Content

R.I.P.

Rothescul Tukin

Postaci martwe.

Rothescul Tukin

Postprzez Vestibor Rothal » 1 Lip 2018, o 22:18

Karta zaakceptowana.

Postać jest wrażliwa na moc i figuruje w rejestrach Imperium.

Gra z Tukinem jest możliwa tylko na wyraźną prośbę innego gracza.


1. Nazwa postaci:
Rothescul Tukin

2. Rasa:
Zabrak

3. Profesja:
Łowca Głów

4. Data i miejsce urodzenia:

38ABY Chandrilla

6. Wygląd:
Szczupły, wysoki, muskularny – tak bym powiedział gdybym ktoś kazał mi opisać go w 3 słowach, na szczęście nie muszę się do nich ograniczać. Rothescul to zabrak mierzący około dwóch metrów, niesamowicie wysportowany, co w dużym stopniu przekłada się na jego wygląd. Jest on niesamowicie umięśniony, chociaż nie widać tego ze względu na ubranie, jakim zwykł się odziewać. Ma on pociągłą twarz, zakończoną okrąglutkim podbródkiem, spory nos i nienaturalnie duże uszy, które zaburzałyby harmonie postaci, gdyby nie długie krucze włosy, zakrywające i zarazem kończące się na uszach. Na wyróżnienie zasługują duże, piękne oczy, zwieńczone tęczówką, morskiego koloru, z daleka wyglądające na szare. Jego ciało znaczy wiele ran i blizn, dla ludzi którzy jednak go widzą, dane jest zobaczyć tylko tą jedną najbardziej charakterystyczną, zaczynającą się nieco ponad prawym uchem i ciągnącą się aż do oka po tej samej stronie, przecinając krzaczaste brwi i kończąc się praktycznie na oku. Widać, że brakło bardzo niewiele, by owo oko było niesprawne. Jego karnacje można określić jako ciemno biało – czerwoną, jakkolwiek nie brzmiałoby to kuriozalnie, zależnie od kątów, padania promieni słonecznych, skóra zabraka wydaje się albo ciemnobrązowa albo jasnonczerwona. Całą postać zwieńczają majestatyczne wąsy, które zabrak starannie pielęgnuje, nie są one zbyt długie, ze względu na regularne przycinanie, są jednak dość gęste i mocno osadzone w skórze.
Chodzi zazwyczaj w ,,ciuchach roboczych” to znaczy w zbroi, płaszczu i hełmie. Gdy już jednak je zdejmuje preferuje bawełniane spodnie i lnianą koszulę, koloru czarnego. Lubuje się w skórach, którymi w wolnych chwilach nie omieszkuje sobie owinąć szyi. Ceni też wyrobi skórzane, w których zdarza się go spotkać.

9. Widoczny ekwipunek:
Zbroja z durastali, cała czarna, zwieńczona płaszczem tegoż samego koloru.
Karabin A – 280, zakryty pokrowcem
Jetpack
Datapad

12. Plotki:
Jest najbardziej niezachwianym i rzetelnym łowcą w całej galaktyce i jednym z najlepszych w swym fachu .
Jest wrażliwy na moc.
Posiada dobre kontakty z osobami wysoko postawionymi w Imperium
Ma kolekcje skór niektórych ras
W jego zbrojowni można znależć wszystko


KARTA STATKU (opcjonalna):

Gozanti

Informacje ogólne

Właściciel: Rothescul Tukin
Producent: Corellian Engineering Corporation
Model: Gozanti
Klasa: Lekki Frachtowiec
Orientacyjna cena: Szacowana cena statku w aktualnym momencie. Bazowana na źródłach oraz po prostu zdrowym rozsądku. Należy brać pod uwagę skoki wartości jednostki w związku z wprowadzonymi modyfikacjami. Zauważmy, że opisywane statki raczej nie są fabrycznie nowe, więc ich cena z reguły będzie wynosiła dużo mniej niż nowej jednostki.
Opis:
Okręt zdobyty stosunkowo niedawno, bo około roku temu. Brawurowa akcja jednego z łowców głów na usługach Rothescula przyniosła niespodziewany skutek. Oprócz zabójstwa wyznaczonego celu udało się uprowadzić właśnie ten statek, który został zarejestrowany przez służby imperialne, w nagrodę za służbę Rothesculowi. Formalnie jednostka ta została kupiona od martwego już, dawnego właściciela okrętu.
Statek przeszedł ogromne modyfikacje.
Awatar użytkownika
Vestibor Rothal
Gracz
 
Posty: 118
Rejestracja: 8 Lis 2015, o 00:22

Re: Rothescul Tukin

Postprzez Mistrz Gry » 1 Sty 2019, o 17:59

Zginął od ran po walce z droidami w tunelu
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6582
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02


Wróć do R.I.P.

cron