Content

Karty odrzucone

Ash "Groovy" Williams

Ash "Groovy" Williams

Postprzez bybejita » 11 Sty 2016, o 01:34

Name: bybejita
Email Address: bybejita@gmail.com
IP: 176.115.250.243
Date: Sunday 10-Jan-16 23:34:52 GMT
Subject: Ash "Groovy" Williams

Has entered the following message into the contact form:
1. Nazwa postaci: Ash "Groovy" Williams

2. Rasa: Człowiek

3. Profesja: Elektryk/Rysownik

4. Data i miejsce urodzenia: 26ABY miejsce nieznane

5. Usposobienie (ukryte przed resztą graczy):

Ash należy do ludzi nadmiar opanowany, może to dlatego że jest totalnie obojętny wobec nieznajomych, jeśli to on ma na tym zyskać to chrzanić ich, sprawy się komplikują kiedy chodzi o osoby na których mu zależy, aczkolwiek aktualnie nie jest przywiązany emocjonalnie do żadnej osoby, jest jeszcze Rebelia, mężczyzna jest zagorzałym przeciwnikiem Imperium i pomoże każdemu kto jest za zniszczeniem aktualnych rządów, można powiedzieć że jednym z jego mott brzmi: "Wróg mojego wroga, moim sojusznikiem". Dzięki obojętnemu charakterowi nie raz wychodził cało z opresji, jednak jest uważany przez to za wielkiego dupka. Ash to typowy pies na baby, przeleciałby każdą kobietę nie ważne jakiej jest rasy, wystarczy że ma czym oddychać i na czym usiąść, dotąd traktuje je przedmiotowo i nie zapowiada się żeby jego zachowanie miało ulec zmianie. Mężczyzna jest raczej osobą która najpierw robi potem myśli, co nie oznacza że jest idiotą. W latach kiedy to miał jeszcze obie dłonie często wpadał w kłopoty przez swoją ciekawskości i wkładanie swojego dużego nosa w nie swoje sprawy, jak i poprzez swoje pochopne i zbyt szybkie decyzje, jednakże dzięki swojej aparycji jak i umiejętnościach nabytych wychodził z nich zazwyczaj bez szwanku.
Mimo swojego wieku i wielu lat przerwy walka to jego żywioł, kocha zapach i dźwięk świeżo rozłupanej czaszki przeciwnika, dzięki swojemu doświadczeniu widok najgorszych i najbardziej brutalnych scen walki nie robi na nim wrażenia, najohydniejszy zapach nie jest w stanie wywołać u niego mdłości, jego psychika jest nadzwyczaj mocna, wydaje się że nic nie jest w stanie go złamać. Ash jest osobą inteligentną, ale ma wielką wadę - jest leniem i zawsze szuka dróg na skróty, niekoniecznie korzystnych dla otaczających go osobników. Wojskowa przeszłość wyrobiła w nim pokorę i akceptację że zawsze ktoś jest nad nim, komu będzie musiał się podporządkować, nie ma z tym problemu ale nie oznacza to że zawsze się zgadza z przełożonymi, koniec z końców zawsze wykonuje powierzone mu zadania.
Mężczyzna ma bardzo mocną głowę jeżeli chodzi o alkohol i sporadycznie lubi popalić. Jest osobą zdyscyplinowaną, pare razy w tygodniu ćwiczy na siłowni, nie pozwoli to mu przebiec maratonu, ale wystarczy by unieść jedną ręką przeciętnie umięśnionego członka imperium, stawia raczej na trening siłowy niż kardio.

6. Wygląd:

Ash z pośród innych wyróżnia się bardzo wysokim wzrostem, albowiem brakuje mu tylko sześciu centymetrów do iście koszykarskiego wzrostu - dwóch metrów. Od razu można zauważyć prostokątną facjatę i czarne jak smoła oczy, jego twarz wraz z krzaczastymi brwiami i szerokim uśmiechem zazwyczaj budzi pozytywne emocje. Jedyne co można zarzucić w wyglądzie Ashowi to troszkę za duży nos i jeszcze bardziej większe uszy, ale przecież tylko te części ciała nieustannie rosną przez całe życie, śnieżnobiałe zęby ukazują, że jak najbardziej dba o swój wygląd. Fryzura zazwyczaj zaczesana do tyłu podkreślająca zakola, czasem jednak podczas walki grzywka zdaje się rządzić swoimi
prawami i ewidentnie chce wrócić do lat swojej świetności kiedy to Ash był przed trzydziestką. Mężczyzna nie ma jakichś dużych znaków szczególnych – zmarszczki na czole i pod oczami czy blizna na brodzie. Brak zarostu mocno podkreśla bardzo męski, iście wojskowy wyraz twarzy.
Patrząc na postawę mężczyzny można wywnioskować że jego przeszłość jest pełna wojskowego trybu życia, wyjątkowo dobrze zbudowany i umięśniony, jak na kogoś kto ma za sobą połowę swojego życia, potrafi to i owo, nadzwyczaj gibki i zwinny, ale nie oszukujmy się nie ma już dwudziestu lat i nie jest szybki niczym Usain Bolt. Wyprostowana sylwetka, zachowująca czujność jakby za każdym rogiem miało czaić się zło, które chce śmierci Asha. Najbardziej oryginalną rzeczą w jego wyglądzie jest, a raczej brak, prawej ręki. Nie jest to problem bo mężczyzna jest mańkutem w dodatku mechaniczna ręka jest w pełni funkcjonalna, oczywiście nie może równać się z dokładnością tej prawdziwej, ale ta sztuczna pełni raczej funkcję bojową i nie tylko, jest jego "Asem w rękawie", dosłownie w rękawie.
Zazwyczaj na sobie ma to samo co dzień przed, brązowe spodnie dżinsowe w które najczęściej włożona jest koszula koloru ciemno-niebieskiego z niezapiętymi u samej góry dwoma guzikami, przepasany pasem w poprzek który ma za zadanie trzymać jego odschoolowego Remingtona, którego czule zwykł nazywać "Boomstick", w rzeczywistości jest to wyglądający jak dubeltówka blaster, jedyne co łączy te dwie bronie to fakt że strzelają jednocześnie dwoma pociskami.


7. Umiejętności (ukryte przed resztą graczy):

·Jest bardzo dobrze wyszkolony w walce wręcz.
·Ash jest człowiekiem z krwi i kości więc porozumiewa się w basicu, potrafi także w stopniu podstawowym porozumieć się w języku Huttów.
·Dzięki regularnej siłowni i wojskową przeszłością jego ciało jest perfekcyjnie zbalansowane pomiędzy zwinnością i siłą.
·Potrafi bardzo dobrze strzelać z blasterów które zdoła utrzymać w jednej ręce.
·Wie bardzo dużo o statkach kosmicznych, potrafi pilotować ale jego miejsce jest bardziej w miejscu gdzie znajduje się działo.
·Jest z zawodu elektrykiem, więc wszystko co ma kable i płynie przez to prąd nie jest dla niego przeszkodą, dzięki podstawowym narzędziom jest w stanie obejść wszystko.
·Nie bez powodu jest rysownikiem, potrafi bardzo dobrze kłamać i wymyślać niestworzone rzeczy, przy czym ma gadane.
·Jego psychika jest dość twarda, wydaje się że nic nie jest w stanie go złamać.

8. Ekwipunek (ukryte przed resztą graczy):

·Brązowe dżinsy, niebieska koszula.
·Blaster E-11 wyglądający jak oldschoolowa dubeltówka Remingtona, zwana przez Asha "Boomstick".
·Odczepiana i zmodyfikowana sztuczna dłoń posiadająca kilka przydatnych rzeczy, jedną z nich jest pole przeciwblasterowe.
·Komunikator wojskowy wbudowany w sztucznej ręce.
·Tłumacz wbudowany w sztucznej ręce.
·Sprzęt deszyfrujący wbudowany w sztucznej ręce.
·Kilka podstawowych rzeczy wbudowanych w sztucznej ręce jak: latarka, wytrych, laser.
·Kilka igiełek śmierci
·30.000 Kredytów

9. Widoczny ekwipunek:

·Brązowe dżinsy, niebieska koszula.
·Oldschoolowa dubeltówka Remingtona.
·Odczepiana i zmodyfikowana sztuczna dłoń.

10. Majątek (ukryte przed resztą graczy):

·Willa na Nar Shaddaa
·Majątek wyceniony na około 5.000.000 Kredytów.
·Pojazd latający DC0052 marki Daystar Craft

11. Historia (ukryte przed resztą graczy):

Okres narodzin Asha był okresem bardzo złym jeśli chodzi o dzieci, można powiedzieć że przez wojnę były one kulą u nogi, jednakże jego rodzice – Oeia i San postanowili że zdecydują się na jedno. Na rok przed atakiem Imperium pod wodzą Alistaira urodził się mały Ash, dziecko było w stu procentach zdrowe, był to moment kiedy rodzina Williamsów nie przejmowała się niebezpieczeństwami które mogły zagrozić ich rodzinie, wtedy jedynym tematem do zmartwień było to czy chłopiec zrobił "zdrową kupkę", ale nie na długo. San – ojciec Asha był z zawodu pilotem, jednym z najlepszych, nie było dla niego misji nie do wykonania. Całym sercem był za Republiką, był w stanie oddać życie za nią. Matka zaś była przez pierwsze dwadzieścia lat niewolnikiem u najbardziej znanego Hutta – Yarlo, została wykupiona przez przyjaciela Sana – jednego z rycerzy Jedi z którym to zwykło mu podróżować, zwał się on Raimi – Sam Raimi. Jeśli chodzi o sam moment narodzin Asha to nikt dokładnie nie wie gdzie urodził się chłopiec, ponieważ Oeia i San byli w trakcie ucieczki, miejsce zamieszkania rodziców Asha zostało zaatakowane przez Imperium, wszyscy ludzie powiązani z republiką zostali zmuszeni do kapitulacji i przeczekania nadchodzących lat w cieniu. Pierwszym pomysłem Sana była planeta Korellia, wiedział że ludzie tam nie będą wybierać pomiędzy Republiką a Imperium i pozostaną neutralni, w dodatku mieszkał tam projektant statku którym właśnie lecieli i dobry przyjaciel ojca Asha, mieli nadzieje że pomoże im w schronieniu i przeżyciu przynajmniej kilku tygodni. Kiedy już się znaleźli w mieście gdzie żył Noe, bo tak miał na imię wspomniany mężczyzna, postanowili najpierw udać się do szpitala gdyż nie wiedzieli czy wszystko jest w porządku z ich dzieckiem, przecież urodziło się na statku. Po dokładnym przebadaniu niemowlaka zostali poinformowani że to chłopiec i jak najbardziej wszystko jest z nim dobrze.
Na Korellii rodzina miała dobrze, San był mechanikiem w firmie Noe, matka zaś nie pracowała, nikt nieproszony nie wiedział kim w przeszłości był ojciec Asha, a on sam miał spokojnie i normalnie dzieciństwo, normalna szkoła, normalni znajomi, oczywiście jak ojciec nigdy nie zwątpił w Republikę, miał nadzieję że kiedyś będzie mógł pomóc jej odzyskać swoją świetności. Jak się okazało Ash miał szczęście bo do jego osiemnastych urodzin trwał pokój w galaktyce. Wtedy to postanowił że pójdzie w ślady ojca, po skończeniu szkoły i wyuczeniu się zawodu poinformował ojca że chce wstąpić do Rebeli, ojciec nie mając nic przeciwko zagadał tu i tam, w mgnieniu oka jego syn był już uważany za jednego z Rebeliantów.
W wieku 30 lat Ash wraz z rycerzem Jedi którego zwano Vegeta wyruszył na mało znaną planetę w celu pozyskania informacji o jednej z głównych siedzib Imperium, plany zawierały dokładne rozłożenie budynku, wszystkie kody jak i dokładne informacje o stacjonujących tam wojskach. Mieli tam spotkać się z Zabrakiem, nazywał się Daul. Już od początku coś szło nie tak, przy lądowaniu na planecie nie mogli się z nim skontaktować, ale pomyśleli że to tylko zakłócenia. Mieli spotkać się w jego statku, tak więc udali się we wskazane miejsce i weszli do owego pojazdu. Na wejściu zostali zaprowadzeni przez droida do pomieszczenia w którym czekał na nich ciepły posiłek, wtedy nie zdawali sobię z tego sprawy, ale statek był kompletnie pusty, niestety nie zauważyli w tym niczego dziwnego. Po odczekaniu około godziny do pomieszczenia wszedł owy Daul z miną nadmiar dziwną, jakby czegoś się bał, Vegeta wyczuł w nim nie pokój i od razu wiedział, że albo jest to pułapka, albo Daul nie ma dla nich informacji, niestety okazało się że chodziło o to pierwsze. Jedi bez słowa kazał wyjąć Ashowi broń, a sam wyciągnął swój miecz świetlny czekając na najgorsze. W tym momencie otworzyły się drzwi z tyłu, w których stało tuzin chłopa, każdy z nich chciał głowy Vegety, byli albowiem oni łowcami nagród wynajętymi przez Imperium. Zaczęła się walka, nie była to pierwsza taka jatka Asha, wiedział doskonale co ma robić. Niestety musieli walczyć z nimi wszystkimi, gdyż drzwi zostały zamknięte gdy tylko tłum wszedł do pomieszczenia. Padł pierwszy strzał padł jeden z najemników, w ten ruszył Vegeta pokonując trzech na raz, niestety jakimś cudem jeden z agresorów zdołał go trafić, bezwładne ciało Jedi padło na ziemię, wzrok wszystkich padł w tym momencie na Asha, został sam. Mężczyzna ruszył ku ciele Vegety i działając w amoku zabił każdego z nich, po wszystkim jego twarz pokryta była krwią przeciwników, jednak będąc pod wpływem adrenaliny nie zdawał sobię sprawy że jeden z najemników miał miecz świetlny martwego Jedi i odciął mu dłoń, zupełnie tego nie zauważył. Musiał jak najszybciej się ukryć. Ruszył na swój statek, powiadamiając centralę że była to zasadzka i obrał kurs na najbliższą mu planetę - Nar Shaddaa. Dzięki swojej matce i wujkowi Samowi mógł powiedzieć że znał Yarlo – najbardziej znanego Hutta w galaktyce, przez to że kiedyś Raimi wykupił jego matkę, mniejsze jednostki nie kwestionowały jego znajomości z Huttem przez co na początku nie miał problemów na planecie. Dzięki swojej inteligencji i umiejętnościach elektronicznych zdołał zbudować dla siebie protezę dłoni która była dla niego idealna.
Od tamtego momentu mężczyzna na planecie zajął się tworzeniem komiksu pt. "Żywe Trupy" w którym ludzie z innej odległej im galaktyki zmagają się powstałymi z grobów żywymi trupami. Komiks trafił na pierwsze miejsca bestsellerów i w kilka lat Ash zarobił dzięki niemu miliony, przy czym stał się wpływowym człowiekiem w odległej rubieży i nie tylko. Po dzień dzisiejszy konsekwentnie pomaga Rebeliantom, finansowo czy to w bitwach, jednakże od momentu kiedy osiadł na Nar Shaddaa używa pseudonimu Groovy.

12. Plotki:

·Chodzą plotki że kiedyś zmiażdżył pewnemu Zabrakowi twarz jego sztuczną ręką.
·Podobno zna bardzo dobrze Yarlo Hutta.
·Chwalił się że kiedyś uprawiał seks z samą Lorą Lanith
·Każda kobieta chce się przekonać czy plotka o wbudowanym wibratorze w sztucznej ręce jest prawdziwa.
bybejita
New One
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 Gru 2015, o 00:32
Miejscowość: Tarnów

Wróć do Karty odrzucone