Content

Środkowe Rubieże

[Onderon] Ocalały

Image

Re: [Onderon] Ocalały

Postprzez Mistrz Gry » 13 Mar 2018, o 02:20

Słysząc wiadomość o granacie, kobieta nie wyglądała na zachwyconą, ale przyjęła słowa droida w milczeniu. Wzięła hełm od niego i spojrzała na resztę swojego sprzętu, który podnosił już miraluka. Najwyraźniej wszystko się zgadzało, bo kobieta odwróciła wzrok i spojrzała z powrotem na Bzhydacka.
- Nie, nie mam. Mam na planecie wystarczająco znajomych, by nie potrzebować tu podchodów. Jakbyś mnie nie ogłuszył, pewnie bym już z nimi uciekła.
Korzystając z tego, że zaczęła coś widzieć, uważnie przyjrzała się teraz droidowi. Niemal dogłębnie sprawdzała każdy element, który widziała. Najwyraźniej chciała ocenić, z czym ma do czynienia i czy rzeczywiście zagrożenie jest tak duże, jak zakładała. nie podejmowała w końcu żadnych agresywnych działań, co wskazywało, ze rzeczywiście uwierzyła w groźby droida. mając już wizję, spojrzała też na chłopaka, czy nic mu się nie stało i na teren wokół siebie, po czym z powrotem zwróziła się do droida.
- Moi przyjaciele, a przynajmniej większość z nich, pewnie przeżyła i nadal mogę skorzystać z ich pomocy. Możemy zatem wyjść na powierzchnię i ich odszukać. Użycie teraz statku w okolicach tego miasta, a nawet po tej stronie planety mija się z celem, bo Imperium na pewno założyło blokadę tym swoim niszczycielem. Wszyscy jednak wiedzą, ze nie oddalą się znacząco od księżyca, co możemy wykorzystać. Trzeba uciec z miasta i z jednego z ukrytych w lasach lądowisk odlecieć stad w cholerę. Myślę, że moi znajomi będą w stanie nas przewieźć. Co ty na to?
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 5521
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02

Poprzednia

Wróć do Środkowe Rubieże