Content

Karty odrzucone

Qurtaz WarikNazwa postaci...

Qurtaz WarikNazwa postaci...

Postprzez Qurtaz Warik » 29 Gru 2015, o 18:40

Name: Qurtaz Warik
Email Address: polokolilol@o2.pl
IP: 83.27.133.45
Date: Tuesday 29-Dec-15 16:40:12 GMT
Subject: Qurtaz WarikNazwa postaci...

Has entered the following message into the contact form:
1. Nazwa postaci:
Qurtaz Warik
2. Rasa:
Człowiek
3. Profesja:
Łowca niewolników/najemnik
4. Data i miejsce urodzenia:
40 ABY, mała farma na słabo zamieszanym obszarze Tatooine
5. Usposobienie (ukryte przed resztą graczy):
Jako dziecko był przyjaźnie nastawiony do wszystkich których poznał.Jako nastolatek był spojonym i cierpliwym chłopakiem unikał konfliktów.Jako dorosły mężczyzna jest osobą cierpliwą. Woli nie wziąć zadania niż później się z niego wycofywać. Nigdy nie bierze roboty w ciemno.
Stara się nie zawadzać innym ale jeśli ktoś mu nadepnie na odciski to gorzko tego pożałuje.
6. Wygląd:

Jest w miarę wysokim chłopakiem, mierzy 180 centymetry wzrostu, o prostych jasnych blond włosach. Jego oczy są koloru błękitnego. Choć stara się ćwiczyć to jego postura raczej nie odbiega od postury przeciętnego mężczyzny w jego wieku. W normalnym życiu nosi białą koszulę z krótkim rękawem a pod nią niebieski t-shirt z długim.Oraz zwykłe proste niebieskie spodnie. Podczas zadani nosił
7. Umiejętności (ukryte przed resztą graczy):
 • Gotowanie
 • Walka mieczem świetlnym
 • Jest przeciętnym strzelcem
 • Podstawy korzystania z mocy
 • Płynie posługuje się Basic i Binarny
8. Ekwipunek (ukryte przed resztą graczy):
 • ok. 2 tys. kredytów w gotówce
 • miecz świetlny(niebieskie ostrze)
9. Widoczny ekwipunek:
 • blaster DL-44
 • Lekki pancerz bojowy (kompozytowy, minimalistyczny, nie krępujący nadto ruchów)
 • skórzana torba przez ramię

10. Majątek (ukryte przed resztą graczy):
 • mała farma na Tatooine
 • 2 droidy astromechaniczne typ R-4
11. Historia (ukryte przed resztą graczy):
40 ABY

Z Coruscant na Tatooine wraca drugoplanowa aktorka Alerica Nexit.Poznaje tam farmera Noxa Warika. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia.Dwa miesiące później biorą ślub. Po pół roku rodzi się ich syn Qurtaz.
46 ABY

pierwszych 6 lat mija spokojnie. chłopiec dorasta samotnie tylko z ojcem matką i dwoma droidami. Inne dzieci spotyka tylko jak pojedzie z ojcem do miasta sprzedać plony. Chłopak jest światkiem jak ojciec poraz pierwszy uderza jego matke
50 ABY

Chłopak będąc bez silny w stosunku do swojego ojca i nie mogąc ochraniać matki wychodzi z domu bierze ścigacza i kierowany narastając w nim gniewem jadzie w pobliskie góry. Tam w pada w kłopoty i zostaje ranny z opresji ratuje go starsza kobieta. Która mówi mu że jest uzdrowicielka. Qurtaz odwiedza ją za każdym razem jak czuje się bez silny
52 ABY

Ojciec pierwszy raz bije Qurtraza chłopak z pobita twarzą ucieka do uzdrowicielki. Ulecza ona twarz chłopca.Podczas rozmowy pada pierwsza wzmianka o mocy. Chłopak zaczyna być ciekawy i zadawać pytania. Jednak uzdrowicielka stara się na nie odpowiadać.
53 ABY

Po sześciu miesiącach przekonywania kobieta zgada się chłopca nauczać pod pewnymi warunkami:
  1. Nigdy nie użyje mocy publicznie
  2.Jego trening pozostanie tajemnicą
  3. Nie będzie walczył z Nowym Ładem
Chłopak trenuje tylko wtedy kiedy niema nic do roboty na farmie
56 ABY

Pewnego dnia uzdrowicielka znika pozostanie po niej tylko namiot.Qurtaz przedukując namiot znalazł miecz świetlny i nic więcej. Jest podłamany zabiera ze sobą miecz i wraca do domu.Potem jeszcze kilka razy wracał do namiotu i próbował szukać swojej mistrzyni jednak nie znalazł żadnego śladu.
62 ABY

Qurtaz znajduje trupa pobitej matki. Opłakuje ją i powoli i znajduje pamietniki matki.Ukrywa dzielnik w swoim pokoju ponieważ ojciec wyrzuca wszystko co do niej należało skrupulatnie zaczyna planować zemstę na ojcu.Zbiera wszystkie potrzebne do tego rzeczy.
63 ABY

Wykorzystując miecz świetlny swojej mistrzyni zabija ojca wbijając mu ostrze w serce. Potem pakuje jego ciał na skuter i jedzie w góry. Znajduje odpowiedni wąwóz i rzuca ciało ojca a razem z nim skuter.Potem na pieszo zaczyna wracać do domu. PO kilku dniach marszu trafia na swoich najbliższych sąsiadowi. Którzy udzielają mu pomocy i podwożą do domu.Wszyscy mysią, że Qurtaz i Nox padli ofiarą łowców niewolników, nikt nie domyśla się prawdy.Chłopka sam prowadzi dalej farmę.
65 ABY

Młodzik po raz pierwszy otwiera dziennik swojej matki. Zajduje tam jej zapisy z życia na Coruscant. W tym zapiski o tym że przed opuszczeniem miała romans z jakiś sławnym aktorem, jednak nie może znaleźć informacji o tym kto to był.Z powodu słabych zbiorów chłopak ma mało kredytów na potrzebne do farmy rzeczy. szuka jakieś pracy w mięsie tam trafi do pracy jako kucharz w jednym z barów.
66 ABY

Młodzieniec kupuje sobie pierwszy blaster i zaczyna trenować strzelanie.
68 ABY

Qurtaz słysz że jedna z band łowców niewolników szuka nowego członka.Udaje się do baru w którym można najczęściej ich spotkać. Tam wdaje się z jedyny z klientów kantyny w bójkę która kończy się śmiercią napastnika co przykuwa uwagę szefa łowców. Mężczyzna zaczyna swoją krajer jako łowca niewolników.
70 ABY

Po kilku udanych akcjach opuszce swojskich kompanów i zostaje wolnym strzelcem.
12. Plotki:
 • Podobno zabił swojego ojczyma po tym jak ten zakatował na śmieć jego matkę
 • Podobno jest nie ślubnym synem Kamuro Rushiego
 • Nie potrafi walczyć na pieść jest tylko dobry walce z dystansu
Qurtaz Warik
 

Wróć do Karty odrzucone