Content

Karty odrzucone

Eryk Godefroy

Eryk Godefroy

Postprzez Aiden Rey » 30 Kwi 2017, o 18:00

1. Nazwa postaci: Eryk Godefroy

2. Rasa: Człowiek

3. Profesja: Pilot

4. Data i miejsce urodzenia: 30.04.45 ABY, Coruscant

5. Usposobienie (ukryte przed resztą graczy):
Można by powiedzieć, że Godefroy to taki skąpiec co daje biednemu pieniądze. Bliskie osoby wiedzą, że jest bardzo uczuciowy, przejmuje się losem drugiej istoty i chce wszystkim pomóc. Przeczy temu jego wiecznie zimna i poważna aura wyćwiczona przez lata w akademii. Bardzo ciężko jest zdobyć zaufanie Eryka, ale kiedy już się komuś to uda to ma przyjaciela na całe życie. Mężczyzna bardzo ceni lojalność, brzydzi się łamaniem przysiąg i kodeksu moralnego. Z tego też powodu ma wyrzuty sumienia po opuszczeniu floty mimo wielu powodów. Miewa napady nerwicowe ze względu na swoje przeżycia, staje się wtedy bardziej agresywny i skory do bójki. Na ogół jednak stroni od bójki by zachować czystą kartę w oczach Imperium.

6. Wygląd:
Na pierwszy rzut oka Eryk prezentuje się mizernie. Średni wzrost, taka sobie muskulatura, chudy jak patyk. Brak lewej dłoni zastąpiony protezą, wystający na lewej skroni implant poprawiający wzrok. Do tego włosy sięgające do ramion, długa niezadbana broda i bardzo widoczne sińce pod oczami, przystojna twarz zasłonięta brudem. Gdyby spotkał go ktoś znajomy to nie rozpoznałby niegdyś dumnego pilota.

7. Umiejętności (ukryte przed resztą graczy):
-Pilotowanie myśliwca
-Pilotowanie transportowca
-Obsługa pistoletu i karabinu blasterowego
-Podstawy naprawy sprzętu i hakerstwa

8. Ekwipunek (ukryte przed resztą graczy):
Karabin blasterowy E-11
Sprzęt i ubrania do trudnych warunków pogodowych
Hełm z doprowadzanym tlenem

9. Widoczny ekwipunek:
Pistolet blasterowy DH-17
Odzienie cywilne
Dokumenty osobiste
Książeczka wojskowa(tytuł porucznika)
Torba podróżna

10. Majątek (ukryte przed resztą graczy):
Około 1000 kredytów noszonych przy sobie

11. Historia (ukryte przed resztą graczy):
Jako syn oficera we Flocie Imperialnej całe swoje dzieciństwo był przygotowywany by pójść w ślady ojca. Uczył się tokiem indywidualnym, miał przypisanego nauczyciela który był towarzyszem Eryka od 5 roku życia. Można śmiało powiedzieć, że zastępował on rodziców chłopca, matka umarła niecały rok po urodzeniu syna, a ojciec był zbyt zajęty sprawami służbowymi. Kiedy ukończył 17 lat do zwykłych lekcji doszły symulacje które miały przygotować do egzaminów wstępnych. Mając pilotowanie we krwi(oprócz dziadka wszyscy byli pilotami we flocie) bardzo szybko nauczył się obsługi sprzętu i mieścił się w wymaganym czasie. Razem z nim ćwiczył syn urzędnika niskiego stopnia, od samego początku się polubili i przyjaźń trwała po dołączeniu do Akademii. Ze względu na dobre wyniki i znajomości ojca Eryka obydwoje zostali na Coruscant. 3 lata ciężkiego szkolenia minęły błyskawicznie, Godefroy ukończył naukę z jednymi z najlepszych wyników i dostał się na jeden z niszczycieli poszukujących rebaliantów. Niestety jego przyjaciel dostał inny przydział i mogli porozumiewać się jedynie za pomocą wiadomości. Eryk całe życie nastawiony na służbę Imperium nie wiedział, że bardzo szybko znienawidzi tego co robi. Przez okres 5 lat naoglądał się takich potworności, że ledwo wytrzymywał psychicznie wykonując kolejny rozkaz. Najmocniej przeżył scenę egzekucji niewolników, którzy odmówili pracy z powodu wycieńczenia. Sam musiał pociągać za spust, brzydził się samego siebie i wtedy postanowił odejść z floty. Nie chcąc zostać dezerterem odsłużył 2 lata które mu pozostały i złożył rezygnację. Otrzymawszy status emeryta i zwolniony ze służby wybrał z banku wszystkie kredyty i opuścił Coruscant. Nie posiadając własnego statku(swój myśliwiec musiał zostawić) włóczył się po galaktyce za pomocą promów próbując zapomnieć co zrobił i odnaleźć nowe życie. Wiedział, że nie odkupi nigdy swoich win i wyrzuty sumienia będą go prześladować do końca życia, ale chciał swoim postępowaniem nieco ulżyć uciskanym narodom. Nawet kosztem wojny ze swoim przyjaciel, ojcem i całym Imperium.

12. Plotki:
-Miał romans z córką przełożonego
-Ukończył akademię z najlepszymi wynikami na roku
-Otrzymał awans ale go nie przyjął
-Handlował z Huttami i zdołał ich przechytrzyć
-Jest leworęczny i próbuje się zemścić na osobie która mu odcięła rękę
Awatar użytkownika
Aiden Rey
Gracz
 
Posty: 10
Rejestracja: 26 Gru 2016, o 18:28

Wróć do Karty odrzucone

cron