Content

Karty odrzucone

Nazwa postaci...

Nazwa postaci...

Postprzez Astrien » 3 Sty 2016, o 16:53

Name: Astrien
Email Address: callnoste@gmail.com
IP: 176.107.33.213
Date: Sunday 03-Jan-16 14:53:31 GMT
Subject: Nazwa postaci...

Has entered the following message into the contact form:
1. Nazwa postaci:
- Astrien

2. Rasa:
- Barabel.

3. Profesja:
- Przemytnik, tropiciel, łowca nagród.

4. Data i miejsce urodzenia:
-

5. Usposobienie (ukryte przed resztą graczy):
- Barberianin starający się związać koniec z końcem. Podejmujący się wielu bardziej, bądź mniej chwalebnych zadań. Inteligentny, stara się zawsze trzeźwo myśleć, dzięki czemu jak do tej pory wychodził z większych, czy mniejszych tarapatów. Nie posiada uprzedzeń względem innych ras, czy też poglądów politycznych.
- Samiec jest niezwykle ostrożny względem obcych, zaś i tym których zna nie prędko zaufa.

6. Wygląd:
- Mierzący niespełna dwa metry samiec jest ewidentnym przykładem swojej rasy, choć z drobnymi wyjątkami. Wytrenowany w polowaniach i tropieniu zwierza Astrien jest dobrze zbudowany, chociaż znaleźć na ciele można więcej rzeźby jak masy. Ciemny kolor skóry, wraz z rasowym wzrokiem Barbelian sprawia, że jest on potwornie trudny do wykrycia w ciemności.
Czarne oczy wspomagają jego nocne wypady, zaś kilkucentymetrowe kły, oraz piłowane szpony sprawiają, że zbliżenie się do niego może okazać się głupim pomysłem.

7. Umiejętności (ukryte przed resztą graczy):
- Tropienie, śledzenie.
- Strzelanie.
- Walka bronią kontaktową. (ostrza,miecze)
- Widzenie w ciemności. (um. rasowa)
- Pancerz z łusek. (um. rasowa.)
- Oburęczność.
- Pilotaż.

8. Ekwipunek (ukryte przed resztą graczy):
- Nóż/sztylet o głowni na trzydzieści cm i ząbkowanym ostrzu na górnej części. Pochwa z sztyletem przymocowana poziomo z tyłu do pasa pod prawą rękę.
- Strzelba laserowa przystosowana do strzelania na duże odległości. (broń używana przy zleceniach, nie noszona przy sobie na co dzień.)
- Kredyty w niewielkiej ilości na uzupełnianie zakupów, czy opłaty.

9. Widoczny ekwipunek:
- Lekki pancerz nie ograniczający mobilności.
- Pistolety laserowe w kaburach na obu udach. [434 Death hammer blaster pistol.]
- Niewielki plecak.

10. Majątek (ukryte przed resztą graczy):
- Brak wielkiego majątku pozwalającego postaci na dostojne życie.

11. Historia (ukryte przed resztą graczy):
- Astrien jest Barabelianinem z krwi i kości. Urodzony trzydzieści lat wstecz wychował się na swej rodzimej planecie, gdzie z pomocą rodziców dorastał i uczył się. W czasie dojrzewania rosło jego zainteresowanie podróżami między galaktycznymi, chęć zarabiania kredytów i dobrej zabawy. Jak każdy dzieciak pragnął zostać rycerzem Jedi i walczyć ze złem wszechświata. Życie jednak było inne.
- Pozostawił swój rodzinny dom w celu zarobienia pieniędzy i zwiedzenia galaktyki. Opuścił swoją planetę na jednym ze statków handlowych jako część jego nowej załogi. Przez kilka lat Astrien podróżował i zarabiał uczciwie z myślą o nowym domu a wszystko szło ku lepszemu do pewnego czasu. Statek który przyjął bardzo intratne -a zarazem ryzykowne- zlecenie został zaatakowany i zdobyty przez piratów. Część załogi zginęła w trakcie obrony, zaś kapitan w końcu poddał okręt. Piraci nie zabili reszty załogi. Zarekwirowali okręt, zaś ludność postanowili sprzedać jako niewolników.
- Astrien wylądował na Nar Shaddar, gdzie został sprzedany handlarzowi niewolników wystawiającemu zawodników na miejscowej arenie.
Nowy właściciel nie był jednak zwolennikiem bezmyślnego mordu swoich wojowników. Trenował ich, karmił i gdy uznał że nadają się, wystawiał do walk. Astrien mimo swym rasowym predyspozycjom długo zmagał się z treningiem nim stanął na arenie. Trenował równie mocno co jego obecna kompania, lecz starał się robić wszystko by go nie wybrano. Z czasem, wszelkie wybiegi przestały działać i młody Barabelianin został zmuszony do walk na arenie. Walk które zwyciężał dzięki temu co się nauczył, oraz szczęściu. Nie raz i nie dwa, głównie dzięki szczęściu. Ast -jak wołali go towarzysze- radził sobie dobrze walcząc w zwarciu, jak i z pistoletami blasterowymi.
- Pewnego dnia podczas codziennych ćwiczeń zabrano go z pola treningowego i odprowadzono do właściciela. Okazało się, że klan bankierów poszukuje nowych pomocników dla ich windykatorów. Tak rozpoczyna się obecny rozdział przygód Astriena. Co będzie dalej? czas pokaże.PS.
Jest to moje pierwsze KP tutaj, dlatego proszę o wszelkie sugestie i pomoc jeżeli czegoś tu brakuje.
Astrien
New One
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 Gru 2015, o 19:30

Wróć do Karty odrzucone