Content

Kantyna

Zasady

Image

Zasady

Postprzez Kelan Navarr » 24 Mar 2016, o 14:57

Image

Kantyna Mgławicy znajduje się wszędzie i nigdzie. To legenda, plotka, która nigdy nie uzyskała potwierdzenia. Jest miejscem, gdzie strudzeni podróżnicy mogą znaleźć chwilę wytchnienia. Tutaj można niemal wszystko, zjeść na co ma się tylko ochotę, wypić cokolwiek się zamarzy, zagrać z innymi w karty, kości, szachy czy choćby Chińczyka, ale przede wszystkim rozmawiać. Osoby, które w normalnych okolicznościach nie byłby w stanie się spotkać, tu mogą wymienić poglądy na dowolny temat.
Kantyna jest całkowicie niezależna od wydarzeń na forum, cokolwiek się tam wydarzy to w żaden sposób nie odbije się na kształcie i funkcji tego miejsca. Nic co zajdzie na terenie Kantyny nie będzie mieć wpływu ani na fabułę, ani tym bardziej na indywidualne przygody. Innymi słowy jak kogoś poznasz przy barze nie oznacza, że będziesz go znać, gdy los was zetknie po raz pierwszy za sprawą Mistrza Gry. Kantyna jest miejscem, gdzie można odpocząć, zawiązać luźne znajomości i po prostu się bawić.

Regulamin korzystania z Kantyny Mgławicy Mocy
1. Do Kantyny może wejść każda żywa postać znajdująca się w Bazie Danych.
2. To co dzieje się w Kantynie nie ma żadnego wpływu na fabułę i wydarzenia na forum głównym.
3. Władzę w Kantynie sprawuje Axis (dalej nazywana Opiekunem) i jej decyzje są ostateczne.
4. Gracz może jednocześnie wprowadzić maksymalnie dwóch NPCów, którzy są klientami Kantyny.
5. Obsługa jest pod kontrolą Opiekuna i nikt nie ma prawa wykorzystywać ich do własnych celów.
6. Wyjątkiem od powyższej reguły są zachowania typowe do profesji (przyjęcie zamówienia, nalanie drinka, itp), które gracz może opisać w swoich postach.
7. Wszelkiego rodzaju bójki oraz próby niszczenia mienia zostaną powstrzymane przez kantynowego wykidajłę, a sprawca dostanie zakaz wstępu.
8. Wszystkie kwestie sporne należy zgłaszać Opiekunowi, który może pełnić rolę mediatora.
9. Gdy Opiekun uzna to za konieczne włączy się w wydarzenia korzystając z postaci kogoś obsługi. Posty te należy traktować, jakby zostały napisane przez Mistrza Gry.
10. Jeśli Gracze wyrażą taką chęć Opiekun może rozruszać akcję poprzez wprowadzenie niewielkiego zamieszania fabularnego w Kantynie.
11. Żadna z postaci w Kantynie nie posiada umiejętności bilokacji, co oznacza, że nie może pojawiać się w więcej niż jednym temacie jednocześnie.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2280
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Wróć do Kantyna