Content

Hyde Park

Nieobecność

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Re: Nieobecność

Postprzez Nicciterra » 3 Lut 2018, o 06:46

od 4 lutego do 20 lutego nie będzie ode mnie odpisów lub będą ograniczone do jednego na tydzień (w sumie)

Wesołych Świąt
Image
Awatar użytkownika
Nicciterra
Mistrz Gry

Postprzez Kelan Navarr » 6 Lut 2018, o 10:14

Jutro wyjeżdżam i nie będzie mnie przez tydzień. Nie biorę ze sobą komputera, także jeśli się pojawię na chwilę, znaczy że gdzieś na telefonie udało mi się podłączyć pod wi-fi. Odpisy w sesji specjalnej pojawią się w związku z tym dopiero po moim powrocie. Nie będę też raczej w stanie odpisywać na PW, także proszę o wyrozumiałość.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Administrator

Postprzez Quorn » 6 Lut 2018, o 20:21

Wpiszę to w nieobecnościach. Sytuacja o której pisałem w grudniu jest jak najbardziej aktualna. Z różnych przyczyn zmuszony jestem ograniczyć swój aktywny udział na MM jako prowadzący. Nie wiem jak długo ten stan może potrwać. Obiecałem utrzymać tempo 2-3 odpisów w tygodniu. To za mało by wszyscy moi gracze mogli sobie grać bez długiego czekania na kolejny odpis. Dlatego czekają nas pewne przetasowania (i być może redukcje) bo tak dużej grupy graczy nie chcę/nie mogę już utrzymywać.

Póki co proszę o wyrozumiałość w kwestii mojego nieodpisywania lub też bardzo krótkich odpisów.
Awatar użytkownika
Quorn
Mistrz Gry

Postprzez Nicciterra » Wczoraj, o 00:13

23, 24, 25, 26 II Nie ma mnie :>
Co nie oznacza, że zabraniam wam robić odpisy ;)
Image
Awatar użytkownika
Nicciterra
Mistrz Gry

Poprzednia

Wróć do Hyde Park