Content

Karty odrzucone

Rothescul Rothal

Rothescul Rothal

Postprzez Vestibor Rothal » 30 Gru 2016, o 00:43

1. Nazwa postaci:
Rothescul Rothal
2. Rasa:
Zabrak
3. Profesja:
Przywódca ruchu: ,,Złota Inkwizycja"
4. Data i miejsce urodzenia:
Coruscant 50 ABY
5. Usposobienie (ukryte przed resztą graczy):

Rothescul wiele przeszedł w swoim życiu, kształtowało go wiele zdarzeń. Ukształtowały z niego osobę cichą, zazwyczaj małomówną. Nie oznacza to jednak, że jest człowiekiem spokojnym, bardzo często targają nim różnorakie emocje, podyktowane wydarzeniami, jakich był świadkiem. Jest postacią niezwykle charyzmatyczną, potrafiącą swymi lakonicznymi przemówieniami poderwać tłumy, skłonić ich do działania na swoją korzyść. Jego cechy przywódcze pozwalają mu dowodzić wielką liczbą istot, jednak nie posiada on ku temu odpowiednich kwalifikacji. Jedną z ważniejszych cech zabraka jest ambicja i upór z jakim dąży do realizacji swoich celów. Często ambicja ta okazywała się jednak zgubna, bowiem stawał się przez nią porywczy i brutalny, w niektórych swych działaniach. Na pewno nie można powiedzieć, by był człowiekiem delikatnym, swe poglądy wygłasza otwarcie, całkowicie odrzucając obce tezy, z którymi zawsze jest gotowy walczyć. Stara się postępować honorowo, choć zdarzało mu się łamać wyznaczone przez siebie zasady, gdy sytuacja go do tego sprowokowała, stara się jednak przestrzegać własnego kodeksu moralnego. Jego wrodzone zdolności, straty i wydarzenia, z których wyszedł cało wyrobiły w nim wielką dumę, zahaczającą wręcz o pyszałkowatość, stał się kłótliwy. Inną cechą, która go wyróżnia jest mściwość, nie spocznie póki nie zrekompensuje sobie wszystkich strat jakich doświadczył. Przeciwagą dla tej cechy jest natomiast jego wrodzona dobroć, którą w swoim życiu miał okazję udowodnić już nie jeden raz. Jego charakter balansuje na cienkiej granicy między jasną, a ciemną stroną, utrzymując równowagę duchową.

6. Wygląd:

Nie wiadomo dlaczego zabrak osiągnął tak zaskakujące, jak na swą rasę rozmiary, całkiem możliwe, że ktoś w dzieciństwie kombinował w jego kodzie genetycznym. Mierzy on 224 cm, co czyni go prawdziwym gigantem wśród pobratymców. Jego wzrost dodaje mu majestatu. Przez lata ciężkich treningów, jego ciało stało się świątynią mięśni i siły, nie czynią jednak jego wyglądu groteskowym, wręcz przeciwnie, jego mięśnie nie są aż tak widoczne. Jego głowę wieńczą cztery, lekko zakrzywione, średniej długości rogi, które ledwo wystają spod bujnej, czarnej fryzury, dość nietypowej dla przedstawicieli tej rasy. Oczy jego koloru niezmąconego oceanu są. Twarz jego nie wyróżnia nic specjalnego, gdyby częściej bywał w cywilizowanych miejscach, mógłby uchodzić za przystojnego.
Jego ubranie jest przede wszystkim funkcjonalne. Brązowe spodnie i ciemne koszule, obszyte futrem są jego najczęstszym wyborem, dość mocno upodobał sobie kaptury. Jego wygląd zwieńcza obowiązkowa peleryna bractwa, z którą jest niemal nierozłączny.

7. Umiejętności (ukryte przed resztą graczy):
Niesamowite umiejętności walki podwójnym mieczem świetlnym - Rothescul opanował sztukę walki podwójnym mieczem świetlnym do prawie, że idealnego poziomu.
Dość dobre wyszkolenie w walce pojedyńczym mieczem świetlnym, jak i dwoma mieczami naraz.
Umiejętność walki dwoma podwójnymi mieczami świetlnymi, dzięki skoordynowaniu mechanicznej ręki zabraka z jego mózgiem.
Mnogość tylu opanowanych przez Rothescula wynika z jego ogromnego talentu do walki mieczem, jak i treningom jakim był poddawany od najmniejszych lat. Nie uczył się on wszystkich stylów, dość dobrze opanował style: Djem So i Styl VI, a do absolutnej perfekcji doprowadził natomiast niezwykle wymagający Teräs Käsi.
Jest bardzo potężnym użytkownikiem mocy, jak na swój wiek, dzięki poznanym tajemnicom. Dzięki swej woli potrafiącym przemieszczać nawet spore przedmioty. Umiejętności w tej dziedzinie rozwijał przez całe życie, przez które przewinęło się kilka istot mocowładnych, które zdradzili mu swoje sekrety, nie bez znaczenia były też starożytne sekrety, które poznał, czy sam pobyt w obcej galaktyce. Nauczył się klasycznych umiejętności obu stron konfliktu mocy i potrafi się nimi w zadowalający sposób posługiwać, tak naprawdę jednak cały czas doskonali on swoje techniki, w żadnej nie jest bowiem doskonały. Potrafi skumulować swą energię w postaci potężnego bąbla energetycznego, czy też tarczy ochronnej, jednak dwie umiejętności, które posiadł są jednak dość nieposytkane na przestrzeni lat.
Absorbcja energii na przestrzeni wieków była niezwykle rzadką techniką, poziom technicznego wyszkolenia zabraka, pozwala mu czerpać energię od określonych istot żywych - Rothescul poznał jedynie zaczątek tej potężnej umiejętności, którą podpatrywał od szkolącej go mistrzyni sith, potrafi wyssać energię jedynie z niektórych zwierząt, od ludzi może zaczerpnąć jedynie trochę, na tylę by ich osłabić. Jego póżniejszy mistrz nauczył go wykorzystywać tą metodę w inny sposób, część swojej energii może przekazać osobie, która bardziej jej teraz potrzebuję.
Wartym podkreślenia jest również wysoka umiejętność manipulowania przeciwnikami, czego uczyła go od najmłodszych lat matka, Rothal potrafi wręcz,,wgryżć"się w umysł przeciwnika, torturować go, czy wyczytać skrywane myśli.
Dzięki wieloletnim studiom nad naturą mocy był w stanie wytworzyć własne, niespotykane dotąd umiejętności, poprzez połączenie potężnych technik ciemnych jak i jasnych stron konfliktu, czy stron stojących po środku. Tak oto powstała ,,zwiększona aktywność" - w zależności od sytuacji podsycająca furię lub uspokajajaca zabraka, tak aby był w stanie stać się jeszcze bardziej skupiony na swym celu. Jest swoistą formą medytacji bojowej, jednak działa ona w nieco inny sposób. Nauczył go jej jego mistrz, który biegle władał podobną techniką, Rothescul nagiął ją do swoich potrzeb, co pozwala mu efektywniej walczyć.
Sporę zdolności akrobatyczne, dzięki szkoleniom jest niezwykle szybki, potrafi również wysoko skakać.
Wyróżnia go ponad naturalna siła wynikajaca z treningów i umiejętności fizycznych wzmacnianych przez moc, potrafi rzucać mieczem świetlnym.
Umiejętność obsługi pistoletów blasterowych i w miarę celne strzelanie z nich
Znajomość wielu języków (w tym należy wyróżnić język Huttyjski i Yuzhan Vongów), jak i umiejętność obsługi większości technologi tychże kultur, podstawy medycyny.
Latanie klasycznymi rodzajami myśliwców.
Wielki talent do retoryki i przekonywania tłumów, jak i podstawowe umiejętności kierowania tłumem.
Dokładna znajomość anatomii Ludzi, Twi'leków, Zabraków, Trandoshan i Yuzhan Vongów.
Walka różnymi rodzajami broni białej.
Znajomość mapy galaktyki, jak i zarówno znanej jak i zapomnianej historii.
Obsługa skomplikowanych technologii, ułatwiających mu walkę, jak i inne czynności.
8. Ekwipunek (ukryte przed resztą graczy):
,,Równowaga" - Złoty miecz świetlny, jego budowa jest niezwykła, jedyna w swoim rodzaju, jedynie ,,. Najważniejszą częścią każdego miecza świetlnego jest kryształ - jego serce. ,,Serce Równowagi" składa się jednak z trzech elementów, będących absolutnym fenomenem i nowinką techniczną jeśli chodzi o budowę mieczy świetlnych, jej realizacja stała się możliwa dzięki pogłębionym studiom nad budową miecza świetlnego i pomocy techników, których niegdyś uratował z obławy imperialnej oraz wybitnych naukowców. Każdą część ,,serca" stanowi oddzielny kryształ, będący przez cały czas aktywny i połączony ze swoimi ,,braćmi", w przypadku tego miecza są to do tego kryształy niezwykłe, rzec możnaby, że wręcz legendarne. Opończa Mocy, Serce Obrońcy i Złota Równowaga są kryształami o niezwykłej historii i potężnej mocy, każdy z nich kontrolowany był przez potężnego użytkownika mocy, a więc połączenie tych kryształów w mieczu o dwóch ostrzach i możliwość jego używania jest chyba największym ukazaniem potęgi Rothescula. Tak potężny miecz świetlny nie dałby rady funkcjonować z jednym kryształem skupiającym, ten posiada ich aż pięć, związanych ze sobą, są to: Luxum, Firkrann, Qixoni, Stygium i Sigil. Ostanim wartym wyróżnienia elementem miecza świetlnego jest włącznik wykonany z bardzo wysoko karatowego złota, w którym wszczepione są elementy stygium. Kolor tego miecza świetlnego jest jaskrowo - złoty, emanujący swą energią.
,,Ostateczność" - Jest złotym mieczem świetlnym, ukrytym pod płaszczem zabraka, wykorzystywany do walki w ostateczności, kontrolowany jest najczęściej przez mechaniczną rękę, wbudowaną w skórę Rothescula, podobnie jak ,,Równowaga" posiada złoty włącznik.
Opaski wielofunkcyjne są potężnymi metalowymi obręczami, w których zawarte są elementy mające dać w walce zabrakowi przewagę: należą do nich między innymi: emiter blasterowy, będący po prostu pomniejszoną wersją blastera, wyrzutnia różnych granatów oraz linki, z funkcją paraliżu ofiary.
Pas z rzeczami przeznaczonymi do wielu zadań, szczególnie do przetrwania w warunkach ekstremalnych.


9. Widoczny ekwipunek:
Skórzany pas z wieloma przegrodami
Ciemne ubranie, zwieńczone peleryną bractwa
Metalowe ,,opaski" zamieszczone na nadgarstkach zabraka

10. Majątek (ukryte przed resztą graczy):
Mała baza na jednym z księżyców na Zewnętrznych Rubieżach, a w niej kilka rodzajów myśliwców i frachtowców, wraz z kompletnymi załogami, około trzydziestu ludzi, którzy złożyli swe przyrzeczenie na ,,kodeks przenajświętszej Złotej Inkwizycji".
Cała zbrojownia z pokażną kolekcją mieczy świetlnych, starożytnych książek, map i holokronów, często uchodzących za ,,zniszczone".
Spory finansowy majątek przechowywany na asteroidzie, na różnych kontach bankowych, a przede wszystkim w świątyniach w złocie, o których położeniu całkiem możliwe, że wiedzą tylko oni.
Dwa genetycznie zmodyfikowane Sznaucery, będące najwieniejszymi przyjaciółmi Rothescula i jego przyjaciela.
11. Historia (ukryte przed resztą graczy):[/b]
Rothescul Rothal urodził się na Coruscant 40 ABY. Był synem łowczyni nagród i przedsiębiorcy Vestibora Rothala oraz twilekańskiej mistrzyni sith. Swego ojca nigdy nie miał okazji poznać, jego matka uciekła z nim bowiem, na kraniec znanego kosmosu, by tam móc, w spokoju móc go uczyć. Studiował mroczną stronę mocy przez dwanaście lat, żyjąc jedynie z matką, ukrywając się przed Imperium. Od początku wykazywał silne umiejętności posługiwania się mocą, ale jego największym atutem była walka na miecze świetlne, w której dorównał swej mentorce w dniu, gdy wszystko wywróciło się do góry nogami. Imperium w końcu wpadło na ich trop i zaatakowało z całą stanowczością. Bohaterska postawa Aryjin Rothal na niewiele się zdała przeciwko falą szturmowców jacy zaatakowali ją i jej wciąż młodego syna. Jego od zagłady uratował tylko spryt rodzicielki, dzięki odwróceniu uwagi imperium jej synowi, udało poziemiem wydostać się z oblężonego domu, w którym spędził dzieciństwo. Moc nad nim czuwała, bowiem miejsce to było praktycznie niestrzeżone, nikt w końcu nie spodziewał się, że ktokolwiek zdoła tutaj dotrzeć. Kilku pilotów nie stanowiło problemu dla już zaznajomionego z mocą ciemnej strony Rothescula. Przypadkowo naciśnięte przyciski również zdawały się zgadzać z wolą mocy, by ocalić przyszłego lidera nowego ruchu. Niebieskie smugi pojawiły się, mijając o kilka oddechów wystrzelone w kierunku uciekającego myśliwca lasery.
Jego myśliwiec wyszedł z nadprzestrzeni w zapomianym przez cywilizacji regionie. Tylko jeden obiekt znajdował się w okolicy - stacja medyczna, pamiętająca jeszcze czasy wojen klonów, tam też właśnie zabrał go włączony autopilot. Gdy wylądował okazało się, że stacja nie jest opuszczona, a przynajmniej nie w tej chwili. Dziesiątki oczów zwróciły się na młodziaka, który znikąd wleciał na spotkanie łowców nagród. Ponownie wydawało się, że jego los jest już policzony. Pomoc nadeszła z najmniej oczekiwanej strony. Drogę napastnikom zastąpiła, zgarbiona i niepozorna kobieta, na której lasery lecące w jej stronę nie robił najmniejszego wrażenia. Rothescul dopiero po chwili, gdy w końcu odważył się otworzyć oczy, zoriętował sie, że podobnie jak on, kobieta była mocowladną. Przywódcy nie żyli, w przeciwieństwie do ich ludzi, którzy poczęli biec w kierunku nietypowego duetu. Kobieta wskoczyła do swego myśliwca, a Rothal niewiele myśląc zrobił to samo. Znakomite statki łowców ruszył w pościg i niechybnie zmieniłyby myśliwiec Darth Simi w kulę ognia, gdyby nie flota imperium, która wyłoniła się w ślad za skardzionym myśliwcem. Okręty łowcó nagród starły się z imperialną myślą techniczną, dając czas sithce na skok w nadprzestrzeń, prosto do domu... jej domu.
Na bagnistej planecie, przez trzy lata Rothescul doskonalił swe metody walki, zwiększając swą siłę z nienawiści do opraców swojej matki, jego moc rosła. W walce podążając za swą mistrzynią posługiwał się podójnym mieczem świetlnym, nieraz próbując sztuki z dwoma broniami jednocześnie, nie mógł jednak dorównać swej mistrzyni. Kolejny przełom w życiu Rothescula nastąpił gdy od dorosłości dzieliły go dwa lata. Żyjąca od tysiącleci sithka uratowała go i szkoliła tylko po to, by móc jak kilka wieków wcześniej pochłąnąć energię życiową swego ucznia. Los znowu jednak chciał, że stało się inaczej. Po wyczerpującej walce na miecze świetlnę, która nie przyniosła rozstrzygnięcia, zabrak uległ kobiecie. Ponownie ocaliło go najmniej spodziewane - jeden z ostatnich jedi podążający tropem ciemnej strony od dawna obserwował tą dwójką, ujawnił się, rozpoczynając walkę z ciemną stroną, zmuszając wyczerpaną kobietę do salwowania się ucieczką, Rothesculowi nie tylko darował życie, ale i rozpoczał jego ,,resocjalizację".
Dzięki niezwykłemu spokojowi mistrza, mógł ukrywać swe umiejętności przed Imperium, przebywajac na Zewnętrznych Rubieżach. Tam wyciszył się, uspokoił i oderwał od przeszłości, stał się nową osobą, powoli stawał się jedi. W międzyczasie odbywał swe podróże po galaktyce, towarzysząc swemu mistrzowi w poszukiwaniu zagubionej wiedzy. W końcu został pasowany na adepta. Dalszego szkolenia jednak nie odbył. Poróżnił się z mistrzem na tyle poważnie, że uciekł ze swego spokojnego sanktuarium i sam począł tułać się po zewnętrznych rubieżach. Tam zaczął pracować jako łowca nagród, jednak praca ta szybko została porzucona, na rzecz założenia rodziny. Stało się to gdy Rothescul miał dwadzieścia lat. Wraz z żoną i swymi dziećmi przez dwa lata wiedli prawie, że sielankowy styl życia. W końcu jednak imperium wpadło na jego trop. Cała jego rodzina zginęła pod gruzami własnego domu, Rothescul jednak przeżył, sam wytworzył magiczną barierę, która pozwoliła mu przeżyć pierwszą falę udeżeniową, póżniej zemdlał. Gdy się obudził zauważył wycelowany w siebie standardowy karabin E - 11 i żołnierza... którego nagle przebiła żółta klinga. Sith w końcu go odnalazł, a ich niedokończone starcie rozpoczęło się na nowo. Tym razem jednak to Rothescul był w uprzywilejowanej pozycji, wygrał pojedynek lecz gdy już miał ściąć łeb sithowi, ta zaproponowała mu wiedzę, za jej życie. Znając rytułały jakie odprawiła, Rothescul wiedząc,żeodkąd ją pokonał, jego śmierć nic jej nie da, poprzestał na tą propozycję. Jej tysiącletnia wiedza faktycznie była ogromna, tak rozpoczął się ostatni etap historii potomka Vestibora. Od kobiety otrzymał również legendarny kryształ - Serce Obrońcy, skorumpowane ciemną energią.
Podróżował on po miejsach zapomnianych, ukrytych, starożytnych. Odwiedził setki świątyń, podążał szlakami dziesiątek najpotężniejszych sithów, jedi i pozostałych mocowładnych. Zwiedzał świątynie na Korribanie, opierał się swym lękom na Dagoobah, orbitował wokół zniszczonej Dathromiry, podążał szlakiem Gwiezdnej kużni. W wielu miejsach odnajdywał wspaniałe skarby, zdobywał doświadczenie, ale przede wszystkim wiedzę, dzięki której stawał się coraz silniejszy. Niezwykle ważnym wydarzeniem było spotkanie z Yuzhan Vongami, przedstawicielami z innej galaktyki. Pomógł im w niezwykle ważnej sprawie, a Ci zdecydowanie nie pozostali mu dłużni, darując mu skradziony kryształ - Opończe Mocy i dzieląc się skrawkami swej organicznej technologii, uważając Rothescula za przyjaciela i możliwe, że przyszłego sojusznika ich planów.
Rothescul niedawno skończył 31 lat. Moc jakby na uczczenie tej daty, zaprowadziła go do kolejnej świątyni, jak się okazało, innej niż wszystkie jakie do tej pory znał. Tam właśnie odnalazł metodę stworzenia najpotężniejszego miecza świetlnego, to tam właśnie zdobył swój majątek. W międzyczasie, między poszczególnymi podróżami dorobił się on własnej załogi, niewielkiego staku kosmicznego i dorobił się ogromnego majątku. Odnalazł również niezwykły - złoty kryształ, który ,,do niego przemówił". Rothescul wreszcie poczuł, że jest gotowy stawić czoła Imperium i utrudnić życie imperialnym oficjelom tak bardzo, jak będzie tylko wstanie.
- Dzisiejszy dzień, jest dniem powstania nowego ruchu. Ruchu, który nie odrzuci nikogo, który zawsze promować będzie równość i braterstwo wszystkich gatunków. Mocowładni, obdarzeni przez moc wielkim darem winni się zjednoczyć pod naszym sztandarem i mimo dzielących ich różnic walczyć o swoją sprawę, resztę czeka śmierć! Natomiast wy, wszyscy jesteście pierwszymi głoscielami kodeksu ,,Złotego Światła", które rozpali w sercach mieszkańców galaktyki, płomień nadziei, płomień rewolucji, która zmodernizuje skostniałe imperium i przywróci chwałę mocy! - Rothesul z zaciśnięta pięścią stał nad powiewającą, złotą flagą oraganizacji, która właśnie powstała. Załoga ,, Nowego Świtu " wiwatowała na cześć swego mistrza, gotowa zginąć za jego wizje...


12. Plotki:
- Niektórzy mówią, że planuje inwazję Yuzhan Vongów na galaktykę.
- Podobno chce wyeliminować lub wchłonąć inne mocowładne zakony
- Krążą pogłoski jakoby chciałby stać się przywódcą imperium.
KARTA STATKU (opcjonalna):

YKL-37R Nova Courier

Informacje ogólne

Właściciel: Rothescul Rothal - lider Złotej Inkwizycji
Producent: Gallofree Yards
Model: YKL-37R
Klasa: transportowiec bojowy
250 000kr:
Opis:: Zdobyty w akcji abordażowej, pierwszy atak floty pirackiej należącej do Rothescula zakończył się pełnym sukcesem, niestety jedyny statek, który ocalał z zasadzki był właśnie Courier. Świetny statek transportowy, stał się jeszcze lepszy dzięki licznym modyfikacjom wprowadzonym przez piratów i stał się jednostką specjalną, używaną przez Rothala jako transport. W skład jego załogi wchodzą:
- Pierwszy pilot:
Zemda Mays – twi'lekanka urodzona w mieście lessu, wydobyta z niewoli przez łowcę nagród. Załamała się po stracie załogi, która stała się jej rodziną, jako jedyna przeżyła i szuka nowego celu, dlatego przyłączyła się do ... . Charakteryzuje ją oszpecona twarz, która przed wypadkiem uchodziła za piękną.
Arsh Wundermauer - Szlachcic, który porzucił swoje przeznaczenie, w poszukiwaniu wyższego celu, idealista. Jest wyśmienitym mechanikiem, dbającym o poprawne działanie statku i urządzeń na nim się znajdujących.
Drugim pilotem jest człowiek Erik Man, który jest cichy i skryty w sobie, jego motywacje pozostają nieznane nawet dla ... Wiedza, że jest lojalny i to im wystarcza.
Działa obsługuje tradoshianin, nazywany żartobliwie przez resztę załogi ,,bezimiennym", ze względu na to, że nigdy się nie przedstawił oraz korelianin Omnius Patrus, charyzmatyczny przemytnik, który z początku zasilił szeregi ... z chęci zysku, a z czasem przyjął ideologię ...
Ostatnim członkiem załogi jest Duros, jest zaopatrzeniowcem i specem od materiałów wybuchowych. Jego historia jest dość romantyczna, choć nie można powiedzieć, że choć trochę ciekawa, po odrzuceniu go przez ,,pokrewną mu duszę" załamał się i przeszedł wewnętrzną przemianę, która zaprowadziła go całkiem daleko, bo aż do Złotej Inkwizycji.

Informacje techniczne

Wielkość:
Długość – 60m
Wysokość- 6m
Szerokość -30m
Napęd: Statek posiada dwa napędy: Jonowy KDY BOSHAA-C'HI MILITARY ION DRIVE oraz wysuwany z podwozia napęd Chemiczny Wytłumiony, niezbędny w pracy łowcy.
Prędkość w atmosferze: Przy skierowaniu całej mocy do silników i pozbawienia statku jakiejkolwiek formy ochrony statek jest w stanie rozwinąć prędkość 1500 km/h. Standardowo lata z prędkością 1100 km/h. Silnik Chemicznie wytłumiony pozwala na osiągnięcie 450 km/h.

Hipernapęd (zapasowy):
Klasa hipernapędu 2 (3)
Załoga (minimalna) 4 (1), dwaj piloci oraz dwaj strzelcy.
Pasażerowie: 8
Ładowność: 65t
Uzbrojenie i osłony:
- Od myślników:
Tarcze- 150 SBU
Uzbrojenie:
-cztery podwójne działka laserowe sprzężone o mocy 150
-cztery wyrzutnie rakiet o mocy 300
-dwie wyrzutnie torped o mocy 320
-dwa działa jonowe o mocy 150
-trzy wyrzutnie lekkich pocisków, dwa po bokach i jeden z tyłu okrętu
-jeden autoblaster na czubku statku
-jedno ciężkie działo laserowe o mocy 500, wysuwane z podwozia statku

grubość kadłuba -32m

Informacje dodatkowe:

Stan techniczny:
W pełni sprawny statek.
Kody identyfikacyjne:
Posiada legalne kody indentyfikacyjne wraz z zezwoleniem na broń.

Modyfikacje i moduły dodatkowe:
-ulepszony navicomp
- statek posiada kamery oraz wysuwanego E-Weba przed mostkiem w razie zagrożenia
- dodatkowy sensor
-statek został pokryty poszyciem pochłaniającym
-posiada jeden wysuwany silnik, mogący pchnąć statek do prędkości 700km/h
- statek wyposażony jest również w sztuczną inteligencję, obejmującą tylko sytuację gdy pilota nie ma w kokpicie, może być ustawiona w dwa tryby:
*agresywny, kierujący całą moc zapasową i 50% mocy tarcz oraz prędkości do dział i prowadzenia automatycznego ognia we wszystko co się rusza.
*obronny, wyłączający wszystkie działka, kierując ich moc na pancerz oraz uruchamiający automatyczny skok w nadprzestrzeń na trzy zera.
- dodatkowy generator tarcz w ładowni
- maska sensorowa z tłumikiem napędu
- dwa urządzenia zakłócające
- zapasowe akumulatory
Awatar użytkownika
Vestibor Rothal
Gracz
 
Posty: 118
Rejestracja: 8 Lis 2015, o 00:22

Wróć do Karty odrzucone