Content

Kantyna

Główna sala Kantyny

Image

Główna sala Kantyny

Postprzez Axis » 28 Mar 2016, o 19:10

Pomieszczenie do którego od wejścia prowadzi długi na piętnaście metrów przedsionek. Tuż przy wejściu stoi jeden z wykidajłów, który ma w zwyczaju dokładnie obejrzeć każdego wchodzącego. Powierzchnia sali głównej wynosi około 100 metrów kwadratowych. Na wschodniej ścianie znajduje się scena, gdzie gra zespół złożony z czterech członków (dwóch ludzi, durosa i rodianina). Przyjmują oni zamówienia na najróżniejsze piosenki, ale nigdy nie ma gwarancji, że znają tę konkretną kompozycję. Tuż obok sceny znajduje się parkiet, na której ci bardziej pijani lub odważni mogą próbować swoich sił w czymś, co ogólnie nazywa się tańcem. Z prawej strony od wejścia jest wydzielone miejsce ze stolikami, gdzie można zagrać w karty lub obstawić czyjąś grę, zakładając się z innymi gośćmi o wynik obserwowanej rozgrywki.
Image
GG: 8232072
Awatar użytkownika
Axis
Gracz
 
Posty: 209
Rejestracja: 2 Gru 2011, o 11:33

Re: Główna sala Kantyny

Postprzez BE3R » 28 Mar 2016, o 19:41

Wszedł do kantyny insektoid w kapturze, a nie zaraz, bez kaptura za to z niewielkim repulsorowym remotem unoszącym się nad ramieniem. Antenki poruszyły się radośnie podczas gdy jego oczy skupiły się na stolikach służących do gry. Wychudzony insektoid ruszył na swoich patyczkowatych chitynowych nóżkach w kierunku najbliższego stoika. Zadowolony usiadł wyciągając talię do Pazaaka.

Remot zaskrzeczał przywołując kelnerkę która podała mu dziwnego zielonego drinka. Z przepastnej torby noszonej przez insekta wyciągnięte zostało niewielkie pudełeczko. Na stole pojawiła sie profesjonalna talia.

Zapraszam

http://www.pazaak.org/game/
Awatar użytkownika
BE3R
Administrator
 
Posty: 1671
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów


Wróć do Kantyna