Content

Zordo's Haven

[Zlecenia] Ogłoszenia dla najemników

Image

Zlecenie #32

Postprzez Zordo's Haven » 21 Wrz 2012, o 11:40

Jeźdźcy burzy



Zleceniodawca: Nowa Republika, ród Kuatów

Status: aktywne


Nagroda:
200 000 kredytów
Wdzięczność rodu Kuatów, która na Światach Jądra jest cenniejsza niż jakiekolwiek pieniądze.

Wymagania: dobra kondycja, mężczyzna, znajomość języka Tusken lub sprzęt translatorski. Przyda się także dużo cierpliwości.

Lokalizacja: Tatooine

Opis: Mówi się, że miłość nie zna podziałów stanowych ani różnic kulturowych. I wiele wskazuje, że jest to prawda. Nastoletni arystokrata z rodu Kuatów, Alhander, daleki kuzyn od panującej gałęzi rodu zakochał się w dziewczynie z jednego z koczowniczych plemion Ludzi Pustyni. Galaktyka bywa szalona.
Ar'Zul'ria, bo tak ma na imię szczęśliwa wybranka, jest przedstawicielką gatunku ludzkiego adoptowaną w dzieciństwie przez plemię tak zwanych Jeźdźców Piaskowej Burzy. Sytuację komplikuje fakt, że jej przybranym ojcem jest nie kto inny, a wódz plemienia.
Zaloty Alhandera Kuata zostały dość brutalnie odrzucone. Wódz plemienia będzie negocjował oddanie córki mężczyźnie jedynie z kimś, kto doskonale poznał zwyczaje Ludzi Pustyni i cieszy się wśród nich szacunkiem.
Zadanie polega na zdobyciu zaufania wodza. Należy udać się na Tatooine, odnaleźć plemię na Morzu Wydm... i stać się jego członkiem. Aby zdobyć zaufanie wodza i móc pertraktować wykupienie dla Alhandera młodej Ar'Zul'rii należy posiąść wszystkie cenione przez Jeźdźców Tusken umiejętności - być dobrym wojownikiem, umieć odnajdywać wodę na pustyni, jeździć na Banthach, poznać zwyczaje i historię rasy oraz plemienia.
Reprezentantem młodego Kuata może zostać wyłącznie mężczyzna, Tuskeni nie posłuchają kobiety. Czas konieczny do zrealizowania zlecenia jest bardzo długi (zaufanie Ludzi Pustyni to kwestia przynajmniej kilku miesięcy), dlatego też zleceniodawca nie żałuje pieniędzy na nagrodę.

Inne informacje:
- Porwanie nie wchodzi w grę. Alhander nie chce, aby jego wybranka była do niego zniechęcona.
- Co innego, jeśli Ar'Zul'ria zostanie namówiona do ucieczki od plemienia. Zleceniodawcę interesuje jedynie los jego ukochanej, a nie plemienia jako takiego.
- Ponoć wódz plemienia jest całkowicie posłuszny swojemu szamanowi.

By Tau Altair Lakon
Awatar użytkownika
Zordo's Haven
Mistrz Gry
 
Posty: 279
Rejestracja: 27 Cze 2009, o 15:29

Zlecenie #33

Postprzez Zordo's Haven » 21 Wrz 2012, o 11:41

Ciekawość się nie opłaca



Zleceniodawca: Anonimowy

Status: aktywne

Nagroda:
25 000 kredytów

Wymagania: Własny statek, sumienność

Lokalizacja: Trasa Korelia --> Giju

Opis:

Zadanie jest bardzo proste. Anonimowy zleceniodawca zostawi w magazynach na Korelii (w magazynie numer 2 na lądowisku numer 3) paczkę - kamienny sarkofag oraz 5 000 kredytów. Przesyłka ma wymiary 2,5 m x 1,7 m x 1 m u podstawy i kształt graniastosłupa.
Wystarczy odebrać sarkofag i przetransportować go wzdłuż Szlaku Handlowego Hergliców na planetę Giju (tam zostawić w magazynie numer 3 na lądowisku numer 2). Trasa jest krótka i bardzo łatwa w nawigacji. Lądowanie na planecie też nie sprawi trudności, a lądowisko jest zwolnione z kontroli celnej i jakichkolwiek opłat.
Sarkofag nie może zostać otwarty. Zleceniodawca uprzedza wszelkie domysły co do wysokiej nagrody - przesyłka nie powinna sprawiać kłopotów z prawem, nikt też nie będzie próbował jej przejąć. 25 000 to kwota mająca stłumić zwyczajową dla dżentelistot ciekawość. Zleceniodawca nie udzieli więcej informacji. Aby móc wykonać zadanie, wystarczy się zgłosić do Zorda (nie trzeba się stawiać osobiście na stacji, wystarczy projekcja).
Zleceniodawca wierzy w uczciwość zleceniobiorcy i nie boi się, że jego przesyłka zostanie skradziona. To wszystko.

Inne informacje:
- 5 000 z góry i 20 000 po wykonaniu zadania. I ŻADNYCH pytań.


Zarezerwowane do prowadzenia przez Tau Altaira Lakona
Awatar użytkownika
Zordo's Haven
Mistrz Gry
 
Posty: 279
Rejestracja: 27 Cze 2009, o 15:29

Zlecenie #34

Postprzez Zordo's Haven » 2 Paź 2012, o 21:42

Randka w ciemno!

Image

Zleceniodawczyni: Maili Jackson

Status:
nieaktywne

Nagroda: Stawka minimum to 150 000 kredytów, choć może zostać zwiększona o dowolną sumę, jeśli zleceniodawczyni będzie wyjątkowo pozytywnie nastawiona. Aktualnie jest nastawiona bardzo wyjątkowo.

Wymagania: cierpliwość, umiejętność improwizacji i cierpliwość

Lokalizacja: nieznana, Lando Calrissian często podróżuje w interesach

Opis: Maili Jackson postanowiła spełnić marzenie, które wymyśliła sobie kilka dni temu. Postanowiła spędzić randkę z Lando Calrissianem... nie pytając go o zdanie. Celem zlecenia jest porwanie znanej osobistości galaktyki i umożliwienie intymnej rozmowy Maili i byłemu generałowi. Nic więcej, nic mniej, całkiem niezły interes. Gwiazda galactic-pop ma zamiar towarzyszyć tym, którzy zdecydują się na jego wypełnienie. Uważa, że na pewno się przyda i spędzi do tego trochę szalonego czasu, a poza tym będzie mogła solidniej wyliczyć odpowiednią premię za doskonałe wywiązanie się z umowy. Na wszystkich śmiałków pani Jackson czeka w barze "Ariel's Breath" na księżycu Nar Shaddaa.

Informacje dodatkowe: Zleceniodawczyni nie ponosi żadnej odpowiedzialności za konsekwencje wykonania zadania, które mogą dosięgnąć chętnych.
Awatar użytkownika
Zordo's Haven
Mistrz Gry
 
Posty: 279
Rejestracja: 27 Cze 2009, o 15:29

Poprzednia

Wróć do Zordo's Haven