kobiety pojawiły się wartości do skoku nadświetlnego. Marcello wbił je do datapadu i z uniesionymi brwiami uniósł wzrok na rozmówczynię.
- Przecież tam niczego nie ma.
- Będzie. Chyba nie spodziewałeś się, że wyślę was po odbiór sprzętu na jakąś planetę, czy tajną stację? We wskazanym miejscu znajdziecie zaopatrzony w nadajnik dryfujący pakunek, który wciągniecie do ładowni. Wewnątrz znajdziecie wszystkie potrzebne akcesoria. Powodzenia.
Obraz nad stołem zamigotał i zniknął, pozostawiając nową załogę frachtowca z własnymi myślami.


Kliknij, aby zobaczyć wiadomość od Mistrza Gry
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator
 
Posty: 2242
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Poprzednia

Wróć do Opowieści Tom II