Content

Karty odrzucone

Arosait KeelNazwa postaci...

Arosait KeelNazwa postaci...

Postprzez Anonim » 26 Sty 2016, o 01:14

Name: Arosait
Email Address: jan_mikina@wp.pl
IP: 31.183.84.35
Date: Monday 25-Jan-16 23:14:44 GMT
Subject: Arosait KeelNazwa postaci...

Has entered the following message into the contact form:
1. Nazwa postaci: Arosait Keel, Darth Tozqis*

2. Rasa: Człowiek

3. Profesja: Sith

4. Data i miejsce urodzenia: 45 ABY, Zewnętrzne Rubieże

5. Usposobienie (ukryte przed resztą graczy): Arosait jest przede wszystkim człowiekiem ambitnym. Postrzega siebie samego jako kogoś, kto nie ma ograniczeń, dla którego wszystko jest osiągalne, dlatego uparcie dąży do wyznaczonych celów. Chce nieustannie się rozwijać, nieważne czy chodzi o powiększanie swojej wiedzy, pracę nad swoją sylwetką czy zgłębianie technik Mocy. Sprawia to, że Arosait jest człowiekiem który uwielbia rywalizację. Świadomość, że im więcej pracy w coś włoży, tym lepszy się stanie od kogoś - napędza go. Od dziecka chciał być najlepszy we wszystkim czego się dotknął i mimo upływu lat, ta cecha nie zniknęła; Keel zrozumiał jak cenna jest, dlatego nie pozwolił jej zdusić upływowi czasu.
Jest też przy tym człowiekiem rozważnym. Zdaje sobie sprawę, że Moc którą włada jest tak samo darem jak i przekleństwem, dlatego wie że jeżeli chce zrealizować swoje marzenie musi się wystrzegać lekkomyślności. Kłóci się to z naukami Ciemnej Strony Mocy, wie że nie osiągnie swojego maksymalnego potencjału dopóki nie pozwoli swoim emocjom zawładnąć nad nim, jednak zdaje sobie też sprawę, że za każdym razem gdy traci nad sobą kontrolę, naraża siebie a przez to wizję odbudowy Zakonu Sithów. A w jego oczach nie ma większego grzechu.
Dlatego Arosait stara się pielęgnować złość, którą odczuwa, w pewien sposób ją magazynować by później wykorzystać gdy przyjdzie taka potrzeba. A gniewu w nim jest ogrom.

6. Wygląd: Sylwetka Keela nie ułatwia mu zadania chowania się przed Imperialnymi oczami. Mierzący 195 cm wzrostu, ważący 95 kilogramów zdecydowanie wyróżnia się z tłumu swoją rosłą sylwetką. Ciemna skóra Arosaita, tworzy kontrast ze złocistymi tęczówkami ciskającymi groźne błyskawice dookoła. Rysy mężczyzny kłócą się z odcieniem jego skóry, bowiem nos ma prosty i regularny, podobnie usta które nie są nadmiernie wydatne. Brwi za to ma gęste i ściągnięte ku nasadzie nosa, co nadaje jego twarzy dość wyzywający wyraz. Prawy policzek pokrywa dziwna blizna, przypominająca rysunek labiryntu - składa się z wielu linii, połączonych ze sobą tworząc nieregularną siatkę pokrywającą cały odcinek skóry od kości policzkowej, przez kącik ust po linię szczęki.
Włosy ma gęste, kłębiaste, brązawego odcienia z domieszką czerni tu i ówdzie, średniej długości - na oko 2-3 cm. Twarz Arosaita pokrywa zarost o podobnych cechach, tworząc spójną całość z fryzurą. Jedyna rzecz, która wydaje się w nim nienaturalna to brak wąsów - zarost składa się jedynie z bokobrodów i bródki.
Strój preferowany przez Keela, trzyma się w ramach narzucanych przed Sithów - czarny, rozpięty płaszcz, którego poły sięgają kolan, mające rozcięcia z tyłu i przodu. Postawiony kołnierz zakrywa kark mężczyzny przechodząc później w szeroki kaptur. Szerokie rękawy, kończą się na poziomie łokci lecz spod nich wypływają czarne, obcisłe rękawy pokrywające resztę ramion, razem z dłońmi. Nadgarstki oraz brzuch są przepasane bordową wstęgą a tors pokrywa czarna koszula ze stójką będąca jedną częścią z dziwnymi rękawami. Ciemne, bufiaste spodnie są wpuszczone w wysokie buty z metalowymi elementami.
Zwieńczeniem całego stroju Arosaita jest maska, która jednak rzadko gości na twarzy Sitha, ze względu na cóż - przykuwalność uwagi.

7. Umiejętności (ukryte przed resztą graczy):
Władanie Mocą oraz mieczem świetlnym (jednym bądź dwoma na raz), umiejętność pilotażu na poziomie wojskowym, charyzma, zdolności taktyczne, znajomość języka wspólnego, huttyjskiego i bocce. Podstawowe zdolności mechaniczne i hakerskie.
8. Ekwipunek (ukryte przed resztą graczy):
Dwa miecze świetlne:
- Jego matki, z fioletowym kryształem.
- Zdobyty w trakcie szkolenia, z czerwonym kryształem.
Wspomniana maska, komunikator.
9. Widoczny ekwipunek: j.w.
Strój preferowany przez Keela, trzyma się w ramach narzucanych przed Sithów - czarny, rozpięty płaszcz, którego poły sięgają kolan, mające rozcięcia z tyłu i przodu. Postawiony kołnierz zakrywa kark mężczyzny przechodząc później w szeroki kaptur. Szerokie rękawy, kończą się na poziomie łokci lecz spod nich wypływają czarne, obcisłe rękawy pokrywające resztę ramion, razem z dłońmi. Nadgarstki oraz brzuch są przepasane bordową wstęgą a tors pokrywa czarna koszula ze stójką będąca jedną częścią z dziwnymi rękawami. Ciemne, bufiaste spodnie są wpuszczone w wysokie buty z metalowymi elementami.
Zwieńczeniem całego stroju Arosaita jest maska, która jednak rzadko gości na twarzy Sitha, ze względu na cóż - przykuwalność uwagi.

10. Majątek (ukryte przed resztą graczy): Brak (?)

11. Historia (ukryte przed resztą graczy):
Arosait Keel urodził się na zewnętrznych rubieżach jako syn Avannu Khirnah i Qotgra Keela. Byli farmerami, wiodącymi spokojne życie. A przynajmniej chcieli by w to uwierzył ich syn.
Niestety Arosait od małego zaczął wykazywać predyspozycje do władania Mocą, ku trwodze rodziców. Od urodzenia wmawiano mu, że to grzech, że nikt nie może się dowiedzieć o jego darze, straszono go scenariuszami śmierci ich i jego samego gdyby tajemnica miałaby się wydać.
Jednak Moc była zbyt silna w Arosaicie by można było ją zignorować, dlatego w wieku 11 lat prawda została przedstawiona młodemu bohaterowi.
Jego matka okazała się być byłym Sithem o imieniu Darth Sadona, która później została przekabacona na Jasną stronę Mocy - była mrocznym Jedi. Jego ojciec był inkwizytorem, który przed narodzeniem Arosaita zakochał się w Avannu, jeszcze przed drugim pogromem.
Ich historii można się domyślić - pełna dramatu i łez. Poznali się jeszcze kiedy byli dziećmi, lecz różne wypadki losowe rozdzieliły ich losy, by później spowrotem je złączyć podczas pierwszych pogromów. Avannu wyrzekła się Jasnej strony Mocy, by powrócić do (nieprześladowanych wtedy jeszcze) Sithów i żyć razem ze swoim ukochanym. Jednak gdy zaczęto polować również na przedstawicieli Ciemnej Strony Mocy, kochankowie musieli uciekać, tak też trafili na Zewnętrzne Rubieże.
Rodzice wystrzegali Arosaita przed swoją Mocą, tłumacząc mu zagrożenie jakie prezentowała dla niego. Jednak w młodym Kellu midichloriany aż promieniały, dlatego matka postanowiła szkolić syna. Uznała że ignorowanie takiego faktu powoduje większe zagrożenie, niż nauczenie Arosaita panowania nad swoim darem.
Czas mijał. Arosait zgłębiał tajniki zarówno Ciemnej jak i Jasnej strony Mocy za pośrednictwem swojej matki. W tym czasie zaczął się w nim budzić gniew. Gniew wobec Nowego Imperium, które naskoczyło na życie nie tylko jego rodziców ale na wszystkich posiadaczy Mocy, których młody Keel zaczął postrzegać niemal niczym istoty boskie. Zaczęło też się w nim rodzić zafascynowanie starym Imperium, którym rządził potężny Zakon Sithów. To wtedy też powstało w nim marzenie by odbudować tą chwałę.
Jednak po cichu, zaczęła też w nim kiełkować nienawiść do swojego ojca, który przyczynił się do upadku Sithów. W nieświadomości matki, Arosait zaczął przepadać na Ciemną stronę Mocy.
Apogeum jego konwersji wydarzyło się gdy ojciec Keela, odkrył sekret jego matki. W gniewie na żonę, która w tajemnicy, wbrew jego woli uczyła ich syna tajników Mocy wywiązała się między nimi walka.
Arosait kierowany nie tylko instynktem obrony własnej matki ale też rozwiniętą już nienawiścią do ojca-inkwizytora, zwrócił się przeciwko niemu i poddając się swym ciemnym emocjom, zabił go przy pomocy błyskawic.
Matka przerażona, zdała sobie sprawę co właśnie zaszło. Nie dość, że jej syn zamordował jej ukochanego to do tego ujawnił się jako wyznawca Ciemnej strony Mocy. Z żalem w sercu, zaatakowała pierworodnego.
Jednak nie mogła wygrać tego starcia. Nękana konfliktem wewnętrznym, wyczerpaniem walką z nieżyjącym już mężem poległa w starciu z przepełnionym furią Arosaitem. Przecież on to zrobił dla niej! On ją chronił przed człowiekiem, który nastawał na jej życie, prezentował inne wartości niż ona! Przez te wszystkie lata był jej posłuszny i oddany a ona - jego własna matka - teraz chciała go zabić?!
Avannu skończyła tak samo jak jej mąż. Zamordowana przez własnego syna.
Potem nastał okres w życiu Arosaita, który on sam nazywał ,,pustym". Gdy cały gniew przeminął, zdał sobie sprawę z własnych czynów. Poczuł rozpacz. Lecz z czasem poczuł też, że stał się znacznie potężniejszy. Zaczynał rozumieć naturę Ciemnej strony Mocy. O dziwo, nie przestraszyła ona młodego Keela. Wręcz przeciwnie, zafascynowała.
Ten okres był przepełniony kontemplacją. Mało spał, mało jadł. Głównie medytował. Pojmował emocje, które doprowadziły go do aktualnego punktu w czasie, rozmyślał nad Ciemną Stroną, poznawał ją.
Nie potrafi powiedzieć ile trwał ten okres. Dzień? A może rok? Niewiadomo. To co jest istotne to fakt, że odnalazł go Sith, który wyczuł w mocy co zrobił Arosait - w ten sposób go odnalazł.
Zabrał go z ojczystej planety i zaczął szkolić.

12. Plotki:
Aseksualny - nie postrzega stosunków płciowych jako źródła przyjemności acz zwykłego procesu rozrodczego. Dla niego poczucie potęgi jakie dostarcza mu władanie Mocą nie może się równać z jakimikolwiek uniesieniami łóżkowymi.
Czekam na wiadomość od MG, wiem że moja Karta nie nadaje się jeszcze do akceptacji jednak nie było możliwym przedyskutować niektóre kwestie, gdy większa część Karty nie byłaby stworzona.
*Nie wiem czy już jest Mistrzem Sithów. Najchętniej zacząłbym rozgrywkę od zakończenia szkolenia, jednak gdyby nie było takiej możliwości - daję imię gdybym musiał już być pełnoprawnym Sithem.
Anonim
 

Re: Arosait KeelNazwa postaci...

Postprzez Kelan Navarr » 27 Sty 2016, o 18:58

Nie ma siły, żeby to przeszło. Nawet jako zwykła KP musiałaby zostać potraktowana ulgowo, co dopiero w przypadku Sitha. Polecamy spróbować z postacią nie parającą się mocą.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2280
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13


Wróć do Karty odrzucone