Content

Karty odrzucone

Rick Jadugar

Rick Jadugar

Postprzez Anonim » 6 Sty 2016, o 00:22

Name: Jadugar
Email Address: pipinpipin@interia.pl
IP: 83.27.205.180
Date: Tuesday 05-Jan-16 22:22:06 GMT
Subject: Rick Jadugar

Has entered the following message into the contact form:
1. Nazwa postaci:
Rick Jadugar
2. Rasa:
Zabrak
3. Profesja:
Pilot we flocie Rebelii
4. Data i miejsce urodzenia:
40 ABY Irdonia
5. Usposobienie (ukryte przed resztą graczy):
Rick jest z pozoru spokojną osobą. Na wszelkie zaczepki reaguje bez wielkich emocji, stara się uspokoić nerwowych i powstrzymać przed zrobieniem głupoty. Schody zaczynają się gdy granica jego cierpliwości zostanie przekroczona. W jednej chwili ze spokojnego Zabraka zmienia się we wściekłego i żądnego krwi. Jest ponadto oddany przyjaciołom i odważny. Dobry materiał na kompana. Czasami za dużo myśli o "sprawie" niż o sobie samym, powodując, że często wpada w kłopoty podejmując się zadań niebezpiecznych.
6. Wygląd:
Jasnobrązowa skóra, żółte oczy, kręcone włosy sięgające do ramion i rogi - wysokie na ok 5 centymetrów. Średniego wzrostu, raczej nie wyróżnia się wśród innych przedstawicieli swojej rasy. Jest silny ale nie widać tego po nim. Ani chuderlawy, ani krępy. Zwyczajna sylwetka.
7. Umiejętności (ukryte przed resztą graczy):
-Dobry strzelec- specjalizuje się w blasterach, gorzej idzie mu z bronią długą, ale całkiem nieźle strzela z krótkiej
-Wprawiony pilot- szczególnie dobry w plotowaniu myśliwców, ma świetny refleks
-Zna Basic i bezproblemowo się nim posługuje
-Dobry mechanik - jak na porządnego pilota przystało potrafi naprawić swoją maszynę i wie co w Niej siedzi
8. Ekwipunek (ukryte przed resztą graczy):
Sztylet, który Zabrak ma zawsze przy sobie - na wszelki wypadek. Potrafi go szybkim ruchem dobyć i załatwić niczego nie spodziewającego się napastnika.
9. Widoczny ekwipunek:
Karabin blasterowy BlasTech E-11, pistolet blasterowy Dl-22, lekki pancerz bojowy i trochę granatów odłamkowych.
10. Majątek (ukryte przed resztą graczy):
Mieszkanie na Irdonii, pięć tysięcy kredytów i Gizka imieniem Dixon
11. Historia (ukryte przed resztą graczy):
Rick Jadugar urodził się jak (prawie) każdy zabrak na Irdonii w roku 40ABY. Od dzieciaka interesował się lataniem. Gdy osiągnął wiek dojrzały zatrudnił się jako pomocnik miejscowego mechanika w warsztacie reperując różne myśliwce, ścigacze i frachtowce - nauczył się wtedy dużo z fachu mechanika. Czas mijał mu powoli, ale przyjemnie. Rick bardzo polubił swojego przełożonego, często rozmawiał z nim na tematy polityczne. Jadugar odkrył wtedy zamiłowanie starego mechanika do Rebelii. Po kilkunastu latach okazało się, że pracodawca Ricka współpracował z rebelią, co nie było dla młodego Zabraka zaskoczeniem. Niestety - ktoś niesprzyjający Rebelii to odkrył i warsztat został zaatakowany a mechanik zabity. Jadugar nie mógł pomóc. Nie było go wtedy na miejscu zdarzenia. Gdy wrócił i zobaczył zmasakrowane ciało swojego wieloletniego szefa, z którym zżył się i którego bardzo polubił, postanowił zemścić się i pomścić starego mechanika. Miał odłożone trochę kredytów. Mieszkania na Irdonii nie sprzedał, za to zabrał ze sobą wszystkie oszczędności. Kupił za nie broń, i bilet na Tatooine, gdzie wynajął jakiegoś szmuglera, aby ten zawiózł go do Bazy Rebeliantów. Po drodze mieli kilka przygód, podczas których Rick wprawił się w strzelaniu - szczególnie umiłował sobie broń krótką. Podróż nie należała do krótkich i łatwych - ów szmugler transportujący Jadugara miał wielu wrogów. Natknęli się na jednego z nich i zostali zmuszeni do ucieczki mocno zbaczając z kursu. Musieli lądować by ukryć się na jakiejś planecie, gdzie przeczekali pewien czas. Zabrak ćwiczył strzelanie. Robił to w każdej wolnej chwili, chciał stać się jak najlepszym strzelcem, bo wiedział, że gdyby był nim wcześniej, i znajdował się w pobliżu warsztatu na Irdonii, mógłby być w stanie uratować przyjaciela. Po kilkunastu dniach ukrywania się, szmugler stwierdził, że jest już bezpiecznie i zabrał Jadugara tym razem już prosto do Bazy. Gdy opuścili planetę na której się ukrywali, okazało się, że na ich statek dostała się Gizka. Kapitan chciał się jej pozbyć, ale Rick przygarnął ją, nazwał Dixon i zabrał ze sobą, gdy jego drogi ze szmuglerem się rozeszły. Po dotarciu do bazy Rebeliantów Zabraka czekał szereg testów i prób - zarówno wytrzymałości, sprawności jak i charakteru. Po pomyślnym ich ukończeniu Jadugar został włączony w szeregi Rebelii na stanowisku pilota X-Winga. Teraz służy Rebelii pragnąc pomścić zamordowanego mechanika. Jego historia dopiero się rozpoczęła...
12. Plotki:
Podobno interesował się historią starej republiki, ale ktoś mu kiedyś wytłumaczył, że to nie jest bezpieczne i zmienił swoje zainteresowania.
Anonim
 

Wróć do Karty odrzucone