Content

Baza Danych

Akko Urden

Image

Akko Urden

Postprzez Akko Urden » 12 Paź 2019, o 20:54

Image

Podstawowe informacje
Nazwa postaci: Akko Urden
Rasa: Człowiek
Profesja: Złodziej, oszust, haker
Data i miejsce urodzenia: 53 ABY, Dolne Coruscant

Wygląd
Wygląd Akko Urdena przywodził na myśl mocno militarne skojarzenia. Smukła ale bardzo atletyczna sylwetka, krótkie przystrzyżone włosy i zadbana broda. Nosi idealnie dopasowany lekki kombinezon wojskowy wzbogacony o kilka dodatkowych wzmocnień materiałowych. Przez biodro i na udach przepina skórzane pasy i dwie kabury, w których trzyma wszystkie podręczne rzeczy i przydatne przedmioty, a wszystko pozostałe wrzucał do noszonej na ramieniu dużej, skórzanej sakwy. W kaburach na udach spoczywają zawsze blastery.
Młody chłopak bardzo lubi wszelkiego rodzaju dodatki, co jest bez wątpienia jego znakiem rozpoznawczym. Koraliki, rzemyki, sznurki i bransoletki. Na szyi i przedramionach czasami dostrzec można również tatuaże, - mieszankę motywów geometrycznych, ciągu cyfr, kodów ale też run i zawiłych symboli.


Widoczny ekwipunek
- Lekki kombinezon bojowy
- Skórzana, duża sakwa (noszona na ramieniu)
- Dwie skórzane kabury z blasterami (przypięte na udach)


Plotki
W pewnych kręgach Dolnego Coruscant znany jest pod ksywką „młody”
Podobno okradł samego Endera Bilgwestera
Awatar użytkownika
Akko Urden
Gracz
 
Posty: 52
Rejestracja: 7 Wrz 2019, o 21:06

Re: Akko Urden

Postprzez Akko Urden » 7 Gru 2019, o 22:18

Postacie powiązane fabularnie


Image
Ender Bilgwester
Oficjalnie - CEO korporacji NexTTecH (zajmującej się badaniami i produkcją innowacyjnych rozwiązań na rynku cybernetycznym - maszyny, droidy, protetyka oraz wszczepy)
Nieoficjalnie - Założyciel i przywódca organu przestępczego znanego w półświatku Coruscant jako Virus-X (organizacja zajmująca się głównie przemytem, do której należał Akko)

Usposobienie: Jest bardzo oczytany, często szarmancki, zawsze elegancki i kulturalny, obnosi się z wysokimi manierami i gardzi ich brakiem. Szalenie inteligentny choć czasami impulsywny. Uwielbia intrygi. Ma słabość do używek i pięknych kobiet. Dzięki wrodzonej charyzmie i niebywałej prezencji świetnie odnajduje się wśród ludzi i łatwo nawiązuje kontakty. Dysponuje niezwykłymi umiejętnościami interpersonalnymi. Z łatwością odgaduje nawet najskrytsze intencje swoich rozmówców, wywiera wpływ, a nawet i manipuluje innymi jeśli jest taka potrzeba. Uwielbia być w centrum uwagi. Ekstrawertyk. Choć jest materialistą, kredyty nie mają dla niego większej wartości, przejawia się to bardziej na nieustannej potrzebie wzbogacania się w przedmioty, znajomości i wpływy. Za bezcenną uważa za to wiedzę.

Wygląd: Niesamowity esteta, który do swojego wyglądu przykłada ogromną uwagę. Nosi dłuższe, zadbane włosy zaczesane zawsze w artystycznym nieładzie. Do tego krótka, starannie przystrzyżona broda. Cechą charakterystyczną jest niewątpliwie kolor jego oczu, szmaragdowy, do których często dobiera kompozycje dodatków do ubrań. Stroje dobiera do siebie niezwykle starannie. Często towarzyszy mu bardzo elegancji strój z wyszukanych, rzadkich i drogich tkanin. Idealnie dopasowany garnitur, koszula, krawat i poszetka. W chłodniejsze dni zakłada szykowny płaszcz z szmaragdowymi zdobieniami będącymi również barwami dominującymi w logo jego korporacji. Zawsze ma przy sobie rewolwer, broń własnego projektu jednak nigdy nie nosi jej na widoku. Jako, że rzadko kiedy osobiście angażuje się w swoje nieoficjalne interesy nie zmienia na ich potrzeby swojego wizerunku. Zawsze jest bardzo elegancki, choć nie zawsze pasuje to do okoliczności.


Image
Katarina Da'Rose
Bliska znajoma, a nawet można by rzec, że prawdziwa przyjaciółka Akko. Znają się od dziecka, razem wychowywali się na najniższych poziomach Dolnego Coruscant. Złodziejka ale przede wszystkim genialny mechanik. Szalenie temperamentna i wybuchowa kobieta, - typowa chłopczyca nie mająca skrupułów ani kompleksów by wdawać się w niepotrzebne bójki często z silniejszymi od siebie. Przebiegła i sprytna, bardzo nonszalancka, a przy tym prawdziwie kobieca i zmysłowa. Uwodzicielska.
Awatar użytkownika
Akko Urden
Gracz
 
Posty: 52
Rejestracja: 7 Wrz 2019, o 21:06

Re: Akko Urden

Postprzez Akko Urden » 8 Gru 2019, o 22:35

Image

Opis urządzenia
Datapad marki NexTTecH - prototyp urządzenia wielofunkcyjnego zaprojektowany przez inżynierów NexTTecH do szyfrowania i analizowania kodów a następnie tworzenia skryptów umożliwiających zdalne lub półautomatyczne sterowanie jednostką źródłową. Egzemplarz został skradziony przez Akko a następnie osobiście przez niego wielokrotnie modyfikowany wedle własnych potrzeb i pomysłów. Niestety mimo to urządzenie nie zawsze jest w pełni stabilne i mimo ogromu możliwości czasami zwyczajnie odmawia posłuszeństwa.

Zainstalowane modyfikacje
[ Moduł:ERROR ]
>> hakowanie droidów

aktywacja/dezaktywacja/sterowanie

[ Moduł:WEB ]
>> hakowanie systemów

aktywacja/dezaktywacja/sterowanie

[ Moduł:TOWER ]
>> hakowanie struktur

aktywacja/dezaktywacja/sterowanie

[ Moduł:VIRUS ]
>> hakowanie innych urządzeń typu datapad

przechwytywanie sygnału/kopiowanie danych/ingerowanie w zawartość

[ Moduł:TRAVEL ]
>> hakowanie mniejszych statków i pojazdów

aktywacja/dezaktywacja/sterowanie


ImageImage


Opis urządzenia:
Modyfikowany holoprojektor na nadgarstek - Urządzenie poza podstawowymi dla tego typu sprzętów funkcjami umożliwiającymi komunikacje zostało wzbogacone o liczne dodatkowe moduły.

Zainstalowane modyfikacje
[Skaner otoczenia] – urządzenie potrafi prowadzić aktywne skanowanie otoczenia. Pobiera dane zarówno o statusach atmosferycznych jaki i analizuje wszelkiego rodzaju pola elektromagnetyczne potrafiąc identyfikować większość znanych modułów, urządzeń i technologi. Skanowanie jest możliwe na niewielkim zasięgu, maksymalnie do 25 metrów. Jeśli jednak jest zsynchronizowane z datapadem Akko zasięg ten zwiększany jest czterokrotnie co daje optymalną wartość skanu w zasięgu do 100 metrów.

[Holoprojekcje interaktywne] – urządzenie wyświetla główny interfejs i podstawowe funkcje w postaci hologramów. Można nimi sterować za pomocą prostych gestów.

[Impuls elektromagnetyczny] – na podstawie zebranych podczas skanów informacji urządzenie potrafi wypuścić dopasowany rodzajem i częstotliwością impuls, który wprowadza urządzenia o charakterze elektronicznym w krótką staze. Coś przypominający kilkusekundowy restart systemu.
Awatar użytkownika
Akko Urden
Gracz
 
Posty: 52
Rejestracja: 7 Wrz 2019, o 21:06


Wróć do Baza Danych

cron