Content

Karty odrzucone

Scorn

Scorn

Postprzez Scorn » 5 Sie 2016, o 19:34

1. Nazwa postaci:Scorn

2. Rasa:Człowiek

3. Profesja:Łowca nagród

4. Data i miejsce urodzenia:45ABY, Nar Shadda

5. Usposobienie (ukryte przed resztą graczy):Scorn to człowiek chłodny w stosunku do innych, mocno zdystansowany do świata. Jest świetnym kłamcą, aktorem i manipulantem. Jest na ogół spokojny, gdyż nauczył się uwalniać emocje, tylko gdy musi. To nihilista i mizantrop na skalę galaktyki. Uważa, że słabi powinni być wykorzystywani, przez silnych, gdyż taka jest kolej rzeczy. Miłośnik czarnego humoru. Posiada mimo wszystko swoiste poczucie honoru i moralności. Osobisty kodeks.

6. Wygląd:Wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna, o ciemnych, brązowych oczach i długich do łopatek włosach, w tym samym kolorze, co oczy. Jego twarz, jak w sumie całe ciało znaczą przeróżne blizny. Najbardziej rzuca się w oczy ta, przechodząca od dolnej wargi, do kilku milimetrów od prawego kanaliks łzowego.

7. Umiejętności (ukryte przed resztą graczy):Jest ukrytym użytkownikiem Mocy, dokładnie jej Ciemnej Strony. Potrafi naginać słabe umysły do swej woli, unosić i rzucać telekinetycznie różne ciężkie i lekkie przedmioty. Potrafi także używać stricte mrocznych mocy - dusić telekinetycznie, ciskać błyskawice z palców. Ma też typowe dla użytkowników Mocy przyspieszenie refleksu, może też wyczuć w Mocy niebezpieczeństwo. Jednak rzadko sięga po Moc, z powodu obecnych władz.
Dobrze strzela z pistoletów blasterowych. Dzięki Mocy jest też dobrym pilotem.
Prócz tego jest także świetny w walce wręcz, a także wszelką bronią białą, jak wibromiecze i noże, oraz miecze świetlne, najlepiej wariant podwójny.8. Ekwipunek (ukryte przed resztą graczy):
-Dwa miecze świetlne ze sztucznymi kryształami w barwie czerwonej. Ich rękojeści wykonane z cortosis, bez żadnych włączników na wierzchu (uruchamiają się za użyciem Mocy, poprzez uaktywnienie sieci mechanizmów). Mogą się także połączyć w jeden, podwójny.


9. Widoczny ekwipunek:
-Skórzana kurtka z kapturem
-Spodnie z tego samego materiału, co kurtka
-Wysokie buty z podkutymi czubkami.
-Dwa bliźniacze pistolety blasterowe Dl-18
-Pas z potrzebnymi rzeczami, w nim: -granaty dymne i hukowo-błyskowe
-ładunki do pistoletów
-długi na 35 cm wibronóż
-urządzenie do głosowego sterowania statkiem.


10. Majątek (ukryte przed resztą graczy):Posiada fałszywe konto bankowe, na nie przelewane są pieniądze. Mieszka w nieczynnej sekcji kanałów Nar Shadda, gdzie ma swoją sale treningową, bazę wypadową i miejsce odpoczynku. Posiada droidy protokolarnego FO-6 przeprogramowanego by mógł używać pistoletów blasterowych, oraz astromecha R4-FY.

11. Historia (ukryte przed resztą graczy):
Prawdziwe imię Scorna brzmiało: Baldwin Morningstar. Jednak zostało ono dawno zapomniane, porzucone, jak on sam. Wyrzucone na bruk. Wylane w rynsztok.
Jego historia zaczyna się na "księżycu wyjętego spod prawa" - Nar Shadda. Jego rodzice, narkomani wyrzucili go z domu, gdy miał 6 lat. Wtedy to, by móc żyć, nauczył się kraść. Dzięki temu przynajmniej nie zmarł z głodu czy pragnienia, jednak ta pierwsza krzywda, ciężkie początki zasiały w nim ziarno ciemności.
Młody Baldwin często słyszał legendy i opowieści o Jedi, tajemniczej Mocy, mieczach świetlnych. Jego dni mijały na marzeniu. O byciu Jedi. Los miał dla niego coś innego.
Podczas jednej z prób kradzieży, jego niedoszła ofiara złapała go na gorącym uczynku. Złodzieja czekałaby pewna śmierć, gdyby nie tajemniczy nieznajomy. Nieznajomy nie zrobił tego jednak bezinteresownie, bowiem wyczuł w nim potencjał i ziarno ciemności, cierpienia, nienawiści.
W ciągu ułamków sekund nieznajomy złamał rękę niedoszłemu oprawcy i zabrał chłopca. W drodze powiedział mu o jego potencjale, obiecując, że pokaże mu jak ten potencjał wykorzystać.
W slumsach, w bloku w którym miało być mieszkanie nieznajomego, spotkali oni tego, przed którym Baldwin został uratowany, wraz z trzema zbirami. Uzbrojeni w blastery. Gość ze złamaną ręką kazał strzelać, nieznajomy kazał cofnąć się dziecku. W ręce obrońcy błysnął strumień światła. Krwostoczerwone ostrze. Baldwin w zdumieniu patrzył, jak blasterowe bolty są odbijane w ściany, jak obrońca w ułamku sekundy dopada strzelców. Czerwone ostrze tnie po piersi pierwszego zbira. On pada martwy, porażony gorącem. Drugi kończy tak samo. Trzeci zostaje porażony piorunami. Grom z ręki obrońcy. Na sam koniec, ten ze złamaną ręką unosi się na wysokość metra. Łapie za gardło. Próbuje oddychać. Nie może. Jego kark się skręca, ciało upada. Czerwone światło nie gaśnie. "Zostań tu." - mówi obrońca. Wchodzi po kolei do każdego mieszkania. Słychać krzyki, cięcia krwistej broni. W końcu ginie hałas. Obrońca zabrał go do kanałów. Mijają dni, tygodnie, miesiące. Obrońca staje się nauczycielem. Nie jest Jedi. To Sith. Sith to siła, moc, wolność, Sitha nie można skrzywdzić.
Życie Baldwina staje się męka. Siniaki, oparzenia, ból po błyskawicach, ból i znowu ból. Nauczyciel jest twardy.
"Nienawidzę cię."- mówi dziecko.
"To dobrze."- odpowiada nauczyciel.
Dziecko czuje, że może więcej. Gdy gniewa się, gdy mówi jak nienawidzi nauczyciela, może wszystko.
Mija rok. 2 lata. 5 lat. 10 lat. 14. "Nadszedł czas, uczniu."
"Tak, mistrzu.
Czerwone klingi błyskają, zderzają się. Mistrz oraz uczeń walczą na śmierć i życie. Po wielu godzinach mistrz upada. Jego pierś znaczy gorący ślad. Zakończył 1 rozdział. Nowe życie. Scorn. Pogarda. Baldwin nie żyje.
Jego rodzice przedawkowali, słyszeli głos który kazał im. "Więcej!". Głos Scorna, nakaz pod którym ich wątłe umysły poddały się.
Scorn nie jest głupi. Nie używa swych mocy i miecza jawnie. Działa jak inni. Blaster też zabija. Moc to ostateczność. Wkrótce cała galaktyka o nim mówi.

12. Plotki:
-Podobno, podczas pierwszego pobytu na Tatooine zabił 6 tuskenów ich własną bronią, nim pozostali uciekli.
-Podobno Huttowie go szanują.
-Wygrał w piciu z Gamorreanem.


KARTA STATKU (opcjonalna):

Centurion

grafika

Informacje ogólne

Właściciel: Scorn
Producent: Sienar Fleet Systems
Model: Prom klasy Lambda T-4a
Klasa: Prom
Orientacyjna cena: 75000 kredytów
Opis: Centurion, z początku służył marynarce Imperium Palpatine'a. Potem przeszedł w ręce pewnego Sitha, który umknął przed pogromem. Był przez długie lata jego własnością, póki nie stał się własnością Scorna, jak wszystko, co należało do jego mistrza. Statek zaniósł Scorna na wiele księżyców i planet, w tym Tatooine, Kashyyk i Maanan. To działa tego statku zniszczyły eskadrę piratów na usługach Huttów.
Od innych Lambd różni go czarna barwa poszycia, wyrzutnia torped protonowych, oraz flar.


Informacje techniczne

Wielkość:20 metrów długości
Napęd: 2 strumieniowe silniki jonowe
Prędkość w atmosferze: 850 km/h
Hipernapęd (zapasowy): SFS, klasy 1
Załoga (minimalna):4 (1)
Pasażerowie: 20
Ładowność: 80 ton
Uzbrojenie i osłony:
-2 generatory osłon
-3 podwójne działa blasterowe
-3 podwójne działa laserowe
-wyrzutnia torped protonowych
-flary
-lekki pancerz płatowyInformacje dodatkowe:

Stan techniczny: W pełni sprawny
Kody identyfikacyjne: Posiada legalne kody, jest legalny, ma zezwolenie na broń.
Modyfikacje i moduły dodatkowe: Wyrzutnia torped protonowych i flar. Czarne poszycie.


Ładunek, hangary i droidy: Droid astromechaniczny, pełniący rolę technika, ko-pilota i nawigatora.
Scorn
New One
 
Posty: 1
Rejestracja: 5 Sie 2016, o 14:43

Wróć do Karty odrzucone