Content

Karty odrzucone

Myza

Myza

Postprzez Gość » 3 Sty 2015, o 15:08

1. Nazwa postaci: Myza

2. Rasa: Człowiek

3. Profesja: Łowca nagród

4. Data i miejsce urodzenia: 45 ABY Mandalora

5. Usposobienie (ukryte przed resztą graczy):Bardzo spokojny, potrafi zachować zimną krew w każdej sytuacji. Lubiący ryzyko i dobrą zabawę, dużo alkoholu i piękne kobiety to jest to co Myza uwielbia najbardziej. Osoba dla, której nie ważne są rzeczy takie jak honor i oddanie liczy się tylko forsa.

6. Wygląd: Szatyn o pięknych piwnych oczach mierzący 185 cm wzrostu i 80 kg wagi. Dobrze zbudowany przez częste wizyty na siłowni. Często ubrany w mandaloriańską zbroję lecz często można go także spotkać w "cywilnym" ubraniu.

7. Umiejętności (ukryte przed resztą graczy): Świetny strzelec z każdego rodzaju blastera. Bardzo dobry w walce wręcz. Znajomość języka mandaloriańskiego i języka basic.
Bardzo silny.

8. Ekwipunek (ukryte przed resztą graczy): Blaster DC-15s oraz apteczka pierwszej pomocy.

9. Widoczny ekwipunek: Zbroja mandaloriańska wraz z odrzutowym plecakiem. Dwa ciężkie blastery DL-44 oraz blaster E-11. Trzy granaty dźwiękowe, trzy granaty odłamkowe.

10. Majątek (ukryte przed resztą graczy): Duże mieszkanie w dolnych rejonach Coruscant. 1.5 mln kredytów na koncie

11. Historia (ukryte przed resztą graczy): Myza urodził się w roku 45 ABY po bitwie o Yavin. Jego ojciec zginął w wojnie z imperium w 58 ABY, rok później wraz z matką wyprowadził się na Coruscant. Jego matka nie mogła znaleźć pracy w nowym świecie więc Myza postanowił zająć się zabijaniem za pieniądze. W 60 ABY dostał pierwsze zlecenie, mimo młodego wieku poradził sobie z nim doskonale. Od tego momentu wiedział, że już nic innego robić w życiu nie chce. Myza w 62 ABY wyprowadził się od matki, której zawsze przesyłał połowę swojej pieniędzy aż do 64 ABY kiedy to jego matka zmarła... w niewyjaśnionych okolicznościach.

12. Plotki: Walczył w wojnie z imperium.
Jego wujkiem był Thrak Skirata.
Jako łowca nagród zaczął pracować w wieku 15 lat. - prawda.
Gość
 

Wróć do Karty odrzucone