Content

Hyde Park

Nieobecność

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Re: Nieobecność

Postprzez Zaahr Dromrahk » 15 Lut 2020, o 11:00

Póki (daj Boże) nie zmienię pracy albo nie skończy się okres dobrowolnego niszczenia sobie kolan (aka sezon narciarski) to niestety mnie tu nie będzie. W obecnej sytuacji nie mam czasu zaglądać ani myśleć o MM zarówno jeśli chodzi o Zaahra jak i o sesje, które zamierzałem Wam prowadzić. Wiem, jest to nieobecność na czas nieokreślony, ale jest to też najsłuszniejsza decyzja w obecnej sytuacji jaką mogłem podjąć. Zapewniam, że z moją motywacją jest wszystko w porządku i wrócę, gdy tylko ta mało dynamiczna sytuacja ulegnie zmianie. Póki co - priorytety.

P.S.: Nie zabijajcie Zaahra :D
Image
Awatar użytkownika
Zaahr Dromrahk
Mistrz Gry

Miejscowość: Toruń/Gdańsk

Postprzez Elena Fox » 19 Lut 2020, o 23:39

to może ze swojej strony przeproszę za ciszę,
ogólnie to i tak czekam w kolejce na resztę, nie mniej jednak ostatnie wydarzenia (i wypadek który miałem lol) sprawiły, że byłem mniej obecny,
jutro spróbuję dać odpis w porozumieniu z Akko, bo obecnie Ellie jest w takim momencie, że bez tej wiedzy nie mogę :D
Awatar użytkownika
Elena Fox
Gracz

Postprzez Kittani Levfith » 20 Lut 2020, o 21:44

Przepraszam za zwłokę, ale moje zdrowie lekko podupadło i przywędrowały do mnie różne dolegliwości, co wymagało kilku wizyt i wyjazdów od zeszłego tygodnia. Nic poważnego, postaram się odpisać jak najszybciej.
Image
Awatar użytkownika
Kittani Levfith
Gracz

Miejscowość: P-ń

Postprzez Quorn » 28 Kwi 2020, o 10:10

Tak wiem... Wielu z Was pewnie myśli sobie, że się wypaliłem na starcie jako admin. Nie. Nie jest tak. Choć musi to tak wyglądać gdy wiszę z postami któryś dzień z kolei (tydzień?). Myślę o Mgławicy i to codziennie. Niestety w obecnej sytuacji związanej z koronawirusem i moją pracą zawodową, która polega na walce z nim (przynajmniej na papierze ;) ), nie mam sił na więcej jak tylko myślenie. Stres i przeszło miesiąc siedzenia w pracy dzień w dzień odbiło się też krytycznie na moim zdrowiu (wyjazd na SOR z podejrzeniem OZW to nic przyjemnego). Więc jestem jakby trochę wyoutowany z normalnego życia. A te kilka wolnych chwil, które uda mi się wygospodarować wolę spożytkować inaczej (sorry). Np na zabawę z synem. To takie odprężające...

W żadnym wypadku nie użalam się nad sobą nie szukam* też atencji. Post ma charakter informacyjny.

*Może tylko odrobiny zrozumienia i cierpliwości dla mnie.
Awatar użytkownika
Quorn
New One

Miejscowość: Zakupane

Postprzez Daesha'Rha » 2 Sie 2020, o 07:19

Wyjeżdżam dzisiaj i dostępna będę dopiero 18 sierpnia ;)
Image
Awatar użytkownika
Daesha'Rha
Mistrz Gry

Postprzez David Turoug » 3 Sie 2020, o 17:11

W ostatnich latach rzadko tu pisałem, ale czułem że ten moment nadchodzi. Ogólnie przez różne kwestie, zarówno pozamgławicowe jak i mgławicowe, robię sobie przerwę.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Gracz

Postprzez Kittani Levfith » 5 Sie 2020, o 22:42

Przepraszam za zwłokę, rozpoczęłam nową pracę w przeciągu tygodnia. Potrzebuję trochę czasu poza forum.
Image
Awatar użytkownika
Kittani Levfith
Gracz

Miejscowość: P-ń

Postprzez Serith Tallav » 6 Wrz 2020, o 16:05

Cóż moja aktywność w ostatnim czasie jest bardzo nikła, a moje odpisy zbyt rzadko się pojawiają z mojego powodu. Straciłem wenę i chęci na ten moment, a zmuszanie się do pisania nie daje radości tylko zwiększa frustracje, muszę zrobić sobie przerwę, aby odbudować te chęci do gry. Wrócę, to macie zapewnione. :)
Image
GG: 8731310
Klik!
Awatar użytkownika
Serith Tallav
Gracz

Miejscowość: Rzeszów

Postprzez Zaahr Dromrahk » 9 Wrz 2020, o 21:04

Od piątku do poniedziałku jestem na urlopie. We wtorek natomiast mam kurs. Wszelkie odpisy będą przed moją nieobecnością. Lilith wytrzymaj jeszcze trochę - jeszcze czytam Twoją sesję :)
Image
Awatar użytkownika
Zaahr Dromrahk
Mistrz Gry

Postprzez Lilith Blindshoter » 10 Wrz 2020, o 16:40

Zaahr Dromrahk napisał(a): Lilith wytrzymaj jeszcze trochę - jeszcze czytam Twoją sesję :)

Spoko, jestem cierpliwa :P
Miłego urlopu.
Image

Image
Awatar użytkownika
Lilith Blindshoter
Gracz

Postprzez Zaahr Dromrahk » 8 Paź 2020, o 08:21

Jeszcze półtora tygodnia pracuję w wymiarze 12-godzinnym. W teorii znaczy to, że dostępny jestem tylko w weekendy. W praktyce myślałem, że będzie inaczej ale jaki jest koń każdy widzi...

Część już napisana, tylko nie mam kiedy przysiąść i dokończyć :<
Image
Awatar użytkownika
Zaahr Dromrahk
Mistrz Gry

Postprzez Elena Fox » 16 Paź 2020, o 00:37

Moje wojaże z mieszkaniem i jego brakiem prawie dobiegły końca (w teorii, urządzenie też jest ważne i ciekawe kiedy to zrobię)
jednakże moja obniżona aktywność wynika z przygotowań do corocznego Eventu organizowanego przez moją firmę, czyli Targów ManageEngine Forum 2020 - IT Management Day, jestem jednym z prelegentów i muszę zwyczajnie przygotować sekcję QA oraz wspomóc naszych klientów, którzy będą razem z nami prezentować. Więc zawalony co nie miara... Może w weekend uda mi się wrzucić posta, za obsuwy przepraszam...
Awatar użytkownika
Elena Fox
Gracz

Poprzednia

Wróć do Hyde Park