Content

Kantyna

Obsługa Kantyny

Image

Obsługa Kantyny

Postprzez Axis » 28 Mar 2016, o 19:08

Lista osób, która może wam pomóc na wszelkie możliwe sposoby lub wyrzucić za drzwi, gdyby zaszła taka potrzeba.

Vewl
Wysoki (244 cm wzrostu) i potężnie zbudowany czarnowłosy wookie. Jest głównym wykidajłą i ma pod sobą czterech innych wookich. Jedyny z całej grupy posiada elektronicznego tłumacza, dzięki któremu może porozumiewać się we wspólnym. Jest to bardzo spokojny osobnik o dość chłodnej osobowości. Cechuje go spokój, trudno powiedzieć kiedy kończy mu się cierpliwość, bo potrafi przyłożyć w połowie obraźliwego wywodu nie zmieniając wyrazu twarzy. Trudno stwierdzić, co konkretnie myśli i czuje, bo posiada bardzo ograniczony zestaw min i grymasów. Uzbrojony w ostrze Ryyk.

Iyor’nuse
Czerwonoskóra twi’lekanka zwana przez wszystkich Iyo. Jedna z wielu kelnerek Kantyny. Otwarta w kontaktach z innymi, choć nie narzuca się z rozmową, jeśli klient sobie tego nie życzy. Potrafi dostosować się do nastroju osób, które obsługuje, może dowcipkować, flirtować, zachować pełną powagę lub stać się niemal niewidzialną (cokolwiek zapewni jej największy możliwy napiwek). Szybka i profesjonalna, zna podstawy pierwszej pomocy, wszystko na wypadek nieprzewidzianych okoliczności. Czerń uniformu podkreśla intensywność barwy jej skóry.

Mynox Jir
Mierząca 160 cm wzrostu przedstawicielka rasy catharów. Jak każdy barman wysłucha problemów gości, pozwalając im utopić smutki w najróżniejszym alkoholu. Potrafi zrobić niemal każdy drink, jakiego można sobie zażyczyć. Bardzo nerwowo reaguje na sugestie podpitych klientów, że gubi swoją jasno brązową sierść wprost do ich napitków. Stali bywalcy wiedzą, by pod żadnym pozorem nawet z tego nie żartować, gdyż złamała kiedyś nos pewnemu wyjątkowo upierdliwemu zabrakowi, który został następnie wyniesiony z Kantyny. Posiada bliznę przechodzącą w poprzek nosa i nikt nie wie skąd się wzięła, gdyż Mynox unika odpowiedzi na to pytanie. Rozpala to jednak wyobraźnię co bardziej podpitych klientów i, biorąc pod uwagę porywczy charakter barmanki, tworzą oni niezwykle absurdalne teorie.

Venlo Rais
Ortolański szef kuchni, który niedobory wzrostu nadrabia temperamentem. Jest bardzo pewny swojego kunsztu, źle znosi krytykę i bardzo nie lubi gdy ktoś mówi mu, jak ma gotować. Nie ma problemów ze swoim wzrostem, nie przeszkadza my, gdy inni patrzą na niego z góry, gdyż, jak sam twierdzi, ma bardzo dobry widok na części witalne swojego rozmówcy. Posiada sporą kolekcję najróżniejszych książek kucharskich i nigdy nie przepuści okazji by nauczyć się czegoś nowego. Lubi ostre potrawy, więc mocno przyprawia wszystko, co nie zostało zamówione jako łagodne. Kelnerki zawsze pamiętają, by wspomnieć o tym nowym klientom.
Image
GG: 8232072
Awatar użytkownika
Axis
Gracz
 
Posty: 209
Rejestracja: 2 Gru 2011, o 11:33

Wróć do Kantyna

cron