Content

R.I.P.

Zordon Flaukhman

Postaci martwe.

Zordon Flaukhman

Postprzez Zordon » 27 Lis 2017, o 15:20

1. Nazwa postaci:
Zordon Flaukhman
2. Rasa:
Arcona
3. Profesja:
Łowca Artefaktów
4. Data i miejsce urodzenia:
28 ABY Tatooine

6. Wygląd:
Wyraźną cechą wyglądu Zordona jest ciemna skóra, ciemniejsza niż u innych przedstawicieli jego rasy. Niektórzy mówią, że to przez dorastanie na planecie z dużym nasłonecznieniem, inni mówią że to jedynie drobna wada genetyczna.
Oczy Pana Flaukhmana mają kolor zależny od oświetlenia. Najczęściej w naturalnym świetle widać ich złocistą barwę, ale w sztucznym oświetleniu na okrętach i stacjach przybierają nieco pomarańczowy odcień.
Jego twarz jest obsiana zmarszczkami, przez co wygląda jakby ciągle był zdenerwowany, chociaż to częściowo naturalna cecha wyglądu u jego rasy.
Sprawne oko może zauważyć, że jego skóra nieco się błyszczy. Naturalny klimat dla jego rasy do dżungla, a pustynie tatooine były dla niego bardzo niekorzystne. Jego skóra często wysychała, nabawił się przewlekłej choroby, przez co musi stosować żel nawilżający przynajmniej raz na 48 godzin.
Ubiera się dość specyficznie. Jego garderoba przypomina szatnie wojskową. Nosi mundury różnych frakcji, przerobione na nieco bardziej cywilne ubranie, bez żadnych pagonów czy oznakowań.
Image


9. Widoczny ekwipunek:
-Ubranie
-Blaster schowany w pokrowcu

12. Plotki:
- Mówią że jest uzależniony od soli.
- Ponoć kiedyś prowadził jakieś interesy na Tatooinie.
- Ubiera się jak jaki generał.
- Strasznie nieufny i mało rozmowny.

Kolejna postać pochłonięta przez planetę Vinsoth.
Image
Awatar użytkownika
Zordon
Gracz
 
Posty: 10
Rejestracja: 21 Lis 2017, o 17:57

Wróć do R.I.P.