Content

Karty odrzucone

Gen Hus

Gen Hus

Postprzez Gen Hus » 19 Kwi 2016, o 22:40

Name: Gen Hus
Email Address: kolskij@interia.pl
IP: 79.185.48.156
Date: Tuesday 19-Apr-16 20:40:51 GMT
Subject: Gen Hus

Has entered the following message into the contact form:
1. Nazwa postaci: Gen "Hud" Hus

2. Rasa: Duros

3. Profesja: Łowca Nadród

4. Data i miejsce urodzenia: 40 ABY, Kosmiczne miasto Jyvus na orbicie Duro

5. Usposobienie (ukryte przed resztą graczy): Otwarty i przyjaźnie nastawiony do innych. Jak każdy Duros, uwielbia latać statkiem i podróżować po galaktyce. Często śmieje się, że jego jedyną miłością jest jego statek, ale ci co go znają, dodadzą do listy też napoje alkoholowe. Potrafi być bardzo uparty i przebiegły. Rzadko się wścieka, ale kiedy robi się ponury, lepiej zejść mu z drogi.

6. Wygląd:

Wysoki i raczej szczupły, o pociągłej twarzy. Raczej nic specjalnego, poza kilkoma drobnymi bliznami w różnych miejscach ciała i dużym śladzie po oparzeniu na prawym boku i ramieniu. Dość szybki i zwinny.

7. Umiejętności (ukryte przed resztą graczy):
Mistrzowski pilotaż myśliwców i fregat
Przeciętny pilotaż jednostek większych od fregaty. Im okręt większy, tym słabsza zdolność.
Bardzo dobre strzelanie z karabina snajperskiego
Dobre strzelanie z pistoletu i karabina blasterowego
Dobre śledzenie
Dobra znajomość języka Durese i Basic
Dobra umiejętność walki bronią białą
Dobre umiejętności naprawy statków kosmicznych

8. Ekwipunek (ukryte przed resztą graczy):
Karabin snajperski A295
Karabin blasterowy GLX Firelance
Granat ogłuszający
Granat odłamkowy
Termodetonator

9. Widoczny ekwipunek:
Pistolet blasterowy DD6
Wibromiecz

10. Majątek (ukryte przed resztą graczy):
Fwit o czarnym futrze, imieniem Tamu

11. Historia (ukryte przed resztą graczy):
Od dziecka był uczony na inżyniera pokładowego na dużym frachtowcu. Jednak kiedy osiągną pełnoletność, zaciągną się na pierwszy statek i porzucił dalszą naukę. Okazało się, że dołączył do przemytników, którzy zaskakująco szybko padli ofiarą łowcy nagród, rodianina Pheybnealree Droo, który ie oddał Huttowi tylko młodego Durosa. Mężczyzna postanowił nauczyć chłopaka tego co sam umie. Gen ochoczo się uczył strzelania i tropienia, pilotując i doglądając statek rodianina. Czasami dołączała do nich mandaloriańska łowczyni, Legi Saitt. To były momenty, kiedy uczył się od niej szermierki. Pewnego dnia coś poszło nie tak i Legi zginęła, a Droo został ranny, podczas gdy misja nie została wykonana. Duros, na wyraźną prośbę swego mentora, zabrał go do zleceniodawcy, któremu osobiście przekazał wieść o porażce i wyzioną ducha, podtrzymywany przez Gena, który zaraz po tym został powitany przez Hutta jako nowy łowca nagród, który zapewne dokończy to, czego nie dokończyli jego nauczyciele. Wtedy, pchany silnymi emocjami, chęcią zemsty i niewypowiedzianą groźbą śmierci, zabrał statek należący do mistrza, zabrał miecz mandalorianki i resztę ich ekwipunku, by na trop celu. Dopiero po miesiącu znalazł tego przemytnika, jak zawsze razem z załogą. Wpadł na prosty pomysł, mianowicie wszedł na bezczelnego do ich kryjówki i oznajmił, że albo wskazana osoba z nim pójdzie, albo odpali termodetonator. Słyszał kilka historii o skuteczności tej metody negocjacji, ale przemytnicy tylko go wyśmiali i chcieli zabić. Rzucił więc detonator w tłum i rzucił się za najbliższą osłonę, ale mimo to wybuch poparzył mu bok i rękę. Grupa właściwie przestała istnieć, a z celu Duros dostarczył jedynie głowę, bo tyle tylko ocalało. Dopiero po opuszczeniu pałacu Hutta żywym i z nagrodą, poczuł jak mu brak rodianina i kobiety, z którymi się zaprzyjaźnił. Później, w efekcie jednej z misji, dostał statek, mniejszy, szybszy i łatwiejszy w obsłudze, od jego YT-20000. JM-5K okazał się idealnym rozwiązaniem dla kogoś, kto musi szybko przemieszczać się po galaktyce. Dlatego sprzedał swój statek i w jednej z koreliańskich stoczni zlecił remont oraz modernizację mniejszego statku, po czym udał się na długi urlop na powierzchni planety.

12. Plotki:
Ponoć potrafi pilotować krążowniki tak perfekcyjnie, że bez problemów może użyć dowolnej części statku, by obsługiwać komputer.
Podobno kiedyś zastrzelił Hutta.


KARTA STATKU (opcjonalna):

Saitt


Plan pokładu: http://vignette2.wikia.nocookie.net/sta ... 00-tur.jpg

Informacje ogólne

Właściciel: Gen "Hud" Hus
Producent: CEC
Model: JumpMaster 5000
Klasa: Statek zwiadowczy
Orientacyjna cena: 35000
Opis: Niewiele wiadomo co się działo ze statkiem, zanim trafił w ręce Huda. Pewne jest tylko, że należał do innego Durosa biorącego udział w kosmicznych wyścigach długodystansowych. Podpadł jakiemuś gangsterowi uciekając z jego córką, więc musiał zostać odłowiony. Statek, jako nagroda, został przekazany łowcy, który zlecił dodatkową modernizację i montaż systemów maskujących. Dopiero niedawno opuścił warsztat.
Statek, przy pełnych prędkościach, jest trudny w manewrowaniu. Ładownia została pomniejszona, by zmieścić modyfikacje. Niekiedy napęd nadświetlny przegrzewa się i wyłącza, co jest częste w jednostkach tego typu, lecz przez wzmocnienie mocy, ale nie poprawienie chłodzenia, awarie zdarzają się częściej.

Informacje techniczne

Wielkość: 20,1 metra długości
Napęd: Wzmocniony napęd jonowy
Prędkość w atmosferze: 1400 km/h
Hipernapęd (zapasowy): 1,3 (15)
Załoga (minimalna) 1
Pasażerowie: 1
Ładowność: 35
Uzbrojenie i osłony:
- Działo laserowe (2)

Informacje dodatkowe:

Stan techniczny: W pełni sprawny
Kody identyfikacyjne: Legalny z pozwoleniem na broń
Modyfikacje i moduły dodatkowe:
- Wzmocniony reaktor
- Wzmocniony napęd podświetlny
- Wzmocniony napęd nadświetlny
- Systemy maskujące
- Niewielka stacja astrodroidów
- Komputer nawigacyjny o poprawionej prędkości obliczeniowej
- Nieznacznie wzmocnione sensory

Ładunek, hangary i droidy:
- Astrodroid R2-H8 przystosowany do monitorowania przerobionych napędów i ewentualnych napraw w czasie lotu. Odznacza się trudnym charakterem i "małomównością".
Gen Hus
 

Wróć do Karty odrzucone