Content

Środkowe Rubieże

[Naboo] Zaginiona dziewczyna

Image

Re: [Naboo] Zaginiona dziewczyna

Postprzez Astad Bat'rai » 24 Wrz 2020, o 12:18

Mandalorianin natychmiast podszedł jeszcze o krok, celując prosto w głowę żołnierza.
– Nie jestem idiotą, synku, zdejmuj kubeł! – Chciał nawet sam zerwać zwiadowcy hełm z głowy, ale ten niemal natychmiast posłusznie sięgnął ku górze i zsunął go z łepetyny. Hełm legł na ziemi obok karabinu.
Astad ujrzał przerażone oczy młodego mężczyzny, wpatrujące się w lufę wymierzonego w niego karabinu Mandalorianina w pełnej zbroi. Bat'rai przywykł jednak do takiej reakcji. Gestem nakazał zwiadowcy cofnąć się i oprzeć plecami o pień najbliższego drzewa. Nieopodal krzak wciąż płonął, oświetlając zbroję i twarz żołnierza żółto-pomarańczowym blaskiem.
– Ustalmy zasady, chłopcze – powiedział Mandalorianin. – Ja zadaję pytania, ty na nie odpowiadasz. Oczywiście nie masz pewności, czy po wszystkim cię nie zabiję, ale prawdopodobieństwo tego na pewno będzie większe, jeśli w procesie zmusisz mnie do dodatkowego wysiłku w zadawaniu ci cierpienia. – Przerwał na chwilę, aby jego słowa odniosły pożądany skutek.
– Dobrze, pierwsze dwa pytania: czy któryś z was wezwał wsparcie? Ile podobnych par zwiadowców patroluje teren na tym obszarze pomiędzy imperialną bazą a miejscem zgubienia mandaloriańskiego statku?
Image

Mhi draar baati meg'parjii se
Kote lo'shebs'ul narit
Awatar użytkownika
Astad Bat'rai
Gracz

Poprzednia

Wróć do Środkowe Rubieże