Content

Karty odrzucone

Vash Raan

Vash Raan

Postprzez Vash Raan » 27 Lis 2016, o 14:58

1. Nazwa postaci: Vash Raan

2. Rasa: Miraluka

3. Profesja: najemnik

4. Data i miejsce urodzenia: 45 ABY, Alpherides

5. Usposobienie (ukryte przed resztą graczy):
Vash nie należy do osób agresywnych, wręcz przeciwnie jest spokojny i opanowany. Zabija bez mrugnięcia okiem choć zdarza mu się okazywanie litości. Jest inteligentny i pomysłowy a do tego cierpliwy. Trzyma się na uboczu a swoje misje realizuje po cichu. Nienawidzi kłamać choć idzie mu w tym całkiem nieźle.

6. Wygląd:
Dosyć wysoki mężczyzna, o proporcjonalnie drobniejszej budowie ciała. Jasna karnacja nie kontrastuje z długimi włosami które są niemal białe. Dookoła głowy przebiega ciemna opaska zasłaniająca całą linię oczu, opierając się na podstawie lekko zadartego nosa oraz chowając za nietypowymi, bo szpiczasto przedłużonymi, uszyma. Zarostu skrupulatnie się pozbywa. Jego oczy są koloru jasnoniebieskiego a na jego prawym policzku można dostrzec bliznę. Przypomina ona ślad pazura. Nie należy do najsilniejszych a w walce korzysta ze swojej zwinności i refleksu

W jego ubiorze dominują szaty i lekkie ubranie które nie krępuje jego ruchów. Preferuje jasne kolory a za ciemnymi nie przepada

7. Umiejętności (ukryte przed resztą graczy):
Uwagę przykuwa jego styl walki nieco podobny do formy Ataru. Wykorzystuje swoją szybkość i zwinność a także reflesk by unikać ciosów wroga. On sam szuka najpierw słabych punktów u przeciwnika oraz stara się go zmęczyć. Później bezlitośnie wykorzystuje każde potknięcie.
Gdzie zawiodą jego przeciętnie możliwości otwierania zablokowanych drzwi lub gdy natrafi na grupę przeciwników Raan wykorzystuje bogaty zbiór granatów i materiałów wybuchowych
Jego umiejętności strzelania z blastera są na dosyć wysokim poziomie. Gorzej jest z karabinami. Co do pilotażu to radzi sobie z nim całkiem nieźle a od napraw ma droida.
Jest wyczulony na moc ale dostał od babci zaledwie kilka lekcji korzystania z niej. Opanował dość dobrze perswazję ale o unoszeniu przedmiotów lepiej nie mówić. Jak prawie każdy przedstawiciel rasy Miraluka korzysta z Wzroku Mocy.
Zna kilka języków między innymi "Miralukese", język Wookiee oraz Galaktyczny Wspólny.
Jest szanowny przez Wookie na Kashyyk.

8. Ekwipunek (ukryte przed resztą graczy):
- Miecz świetlny o zielonej klindze
- pokaźny zestaw granatów
- blaster

9. Widoczny ekwipunek:
- dwa wibroostrza
- Słuchawka z mikrofonem
- Pas
- Rękawice w ll
- Półmaska filtracyjna

10. Majątek (ukryte przed resztą graczy):
Mały dom na planecie Kashyyyk
- Droid astromechamiczny "Rocket"
- Trzy tysiące kredytów

11. Historia (ukryte przed resztą graczy):
Vash urodził się 45 ABY na planecie Alpherides która po zniszczeniu Katarr pełniła funkcję ojczyzny dla rasy Miraluka. Jego rodzina nie należała do najbogatszych ale żyło im się całkiem dobrze. Po ukończeniu 14 lat on i jego rodzice przenieśli się na Coruscant gdzie młody Vash kontynuował edukację. W tym czasie jego babcia, jedna z nielicznych ocalałych jedi ukrywała się na Dxun, zamieszkiwanym przez dzikie i niebezpieczne stwardnienia. Gdy Vash osiągnął pełnoletność Ayessa - babcia Vasha musiała przenieść się na Kashyyk. Kilka miesięcy później jego rodzice trafili do szpitala. Vash nigdy się nie dowiedział dlaczego tam trafili. Nie widział też ich ponieważ został wysłany przez swoją matkę - Xenę na Kashyyk. Na transport zarobił grając w Sabacca. Po dwóch tygodniach trafił na Kashyyk gdzie został znaleziony przez Ayesse. Po wielu rozmowach, namowach rozpoczął swoją bardzo krótką naukę korzystnia z mocy. Jego babcia znała trzy formy walki mieczem z czego jedną bardzo... powierzchownie. Rzadko jej używała a młody Vash wybrał właśnie tą. A nazywała się ona Ataru. Przez kilka tygodni uczył się szermierki, perswazji, języka Wookieech oraz korzystania z Wzroku Mocy. Niestety w jakiś sposób nieodpowiednie osoby dowiedziały się o obecności jedi na Kashyyk. Vash przebywał wtedy we wiosce Wookieech a gdy wrócił do domu znalazł ciała trzech Wookieech, dwunastu szturmowców i umierającą Ayesse. Kobieta przekazała wnukowi swój miecz, pieniądze, statek... wszystko co miała włącznie z droidem. Później wyzionęła ducha a Vash wykopał jej grób. Kolejne lata swojego spędził podróżując statkiem po galaktyce i na wykonywaniu różnych zleceń. Szukał jakiegokolwiek jedi który mógłby go nauczyć korzystnania z mocy. Który z najemnika zrobiłby wojownika....


12. Plotki:
- Podobno po każdym zabójstwie nie pokazuje się przez cały dzień.
- Nienawidzi przedstawicieli rasy Zabrak
- Najchętniej rozmawia z młodymi Twi'lekankami.


KARTA STATKU (opcjonalna):

Frost Bite

grafika

Informacje ogólne

Właściciel: Vash Raan.
Producent: Corellian Engineering Corporation.
Model: YZ-775.
Klasa: Lekki Frachtowiec.
Orientacyjna cena: 250 000 tysięcy kredytów.
Opis: Utrzymywany przez właściciela w dobrym stanie lekki frachtowiec. Mimo tego widać na nim ślady użytkowania oraz kilkanaście rys.

Poprzednim właścicielem była Alyessa, babcia Vasha. Nigdy nie mówiła wnukowi jak go zdobyła i od kogo. Przed śmiercią przekazała Vashowi statek i resztę dobytku.

Statek posiada jednego stałego załoganta. Jest nim droid R6 -Y2 "Rocket". Droid ten zajmuje się wszelkimi naprawami oraz uzbrojeniem. Czasem zajmuje się także pilotażem.

Informacje techniczne

Wielkość: 52 metry.
Napęd: Napęd jonowy.
Prędkość w atmosferze: 950 km/h.
Hipernapęd (zapasowy): Klasa pierwsza.
Załoga (minimalna) 8 osób ( 2 osoby- pilot i strzelec).
Pasażerowie: 14 osób.
Ładowność: 400 ton metrycznych.
Uzbrojenie i osłony:
- tarcze
- 2 działka turbolaserowe
- 2 działka laserowe
- 2 działa na torpedy protonowe (4 torpedy na każde)

Informacje dodatkowe:

Stan techniczny: Sprawny
Kody identyfikacyjne: Legalny.
Modyfikacje i moduły dodatkowe:
- 2 kapsuły ratunkowe
- schowki pod podłogą w kwaterach (idealne do ukrycia się przed abordażem razem ze sprzętem)

Ładunek, hangary i droidy:
- Droid astromechaniczny "Rocker" będący mechanikiem i operatorem uzbrojenia.
- Ładownia znajduje się na drugim poziomie
Vash Raan
 

Re: Vash Raan

Postprzez Kelan Navarr » 27 Lis 2016, o 16:13

Postać użytkownika mocy, gdzie nijak sensownie nie są te umiejętności uzasadnione. Zignorowanie sytuacji jedi i sithów w mgławicowej rzeczywistości, a w dodatku napisane na kolanie. Nie ma w tej KP niczego, co skłaniałoby do jej zaakceptowania.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2280
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13


Wróć do Karty odrzucone