Content

Światy Jądra

Światy Jądra - Opis

Image

Światy Jądra - Opis

Postprzez Mistrz Gry » 31 Sie 2017, o 14:02

Tętniące życiem i ociekające bogactwem serce Imperium, to tutaj znajdują się największe ośrodki polityczne i decyzyjne, modowe, kulturowe i opiniotwórcze. To właśnie Światy Jądra są najlepiej chronione i najbezpieczniejsze w całym Imperium. Władza ma się tu dobrze a nieliczni dysydenci są na tyle słabi, że nie stanowią żadnego realnego zagrożenia.

Siła militarna - Maksymalna. Nad każdym światem wiszą okręty imperium bądź lojalnych flot systemowych. Duże zagęszczenie Orbitalnych Stacji Obronnych oraz szczegółowa kontrola celna. Ze względu na relatywnie małe odległości pomiędzy planetami mobilizacja floty może nastąpić bardzo szybko a jej uderzenie może być niewyobrażalnie potężne. Z uwagi na to region jest praktycznie wolny od piratów.

Ekonomia - Doskonała. Największe w galaktyce centra konsumpcyjne są bardzo często uzależnione od towarów i surowców przywożonych z innych planet. Handel kwitnie a każdego dnia biliony kredytów zmieniają właścicieli.

Praworządność - Bardzo wysoka. Piraci i przemytnicy nie mają co liczyć na łatwy kawałek chleba, ale mogą liczyć na największe zyski za przemycony towar. Surowe kary i wysoka skuteczność służb imperialnych sprawiają, że jednak niewielu decyduje się na taką działalność. Przestępczość jest stale i dość skutecznie tępiona.Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6990
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02

Wróć do Światy Jądra

cron