Content

Hyde Park

Nieobecność

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Re: Nieobecność

Postprzez Quinlan Rasjuall » 29 Gru 2018, o 16:30

Po nowym wracam, jak się wykuruję z choroby.
"Ci których oczy są ślepe widzą nieraz więcej, niż ci którzy wzrok posiadają"
Dharkosis, Lord Sith, Miraluka
Awatar użytkownika
Quinlan Rasjuall
Mistrz Gry

Miejscowość: Busko-Zdrój

Postprzez Zaahr Dromrahk » 31 Gru 2018, o 19:35

Trochę nowa praca, trochę magisterka, trochę uczelnia. Będzie mnie mało dopóki sytuacja się nie zmieni, ale po nowym roku w pierwszym tygodniu leci odpis.
Image
Awatar użytkownika
Zaahr Dromrahk
Gracz

Miejscowość: Toruń/Gdańsk

Postprzez Kittani Levfith » 3 Sty 2019, o 23:59

Tak jakby nie mam nowego wątku i tym samym nie muszę tego zgłaszać, ale dla jasności - styczeń i luty mocno pochłania mi uczelnia. Mogę być, mogę również nie być aż do połowy lutego. Zależy jak mi się ułoży i jak będę miała chęci.
Image
Awatar użytkownika
Kittani Levfith
Gracz

Miejscowość: P-ń

Postprzez Grisarlo Makk'ala » 9 Sty 2019, o 16:18

Jak tylko ogarnę papierki związane z wyjazdem, pewnie jakoś za 2 tygodnie będzie ten przeklęty odpis. :roll:
Image
Awatar użytkownika
Grisarlo Makk'ala
Gracz

Miejscowość: Szczecin

Postprzez BE3R » 13 Sty 2019, o 20:12

Do końca stycznia praktycznie mnie nie będzie. Jak sytuacja będzie się przedstawiać w lutym nie wiem.

Jak ktoś czegoś potrzebuje od żaby to męczyć Quorna on wie jak mnie zmotywować do zajrzenia na mgławicę.
Awatar użytkownika
BE3R
Administrator

Miejscowość: Chorzów

Postprzez Nicciterra » Wczoraj, o 09:46

Sytuacja finansowa jak i moralna zmusza mnie do większego skupienia uwagi na jednym aspekcie. Zmusza mnie to do zredukowania okresowo aktywności pobocznych, w tym uczestnictwa w forum do momentu wyprostowania sytuacji. Nieobecność ustawiam na czas nieokreślony, aż do załatwienia sprawy. Wrócić, wrócę ;-) postaram się jednak nie robić przerwy tak długiej jak Caleb :D

Graczom, którzy rozpoczęli u mnie wątek, albo ma on dopiero nadejść, polecam poprosić innych MG o przejęcie. Z góry wyrażam zgodę na dowolny sposób przejęcia. Tym którym nie podoba się tempo/czy co tam sobie wymyślą, to też idealny moment na zmianę MG ^.^ o ile jakiś was weźmie :twisted:

Pozdrawiam i do napisania.
Image
Awatar użytkownika
Nicciterra
Mistrz Gry

Postprzez Caleb Quade » Wczoraj, o 20:39

Nicciterra napisał(a):postaram się jednak nie robić przerwy tak długiej jak Caleb :D

Nie wiem o czym mówisz 8-)
Image
Image
Awatar użytkownika
Caleb Quade
Gracz

Miejscowość: Kielce

Poprzednia

Wróć do Hyde Park