Content

Karty odrzucone

Kant Dorral

Kant Dorral

Postprzez Kant Dorral » 27 Gru 2015, o 18:46

Name: Kant Dorral
Email Address: igorpacek@wp.pl
IP: 85.237.177.231
Date: Sunday 27-Dec-15 16:46:51 GMT
Subject: Kant Dorral

Has entered the following message into the contact form:
1. Nazwa postaci: Kant Dorral

2. Rasa: Zabrak

3. Profesja: Dowódca statku Rabarbar, starego krążownika lekkiego klasy Indicator, który stanowi trzon sił obrony małego więzienia dryfującego w wewnętrznej rubieży

4. Data i miejsce urodzenia: Iridonia 30 ABY

5. Usposobienie (ukryte przed resztą graczy): Kant jest pedantycznym znerwicowanym Zabrakiem w średnim wieku. Cechuje go niecierpliwość oraz okrucieństwo. Ma zwyczaj ciągłego pastowania swoich wysokich butów. Niczego nienawidzi tak jak Imperium, dlatego fakt, że musi podlegać imperialnemu systemowi sprawiedliwości oraz że jest jego częścią bardzo mu przeszkadza. Szanuje swoją załogę ale każdy przejaw niesubordynacji surowo karze. Prywatnie jest nieco zarozumiały i brak mu poczucia humoru.

6. Wygląd:Jak każdy Zabrak, Kant posiada na czole 4 wyrostki podobne do rogów. Jego skóra jest pomarańczowa. Pod prawym okiem posiada bliznę, którą otrzymał podczas buntu załogi. Jest dość wysoki i postawny. Zwykle ubrany jest w granatowy płaszcz i wysokie buty oficerskie.

7. Umiejętności (ukryte przed resztą graczy):
Umiejętność dowodzenia załogą statku.
Umiejętność kłamania "jak z nut"
Umiejętność przemawiania
Umiejętność pilotażu małych jednostek latających
Umiejętność perswazji
Umiejętności naprawiania elementów elektronicznych


8. Ekwipunek (ukryte przed resztą graczy):
Pistolet blasterowy
4000 kredytów w różnej postaci
Złoty pierścień
Książka rozkazów i szyfrów (datapad)
Mały paralizator


9. Widoczny ekwipunek:
Granatowy długi płaszcz straży więziennej
Wysokie oficerskie buty
Okular skanujący formy życia założony na lewe oko

10. Majątek (ukryte przed resztą graczy):
Mały dom na Iridonii
Stary ścigacz (przy domku)

11. Historia (ukryte przed resztą graczy): Jak trudne potrafi być życie na Irdonii przekonał się nie jeden młody Zabrak. Kant miał nieprzyjemność przekonać się, o ile trudniejsze jest, gdy nie masz rodziców i żyjesz na ulicy. Od najmłodszych lat musiał nauczyć się radzić sobie samodzielnie. Nie było to łatwe, szczególnie, gdy gang to którego należał został rozbity, a większość jego członków surowo ukarano. Życie młodego Zabraka prawdopodobnie skończyłoby się prędzej czy później w jakimś zaułku, gdyby nie serdeczność okazana mu przez pewnego wysokiej rangi oficera Imperium, który przybył z misją porządkową na Irdonię. Nie wiadomo czemu, Rauth Plain, przyjął Kanta pod swój dach, co ukrywał skrupulatnie przed swoimi towarzyszami broni. Po kilku latach, Rauth był przez Kanta traktowany z czcią. Uczył młodego Zabraka pisać, liczyć, i myśleć logicznie. Wieczorami kiedy oficer akurat przebywał w domu, wychodzili i latali małym zbudowanym przez nich myśliwcem. Kiedy Kant osiągnął dojrzałość, oficer imperialnej armii korzystając ze znajomości i niemałej ilości kredytów, załatwił mu miejsce w szkole dowodzenia. Był to przypadek niezwykle rzadki. Po skończeniu nauki, Kant został wysłany do pełnienia funkcji drugiego oficera na "Rabarbarze". (Okręt stanowiący trzon ochrony więzienia w wewnętrznej rubieży) Tam też dotarła do niego informacja o śmierci jego protektora. Został skazany na śmierć przez imperialny system sprawiedliwości po jego domniemanej zdradzie na rzecz ruchu oporu. Jedyną rzeczą, która pozostała Kantowi po "ojcu", były pozostawione w domu na Irdoni wysokie oficerskie buty. Gniew skierowany w stronę imperium wypełnił serce Kanta. Tego samego dnia, zabił kapitana swojego okrętu. Śledztwo stwierdziło wypadek. Kant niespodziewanie został mianowany jego następcą.

Lata mijały w strachu, że ktoś dowie się o zabójstwie byłego dowódcy. O sprawie jednak zapomniano. Od tego czasu Kant wypełniał swoje obowiązki w sercu wciąż nosząc nienawiść do imperium. Nikt prawdopodobnie nie usłyszałby o Zabraku - kapitanie, gdyby nie jego słynny wyczyn, o którym głośno było w całych rubieżach.

Według późniejszego raportu:
Około godziny 13 czasu lokalnego 17 więźniów uwolniło się z cel orbitującego więzienia zabijając przy tym sześciu strażników.
Uzbrojeni zbiegowie, wzięli naczelnika placówki za zakładnika. Cała flota obronna postawiona w stan gotowości.
4 godziny później jednostki szybkiego reagowania szturmują biuro naczelnika. Znajdują jego ciało i zabijają czterech uciekinierów. Reszta opuściła pomieszczenie przez szyby wentylacyjne.
Strzelanina w hangarze. 15 myśliwców klasy TIE zostaje uprowadzonych.
Okręt "Rabarbar" przechwytuje 14 z nich. Niemożliwe zostało dokonane. Nieprawdopodobnie szybkie reakcje oraz decyzje podejmowane przez kapitana Kanta Dorrala umożliwiło powstrzymanie brawurowej ucieczki.
Brakujący uciekinier został prawdopodobnie strącony przez działka małej fregaty która odpowiedziała na kody alarmowe imperium.
Kapitan Kant został odznaczony medalem, którego nie przyjął bez wyjaśnienia.
Koniec raportu.

Po tych wydarzeniach Kant postanowił nawiązać kontakt z ruchem oporu, by odebrać swoja zemstę za Rautha Plaina.


12. Plotki:

KARTA STATKU (opcjonalna):

Rabarbar

http://starwars.wikia.com/wiki/File:Imm ... _negvv.jpg

Informacje ogólne

Właściciel: Imperium
Producent: Sienar Fleet Systems
Model: Immobilizer 418
Klasa: Krążownik
Orientacyjna cena:
30,240,000
.
Opis: Statek jest własnością Imperium, jednak Kant jest jego kapitanem (patrz historia) Jednostka była dwukrotnie uszkodzona i naprawiana. Do jej najbardziej znanego wyczynu należy przechwycenie 14 zbiegów z więzienia w wewnętrznej rubieży, którzy uciekali myśliwcami klasy TIE
Informacje techniczne

Wielkość: 600-300-100 (metry)
Napęd: Jonowy Prędkość w atmosferze: Nie lata
Hipernapęd (zapasowy): 2.0 (8.0)
Załoga (minimalna) 2200 (1300)
Pasażerowie: 80
Ładowność: 4.500
Uzbrojenie i osłony:
- 4 generatory pola grawitacyjnego
- 20 poczwórnych działek laserowych
- 12 generatorów tarcz
Informacje dodatkowe:

Stan techniczny: w pełni sprawny U
Kody identyfikacyjne: legalne kody pozwolenie na broń
Modyfikacje i moduły dodatkowe:
-dodatkowe sensory
-cele do przewożenia więźniów na 30 więźniówŁadunek, hangary i droidy: 10 myśliwców TIE
Kant Dorral
 

Wróć do Karty odrzucone